Przyjaciółki online za darmo. Powtórki, streszczenia odcinków?

Przyjaciółki 272 online za darmo na żywo. Gdzie obejrzeć odcinki w internecie? Kiedy powtórki w TV? Prezentujemy streszczenie szczegółowe ostatniego odcinka serialu Przyjaciółki.

Przyjaciółki 272 w Polsacie

Serial Przyjaciółki Polsat emituje w czwartki o godzinie 21:10. 11 kwietnia premiera Przyjaciółki 272. Tydzień później premiera Przyjaciółki odc. 273.

Odcinki Przyjaciółki na żywo w internecie można oglądać w porze emisji serialu w telewizji Polsat. Live stream udostępnia WP Pilot. Jest to platforma umożliwiająca oglądanie TV za darmo, również za granicą.

Wszystkie odcinki w internecie można oglądać również w VOD. Przyjaciółki online za darmo udostępnia Polsat GO (dawniej IPLA TV). Dostępna jest już tam powtórka odcinka 272.

,

Sporo osób szuka jednak serialu Przyjaciółki 272 i 273 na CDA, Dailymotion czy Youtube.

Przyjaciółki online – gdzie obejrzeć za darmo?

Niestety powtórki serialu Przyjaciółki w telewizji nie są dostępne. Przynajmniej nie nowych odcinków. Jeśli więc przegapiliście ostatni odcinek, to pozostaje Wam oglądanie Przyjaciółek online.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYJACIÓŁKI NA POLSAT GO

W telewizji powtarzane są jedynie stare odcinki na Polsat Film i Super Polsat.

Przyjaciółki ile odcinków ma serial? Choć od dłuższego czasu pojawiały się informacje, że serial zmierza ku końcowi, to wiosną 2024 roku wyemitowany zostanie nowy sezon.

Streszczenia odcinków Przyjaciółki 2024

Przyjaciółki 271 streszczenie

Inga, która zazwyczaj spędza ostatni dzień roku w gronie najbliższych, niespodziewanie dowiaduje się o planowanej wizycie swojej przybranej matki w Polsce. Zaskoczona, podejrzewa, że za jej przyjazdem może kryć się jakiś ukryty cel. W międzyczasie Dorota namawia ją, aby wybrały się razem do klubu, co wywołuje u Ingi entuzjazm. Anka i Paweł wciąż rozważają zakończenie swojego związku. Rodzina Strzeleckich nie jest zadowolona z faktu, że Tomasz i Teresa znowu ich odwiedzają. W tym samym czasie Staszek odbiera telefon od Nur, która informuje go o swoim przyjeździe do Warszawy i zamiarze pożegnania się przed definitywnym powrotem do Iranu. Dodatkowo, mówi mu, że nie podziela jego uczuć. Patrycja jest zaniepokojona zachowaniem Mikołaja, który obarcza się winą za trudną sytuację, w której znalazł się Wiktor. Tymczasem Wiktor sam obawia się zbliżającej się rozprawy sądowej.

Przyjaciółki 272 streszczenie

Anka jest zaniepokojona brakiem postępów w swojej rehabilitacji. Jednocześnie Paweł podejmuje starania, by odbudować relację ze Staszkiem i ma poczucie, że powoli osiąga swój cel. Inga gorączkowo przygotowuje się na spotkanie z Carol, pragnąc zrobić na niej jak najlepsze wrażenie. Mimo kilku niespodziewanych komplikacji, wizyta przebiega pomyślnie. Dorota natomiast podchodzi do gościa Ingi z dużą dozą nieufności. W tym samym czasie Andrzej składa Dorocie propozycję pracy w agencji nieruchomości, w której sam jest zatrudniony, twierdząc, że firma poszukuje nowych pośredników.

W mediach pojawiają się artykuły na temat procesu Wiktora, a zamieszczane pod nimi komentarze są dla niego nieprzychylne. Patrycja i Mikołaj przeżywają tę sytuację, jednak to Wiktor radzi sobie z nią najgorzej. Uważa, że stał się wyrzutkiem społeczeństwa.

Przyjaciółki 273 streszczenie

Patrycja dowiaduje się od Eli, że Henryk się z nią rozstał. Jest tym faktem przybita. Niebawem jednak para odbywa szczerą rozmowę i postanawia podjąć jeszcze jedną próbę ratowania związku. Tymczasem Wiktor źle znosi przesiadywanie w domu, ale przede wszystkim oczekiwanie na proces. Hania przeprasza Ingę za kłótnię przy Carol. Dorota nadal jest do przyjezdnej wrogo nastawiona. Mimo to Gruszewska stara się stworzyć z macochą poprawną relację. Anka postanowiła poprosić Miłosza o pomoc w sprawie Wiktora. Z początku mężczyzna jej odmawia. Po tym jednak jak kobieta go przeprasza, zmienia zdanie. Dorota zostaje przyjęta do agencji jako pośredniczka nieruchomości.


Bohaterkami „Przyjaciółek” są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie okaże się, że właśnie teraz potrzebują siebie jak nigdy.

Obsada

W rolach głównych serialu Przyjaciółki występują:

 • Małgorzata Socha jako Inga Gruszewska
 • Joanna Liszowska jako Patrycja Kochan
 • Anita Sokołowska jako Zuza Markiewicz
 • Magdalena Stużyńska jako Anka Strzelecka
5 komentarzy
Wyświetl wszystko Najbardziej pomocne Najpopularniejsze Najniżej oceniane Dodaj swoją opinię
 1. Rozumiem, że brak powtórek ostatnich sezonów ma zniechęcić widza do tego serialu. Bo brak ciągłości do tego prowadzi. Z pewnością nie będę kupować
  18-tego sezonu. A szkoda, bo byłam wiernym widzem 17 sezonów.

 2. Popieram, stracą oglądalność a chyba nie o to chodzi. Nie ma gdzie obejrzeć przegapionego odcinka i traci sens oglądanie dalszych.

 3. nie zawsze jest czas żeby obejrzeć w czwartek…. ale uwielbiałam nadganiać odcinki online… bardzo zaskoczyło mnie, że teraz trzeba wykupić dostęp… szkoda… Przyjaciółki to jedyna „rzecz” jaką oglądałam… trudno nie będę oglądać już nic

 4. Zawsze można było obejrzeć za darmo,a teraz co? Porażka.

 5. Niestety nie ma już serialu dostępnego bezpłatnie, jest już tylko platforma polsat box na której dostęp do odcinków już jest płatny, co za tym idzie przestałam oglądać 🙁

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo