Powstanie spin-off serialu „Młody Sheldon”. Wiadomo kto będzie jego bohaterem

Już wkrótce będzie można obejrzeć ostatni sezon serialu „Młody Sheldon”, ale na szczęście to nie będzie koniec przygód dla niektórych bohaterów tej produkcji. Powstanie spin-off „Młodego Sheldona”, a wiemy o nim już coraz więcej. Ujawniono kto będzie głównym bohaterem. Wszystkie ustalenia są już na ostatniej prostej.

Przed nami zakończenie „Młodego Sheldona”

Serial „Młody Sheldon” to spin-off, a właściwie prequel, niezwykle popularnej „Teorii Wielkiego Podrywu”. W połowie lutego ukaże się siódmy sezon, który będzie finałowym. Fani rodziny Cooperów nie muszą się jednak martwić. Od dłuższego czasu zapowiadano kolejny spin-off, ale nie było wiadomo o czym dokładniej miałby być.

Dziś już wiadomo, że głównymi bohaterami nowego serialu będą Georgie Copper i Mandy McAllister. Pod koniec szóstego sezonu urodziła im się córeczka Sisi i pomimo napiętej relacji, udaje im się dojść do porozumienia i para planuje ślub. Z pewnością te wydarzenia zostaną poruszone w siódmym sezonie „Młodego Sheldona”, a dalsze ich losy poznamy w nowym spin-offie.

Kiedy premiera?

Jak na razie jest za wcześnie, aby mówić o szczegółach, bo te są jeszcze ustalane. Większość detali została już jednak dopięta. Spekuluje się, że pierwszy sezon miałby liczyć 13 odcinków, a jego premiera przewidziana byłaby na początek 2025 roku.

,

Przypomnijmy, że Georgie w „Teorii Wielkiego Podrywu” przedstawiany był jako właściciel sklepu z oponami. Można się domyślać, że przejął biznes po ojcu Mandy. Niewykluczone więc, że w powstającym spin-offie, będzie najpierw u niego pracował. Ponadto Sheldon w „Teorii Wielkiego Podrywu” wspominał o dwóch żonach, co może oznaczać brak happy endu w relacji z Mandy.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście „Teorii Wielkiego Podrywu” to gorąco polecamy. Wszystkie odcinki dostępne są na HBO MAX. Z kolei „Młody Sheldon” online można obejrzeć na Netflix i HBO MAX.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo