Polska – Meksyk online za darmo. Transmisja TV i stream

Siatkówka: Mecz Polska – Meksyk online za darmo. Transmisja z mistrzostw swiata w siatkówce mężczyzn dostępna jest na trzech kanałach TV: TVP 1, Polsat Sport oraz TVP Sport. Live stream w internecie obejrzeć można za free.

Polska w drodze po drugie zwycięstwo

Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn w ostatnich latach wielokrotnie grała o najwyższe cele i zdobyła wiele medale. Ostatni czas był może nieco mniej efektywny, ale nikt nie ma wątpliwości, że biało-czerwonych stać na wiele i na trwających mistrzostwach świata w siatkówce powalczą o medal.

Na inaugurację Polacy pokonali Bułgarię 3:0. Kolejny mecz rozegrają w niedzielę 28 sierpnia. Rywalem będzie Meksyk.

Transmisja z meczu Polska – Meksyk na żywo. Gdzie oglądać?

Mecz Polska – Meksyk na żywo pokażą trzy kanały TV. Transmisja TV o godzinie 20:30 do oglądania będzie w TVP 1, TVP Sport, a także w Polsacie Sport.

Komentarz zapewnią Tomasz Swędrowski i Damian Dacewicz (Polsat Sport) oraz Jacek Laskowski i Radosław Panas (TVP 1).

Polska – Meksyk online za darmo. Live stream w internecie

Mistrzostwa Świata w siatkówce można oglądać za darmo w internecie. Polska – Meksyk online za darmo jako stream udostępnia sport.tvp.pl oraz aplikacje mobilne TVP Sport i TVP GO. Telewizja TVP 1 na żywo w internecie za free dostępna jest na platformie WP Pilot. Ta opcja zalecana jest przede wszystkim dla osób przebywających za granicą. Z kolei Polsat Sport obejrzeć można jedynie odpłatnie na Polsat BOX Go.

Polacy faworytem

W piątkowym meczu Polaków z Bułgarami nie było wątpliwości kto jest lepszy. Biało-czerwoni wygrali kolejno do 12, 20 i 20. Najwięcej punktów zdobył Kamil Semeniuk (16) oraz Bartosz Kurek (13).

Meksyk przegrał natomiast z USA 0:3 i w starciu z Polską również nie daje mu się zbyt wielkich szans na zwycięstwo.

Będą zmiany w składzie?

Polska z Bułgarią zagrała bardzo dobrze, ale Nikola Grbić nie wyklucza zmian w składzie na spotkanie z Meksykiem. Nie będą one jednak spowodowane dyspozycją sportową, a dbaniem o odpoczynek i morale rezerwowych. – Na pewno będą roszady, ale nie lubię całkowicie zmieniać składu. Uważam, że każdy powinien dostać swoją szansę, żeby poczuć klimat mistrzostw świata we własnej hali. Na razie gramy co drugi dzień. Kiedy wyjdziemy z grupy, odstęp od następnego meczu będzie znacznie dłuższy. Nie chcę, żebyśmy zatracili rytm, więc ważne jest to, żeby zawodnicy występując na parkiecie, czuli się częścią drużyny – powiedział selekcjoner reprezentacji Polski cytowany przez serwis internetowy TVP Sport.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general