Prosta sprawa sezon 2. Czy powstanie, kiedy data premiery?

Czy powstanie sezon 2. serialu „Prosta sprawa”, który można oglądać na Canal+? Pierwsze sześć odcinków zebrało dobre recenzje i wszystko wskazuje na to, że pozostawiono furtkę na kolejny sezon.

„Prosta sprawa” to opowieść o długach, sprawiedliwości i honorze, ukazująca walkę dobra ze złem. Główny bohater, bezimienny, wyrusza do Jeleniej Góry, aby spłacić dług sprzed lat. Odkrywa jednak, że jego dobroczyńca, Prosty, zniknął, a lokalna mafia go poszukuje. Bohater decyduje się pomóc Prostemu, co prowadzi do serii dramatycznych wydarzeń i walki z gangsterami. Serial oparty jest na książce Wojciecha Chmielarza i szybko przeradza się w dynamiczne kino akcji z głębokim przesłaniem o niezmiennych wartościach.

Jest tutaj tak wiele różnych wątków i tak dużo zagmatwanych historii, które szybko przybierają bardzo nieoczywisty bieg, że to zdecydowanie nie jest tytułowa PROSTA SPRAWA – powiedział Mateusz Kmiecik, który gra Czachę, prawą rękę Kazika.

Ile odcinków ma pierwszy sezon? Liczy on sześć odcinków. Każdy z nich trwa niespełna godzinę. Widzowie po obejrzeniu całości zastanawiają się kiedy data premiery „Prosta Sprawa” sezon 2.

Czy 2. sezon powstanie? Oficjalnych informacji na razie nie ma. Pomimo tego, iż jest to serial na podstawie książki, to wiele wskazuje na to, że dalsza część „Prostej sprawy” zostanie nakręcona. Cyprian T. Olencki, reżyser i scenarzysta serialu, w rozmowie z portalem Wirtualne Media zdradził, że ma pomysł jak kontynuować i zakończyć historię.

Możemy więc zakładać, że Prosta sprawa sezon 2 powstanie. Data premiery mogłaby zostać ustalona na 2025 rok. Obecnie pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie. A jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu, to jest on dostępny na platformie Canal+ Online. Odcinek 1 można obejrzeć za darmo. Na portalu FilmWeb serial został oceniony na 7.5.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo