Problem Trzech Ciał sezon 2. Kiedy data premiery?

Problem Trzech Ciał sezon 2 kiedy? Data premiery nowego sezonu nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że pomysłów w głowach twórców nie brakuje i kwestią czasu jest ogłoszenie kontynuacji serialu.

Serial Problem Trzech Ciał na Netflix

Pierwszy sezon serialu Problem Trzech Ciał na Netflix pojawił się 21 marca 2024 roku. Składa się z ośmiu odcinków, które trwają od 44 do 63 minut. Jest to adaptacja trylogii science fiction autorstwa Cixina Liu pt. „Wspomnienie o przeszłości Ziemi”. Za jej realizację odpowiadają David Benioff i D.B. Weiss, twórcy „Gry o Tron”.

Grupa pięciu wybitnych przyjaciół, w ciągu wielu lat, dokonuje znaczących odkryć naukowych. Ich głębokie badania i analizy w końcu prowadzą do odkrycia śmiertelnego niebezpieczeństwa.

Oto zwiastun pierwszego sezonu:

Problem Trzech Ciał sezon 2 data premiery. Kiedy na Netflix?

Premiera serialu była bardzo oczekiwana. Tematyka oraz styl serialu powodują, że wzbudza on skrajne emocje i ma zróżnicowane opinie, ale na oglądalność Netflix i twórcy narzekać nie mogą. Kiedy Problem Trzech Ciał sezon 2? Obecnie jest za wcześnie, aby podać datę premiery. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale ogłoszenie nowych odcinków powinno być formalnością.

David Benioff i D.B. Weiss nie ukrywają, że mają już pomysły na sezon 2. – Na sezon drugi mamy coś więcej niż zarys pomysłu. Jesteśmy znacznie dalej w planowaniu niż tylko na etapie ogólnych koncepcji – powiedział Weiss.

Pierwszy sezon powstał na podstawie pierwszej części trylogii. Do adaptacji pozostały więc jeszcze dwie części: Ciemny las oraz Koniec śmierci. – W trzeciej książce jest tak wiele niesamowitych punktów orientacyjnych, jeśli chodzi o sceny, sytuacje i wydarzenia, które widzimy dość wyraźnie. Wiemy, że nie jesteśmy całkowicie pewni, jak nasze postacie dotrą do tego miejsca, ale wiemy, że muszą tam dotrzeć. Te miejsca są powodem, dla którego sięgnęliśmy po te książki i chcieliśmy je w pierwszej kolejności zaadaptować – dodał Weiss, jednocześnie sugerując, że choć dokładne szczegóły nie są znane, ale historia może zostać rozłożona na trzy lub nawet cztery sezony.

– Więc może to będzie jeden sezon, a może dwa. Ale wiesz, myślę, że potrzebowalibyśmy co najmniej trzech, może czterech sezonów, aby opowiedzieć całą historię. Więc może to będzie jeden sezon, a może dwa. Ale wiesz, myślę, że potrzebowalibyśmy co najmniej trzech, może czterech sezonów, aby opowiedzieć całą historię – zakończył twórca serialu „Problem Trzech Ciał.

A Wam jak podoba się sezon pierwszy? Jeśli jeszcze nie zaczęliście go oglądać, to zajrzyjcie na Netfliksa.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo