Polska – Ukraina na żywo w internecie. Gdzie oglądać transmisję?

Mecz Polska – Ukraina online za darmo na żywo można obejrzeć legalnie. Transmisja w TV dostępna będzie na kanale TVP 1. Zobacz jak poradzą sobie Polacy w pierwszym meczu towarzyskim przed Euro 2024.

  • Polska przygotowuje się do mistrzostw Europy
  • Mecz z Ukrainą odbędzie się na PGE Narodowym
  • Transmisja dostępna będzie na TVP 1
  • Mecz Polska – Ukraina online można obejrzeć za darmo

Transmisja z meczu Polska – Ukraina w TV. Gdzie obejrzeć?

Dokładnie za tydzień rozpocznie się Euro 2024. Polska swój pierwszy mecz rozegra w niedzielę 16 czerwca. W ramach przygotowań zaplanowano dwie gry kontrolne. W piątek 7.06 o godzinie 20:45 na stadionie PGE Narodowym Polacy zagrają z Ukrainą. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Transmisję przeprowadzi TVP 1. Studio w TVP Sport rozpocznie się o godzinie 19:00, a poprowadzi je Jacek Kurowski. Komentatorami spotkania będą Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow.

Mecz Polska – Ukraina online na żywo za darmo. Live streaming z TVP 1

Dużą popularnością cieszą się oczywiście transmisje z meczów Polaków w internecie. W jaki sposób oglądać live stream z Polska – Ukraina? Najprostszym sposobem jest skorzystanie ze strony sport.tvp.pl lub aplikacji mobilnej TVP Sport. Można tam obejrzeć transmisje bez limitów i bez konieczności rejestracji. Mamy również do wyboru kamerę pozwalające poczuć atmosferę stadionu lub kamerę taktyczną.

,

Ponadto TVP 1 stream udostępnia na TVP VOD, a za granicą można wybrać platformę WP Pilot. Dostępne są również darmowe relacje live.

Drugim meczem towarzyskim przed Euro 2024 będzie poniedziałkowe spotkanie z Turcją. Wcześniej, w sobotę, poznamy ostateczną kadrę Polski na mistrzostwa Europy.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo