Polska Niemcy online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Mecz Polska – Niemcy online za darmo. Transmisja z meczu reprezentacji Polski w piłce nożnej dostępna jest na trzech kanałach TV: TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1. Live stream w internecie obejrzeć można za free.

Oglądaj transmisję w internecie:
SPORT.TVP.PL <- KLIKNIJ TUTAJ

Transmisja z meczu Polska – Niemcy na żywo. Gdzie oglądać?

Mecz Polska – Niemcy na żywo pokaże telewizja TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1. Transmisja TV rozpocznie się w piątek 16 czerwca 2023 roku o godzinie 20:45.

Spotkanie Polska – Niemcy skomentują Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow (w TVP). Studio w TVP Sport można oglądać od 18:15.

Polska – Niemcy online za darmo. Live stream w internecie

Mecze Polski można oglądać za darmo w internecie. Polska – Niemcy online za darmo jako stream udostępnia sport.tvp.pl oraz aplikacje mobilne TVP Sport i TVP GO, a także WP Pilot. Ta opcja zalecana jest przede wszystkim dla osób przebywających za granicą.

Przedsmak eliminacji do Euro

Dzisiaj mecz Polaków zapowiada się bardzo interesująco. Rywalizacji z Niemcami budzi dodatkowe emocje, choć to tylko mecz towarzyski, będący jednocześnie pożegnaniem z reprezentacją Jakuba Błaszczykowskiego. Najważniejsze spotkanie Polacy zagrają jednak we wtorek 20 czerwca w eliminacjach Euro 2024.

Po dwóch kolejkach Polska ma trzy punkty i jest na drugim miejscu. Pierwsi są Czesi z dorobkiem czterech punktów. Mołdawia ma za sobą dwa remisy.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo