Pomysły na Dzień Przedszkolaka: napis, dyplom, karty pracy. Materiały do pobrania za darmo

Dzień Przedszkolaka pomysły – co przygotować? W 2020 roku zmagamy się z wieloma ograniczeniami. Przedstawienia nie odbywają się, więc jaki scenariusz i zabawy przygotować? Aby ułatwić nauczycielkom przygotowania na Dzień Przedszkolaka przygotowaliśmy materiały do pobrania za darmo: napis, dyplom, medal i karty pracy, które można wykorzystać nie tylko na Dzień Przedszkolaka.

Dzień Przedszkolaka to bardzo ważny dzień w życiu każdego dziecka. W normalnych okolicznościach najlepszym pomysłem byłoby przygotowanie scenariusza na przyjęcie i pasowanie przedszkolaków w obecności rodziców.

Tym razem ograniczenia wykluczają tego typu rozwiązania, dlatego pomysły na Dzień Przedszkolaka 2020 i zabawę są bardzo często szukane przez nauczycielki.

Zobacz również: Karty pracy i pokazowe na jesień

Aby ułatwić przygotowania scenariusza na ten dzień przygotowaliśmy materiały do pobrania za darmo:

 • Dyplom na Dzień Przedszkolaka
 • Napis “Dzień Przedszkolaka” do druku
 • Medal Dzielnego Przedszkolaka
 • Odznaka Wesołego Przedszkolaka
 • 14-stronny zestaw kart pracy, które przydadzą się nie tylko w Dniu Przedszkolaka

Materiały na Dzień Przedszkolaka do pobrania za darmo znajdują się na dole artykułu.

Zobacz również: Hit! 56 kart ruchowych do druku <- to świetny pomysł na zabawę w przedszkolu

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 35 zł otrzymasz: Duży zestaw kart pracy i pokazowych “Jesień”, znaczki do sali, zestaw 35 stron kart pracy “Owocowe lato”, zestaw 45 stron kart pracy “Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres kontakt@rodzicielskieinspiracje.pl

Dzień Przedszkolaka pomysły

Napis “Dzień Przedszkolaka” to doskonały pomysł na ozdobienie sali. Każda litera ma wymiary 16×16 cm i zawiera kolorowe obramowanie, znane już np. z napisu “Witamy w Przedszkolu” lub znaczków do sali, co pozwoli zachować spójność kolorów w przedszkolu.

Wykup ubezpieczenie dziecka w Bezpieczny PL z 10% rabatem

Dzień Przedszkolaka napis do druku
Dzień Przedszkolaka napis do druku

Przygotowaliśmy również Dyplom na Dzień Przedszkolaka. Często ograniczenia nie pozwalają zabierać żadnych rzeczy dzieciom do domu, ale i tak warto go przygotować dla dziecka i ewentualnie przechować. Inną opcją jest zalaminowanie i ewentualna dezynfekcja. Wszystko zależy od zasad przedszkola.

Dzień Przedszkolaka Dyplom do druku

W materiałach na Dzień Przedszkolaka dołączyliśmy również “Odznakę Wesołego Przedszkolaka”, jak i “Medal Dzielnego Przedszkolaka”, które pobrać można było już na początku września.

Medal i odznaka Dzień Przedszkolaka

Pomysłem na Dzień Przedszkolaka lub na kolejne zajęcia są tematycznie przygotowane karty pracy. Gdy skończy się czas na zabawy, można popracować właśnie na nich. Karty pracy zawierają 14 stron do druku i następujące zadania:

 • Liczenie
 • Połącz pary
 • Kto nie ma pary?
 • Dopasuj cień
 • Otocz pętlą osoby zwróconą w lewo lub prawo
 • Zaznacz przedmioty, które przydadzą się w przedszkolu
 • Zaznacz od najmniejszego do największego
 • Labirynty
 • Szlaczki
 • Gra Memo

Dzień Przedszkolaka – pobierz materiały

Pobierz “Materiały na Dzień Przedszkolaka” Dzien-Przedszkolaka-Materialy.zip – Pobrano 18929 razy – 9 MB

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.