Przyjaciółki online za darmo. Powtórki, streszczenia odcinków?

Przyjaciółki 230 online za darmo na żywo. Gdzie obejrzeć odcinek 230 w internecie? Kiedy powtórki w TV? Prezentujemy streszczenie szczegółowe ostatniego odcinka serialu Przyjaciółki.

Przyjaciółki odcinek 230

Serial Przyjaciółki Polsat emituje w czwartki o godzinie 21:05. 19 maja premiera Przyjaciółki 230. Będzie to ostatni odcinek sezonu 19, ale nie koniec serialu, pomimo takich doniesień. Przyjaciółki po wakacjach wrócą z sezonem 20 i zobaczymy wtedy Przyjaciółki 231. Trwają już nagrania nowych odcinków.

Odcinki Przyjaciółki na żywo w internecie można oglądać w porze emisji serialu w telewizji Polsat. Live stream udostępnia WP Pilot. Jest to platforma umożliwiająca oglądanie TV za darmo, również za granicą.

Wszystkie odcinki w internecie można oglądać również w VOD. Przyjaciółki online za darmo udostępnia Polsat GO (dawniej IPLA TV). Dostępna jest już tam powtórka odcinka 230.

Sporo osób szuka jednak serialu Przyjaciółki 230 na CDA, Dailymotion czy Youtube.

Przyjaciółki online za darmo – gdzie obejrzeć?

Niestety powtórki serialu Przyjaciółki w telewizji nie są dostępne. Przynajmniej nie nowych odcinków. Jeśli więc przegapiliście ostatni odcinek, to pozostaje Wam oglądanie Przyjaciółek online.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYJACIÓŁKI NA POLSAT GO

W telewizji powtarzane są jedynie stare odcinki na Polsat Film i Super Polsat.

Streszczenia odcinków Przyjaciółki 2022

Przyjaciółki 229 streszczenie

Patrycja jest zła na Elę. Ela wygarnia jej, że sama nadal nie ufa Wiktorowi. Patrycja czuje się głupio i ma wyrzuty sumienia za akcję w kawiarni… W rodzinie Anki też sytuacja komplikuje się. Maria jest przybita, Janek powiedział jej, że nie powinni się więcej widywać, choć nie wyjaśnił dlaczego. Anka dowiaduje się od Patrycji, dlaczego Janek nie chce widywać się z Marią. Postanawia razem z Pawłem uratować sytuację… Inga szykuje się na randkę z Łukaszem. Andrzej i Robert dowiadują się o tym, są niepocieszeni. Na randce Inga otrzymuje inne informacje, niż się spodziewała… Zuza konfrontuje się z Hubertem. Oznajmia mu, że nie chce go więcej widzieć. Po wyjściu na jaw przekrętu Huberta i wyjeździe Błażeja Zuzie jest bardzo ciężko.

Przyjaciółki odcinek 230 streszczenie

Po rozstaniu z Wiktorem Patrycja nie może dojść do siebie. Gdy wraca do domu, zauważa, że Mikołaj gdzieś zniknął. Anka i Paweł przygotowują się do wyjazdu na Karaiby. Kobieta od pewnego czasu ma złe przeczucia. Okazuje się, że sprawę Janka można rozwiązać szybciej, niż się wydawało. Jego była żona skłania się ku zawarciu ugody. Do Zuzy dzwoni Błazej. Chce z nią pomówić o czymś istotnym. Wkrótce się godzą. Hubert odbiera Grzesia z przedszkola. Nie wiadomo jednak, gdzie się z nim udał. Inga odnawia relacje z Sarą. Hania i Marysia w tajemnicy szykują dla niej przyjęcie.

Serial Przyjaciółki sezon 19

Co wydarzy się w nowym sezonie serialu „Przyjaciółki”?
Jaką decyzję podejmie Patrycja? Zaufa ponownie Wiktorowi? A może zraniony Artur zdecyduje się wrócić i jeszcze raz o nią zawalczyć? Jaki dom uda się stworzyć Zuzie i Błażejowi dla ich synów? Czy Anka i Paweł po różnych życiowych turbulencjach w końcu będą mogli skupić się na sobie, swoim związku i cieszyć się życiem? Jak ułoży się współpraca Ingi z byłymi partnerami? Czy otworzy się jeszcze na miłość i da szansę Konradowi? Odpowiedzi na wszystkie pytania w 2022 roku!

Nowe odcinki z pewnością zaskoczą, wzruszą, momentami rozbawią, a przede wszystkim potwierdzą, że choć nie zawsze jest kolorowo, mając tak wspaniałe przyjaciółki u boku, można poradzić sobie z wszystkimi wyzwaniami i wyjść z najtrudniejszych życiowych zakrętów. W nowym sezonie do obsady dołączą również nowi aktorzy, a wśród nich m.in. Adam Zdrójkowski, Karol Dziuba, Olga Sarzyńska i Marta Chyczewska.


Bohaterkami „Przyjaciółek” są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie okaże się, że właśnie teraz potrzebują siebie jak nigdy.

Obsada

W rolach głównych serialu Przyjaciółki występują:

  • Małgorzata Socha jako Inga Gruszewska
  • Joanna Liszowska jako Patrycja Kochan
  • Anita Sokołowska jako Zuza Markiewicz
  • Magdalena Stużyńska jako Anka Strzelecka
1 Komentarz
  1. Rozumiem, że brak powtórek ostatnich sezonów ma zniechęcić widza do tego serialu. Bo brak ciągłości do tego prowadzi. Z pewnością nie będę kupować
    18-tego sezonu. A szkoda, bo byłam wiernym widzem 17 sezonów.

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general