Polska – USA online za darmo. Transmisja i stream z Ligi Narodów siatkarzy

Liga Narodów siatkarzy: mecz Polska – USA online za darmo. Dzisiaj reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn zagra z USA w finale Ligi Narodów. Gdzie obejrzeć mecz na żywo? Transmisję przeprowadzi Polsat Sport i TVP 1, a live streaming dostępny będzie za free.

Polscy siatkarze w Lidze Narodów prezentują się bardzo dobrze i awansowali do finału. Teraz oczywiście ich celem jest zwycięstwo. Polacy w niedzielę zagrają z reprezentacją USA. Gdzie i kiedy oglądać transmisję z Polska – USA?

Transmisja z meczu Polska – USA. Gdzie oglądać?

Mecz na żywo pokażą dwa kanały TV. Początek spotkania zaplanowano na niedzielę 23.07 na godzinę 20:00. Polska – USA transmisja dostępna będzie w telewizji Polsat Sport, a także TVP Sport, TVP 1.

Komentatorami tego spotkania będą Tomasz Swędrowski i Damian Dacewicz (Polsat Sport) oraz Jacek Laskowski i Radosław Panas (TVP 1).

,

Mecz Polska – USA online za darmo. Live stream w internecie

Mecz reprezentacji Polski na żywo można oglądać również w internecie. Legalnie, za darmo i w wysokiej jakości. Również za granicą. W jaki sposób obejrzeć live streaming?

Polska – USA online za darmo jako stream udostępnia sport.tvp.pl oraz aplikacje mobilne TVP Sport i TVP GO. Ponadto telewizja TVP 1 na żywo w internecie za free dostępna jest na platformie WP Pilot. Ta opcja zalecana jest przede wszystkim dla osób przebywających za granicą. Z kolei Polsat Sport obejrzeć można jedynie odpłatnie.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo