Polska Francja online za darmo. Oglądaj transmisję i stream za free

Mecz Polska – Francja online za darmo. Transmisja dostępna jest legalnie zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Gdzie obejrzeć mecz MŚ 2022 na żywo w internecie? Kto go skomentuje? O której grają Polacy i kto będzie ich potencjalnym rywalem w ćwierćfinale?

Polska – Francja transmisja w TV. Gdzie i o której oglądać mecz na żywo?

I choć na reprezentację Polski za postawę w fazie grupowej mistrzostw świata spadło sporo zasłużonej krytyki, to fakty są takie, że Polacy dostali się do 1/8 finału i o ćwierćfinał rywalizować będą z Francuzami.

O której grają Polacy? Mecz Polska – Francja na żywo rozpocznie się w niedzielę 4 grudnia o godzinie 16:00. Transmisja TV dostępna będzie w TVP 1, TVP 4K oraz TVP Sport.

Komentatorami meczu będą Mateusz Borek oraz Robert Podoliński.

,

Mecz Polska – Francja online za darmo. Live stream za free w internecie

Mecze Polski na mundialu ogląda mniej więcej kilkanaście milionów widzów. Rekordy oglądalności biją transmisje online. Gdzie obejrzeć mecz Polska – Francja online za darmo? Jest na to kilka sposobów – legalnych i darmowych.

Live stream z TVP 1 w internecie, który może działać również za granicą, dostępny jest na WP Pilot. Ponadto mecz Polska – Francja stream znaleźć można na sport.tvp.pl oraz aplikacjach TVP GO i TVP Sport.

W naszym serwisie znajdziecie tekstową relację live z meczu oraz linki do legalnych transmisji.

Francja zdecydowanym faworytem

Reprezentacja Francji w fazie grupowej pokazała się z dobrej strony. Pokonała Australię 5:1 i Danię 2:1. Na koniec fazy grupowej przegrała 0:1 z Tunezją, ale większość podstawowych zawodników odpoczywała.

Po ostatnich występach reprezentacji Polski mało kto wierzy w możliwy awans Polaków. Liczymy jednak, że tym razem Polska będzie potrafiła przeciwstawić się Francuzom i nie da się zepchnąć do tak głębokiej defensywy, jak np. z Argentyną.

Jeśli Polacy sprawiliby sensację i awansowali do ćwierćfinału, to zagrają ze zwycięzcą meczu Anglia – Senegal, który rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 20:00.

Poniżej możecie zobaczyć jak Polacy przygotowywali się do meczu z Francją.

Kulisy przygotowań do meczu Polska – Francja (Łączy nas Piłka)
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo