Przyjaciółki online za darmo. Powtórki, streszczenia odcinków?

Przyjaciółki 235 online za darmo na żywo. Gdzie obejrzeć odcinek 235 w internecie? Kiedy powtórki w TV? Prezentujemy streszczenie szczegółowe ostatniego odcinka serialu Przyjaciółki.

Przyjaciółki odcinek 235 i 236

Serial Przyjaciółki Polsat emituje w czwartki o godzinie 21:05. 29 września premiera Przyjaciółki 235. Tydzień później można obejrzeć odcinek 236.

Odcinki Przyjaciółki na żywo w internecie można oglądać w porze emisji serialu w telewizji Polsat. Live stream udostępnia WP Pilot. Jest to platforma umożliwiająca oglądanie TV za darmo, również za granicą.

Wszystkie odcinki w internecie można oglądać również w VOD. Przyjaciółki online za darmo udostępnia Polsat GO (dawniej IPLA TV). Dostępna jest już tam powtórka odcinka 235.

Sporo osób szuka jednak serialu Przyjaciółki 235 i 236 na CDA, Dailymotion czy Youtube.

Przyjaciółki online za darmo – gdzie obejrzeć?

Niestety powtórki serialu Przyjaciółki w telewizji nie są dostępne. Przynajmniej nie nowych odcinków. Jeśli więc przegapiliście ostatni odcinek, to pozostaje Wam oglądanie Przyjaciółek online.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYJACIÓŁKI NA POLSAT GO

W telewizji powtarzane są jedynie stare odcinki na Polsat Film i Super Polsat.

Streszczenia odcinków Przyjaciółki 2022

się porozumieć w kwestii wyboru nowego miejsca zamieszkania.

Przyjaciółki 234 streszczenie odcinka

Wiktor nie ma pojęcia, jak powiedzieć o swojej przypadłości Patrycji i Mikołajowi. Patryk stara się przeprosić fryzjerkę, lecz ona nie potrafi mu wybaczyć. Zuza wraz z Izą postanawiają zaskoczyć Błażeja i Szymona na treningu. Anka i Inga wciąż się do siebie nie odzywają. Staś i Hania kłócą się o Franka. Inga nie umie wybaczyć przyjaciółce, że trzyma stronę jej córki. Gdy kobieta dowiaduje się, że Łukasz zginął w Nepalu, nie panuje nad emocjami. Prosi Rafała, by pomógł odszukać zwłoki.

Przyjaciółki 235 streszczenie odcinka

Rafał usiłuje poprawić swoje postępowanie, by być lepszym partnerem dla Ingi. Kobieta nawiązuje nić porozumienia z Martą, która próbuje skłonić ją do pogodzenia się z przyjaciółkami. Stanisław nie daje oznak życia. To bardzo niepokoi Pawła i Ankę. Tym bardziej, że niedługo mają się przeprowadzać. W stosunkach Zuzy i Błażeja nadal brakuje harmonii. Zuzanna wyjeżdża w podróż służbową. Na wyjeździe rozmawia z Konradem o dawnych czasach. Wiktor powiadamia Patrycję o swoim krwiaku. Jego wybranka jest bardzo zaniepokojona.

Przyjaciółki 236 streszczenie odcinka

Patrycja namawia Wiktora do zrobienia sobie przerwy od pracy. Bardzo się przejmuje jego stanem zdrowia. Natomiast Anka chce szybko załatwić przeprowadzkę. Marcin zdradza swoje zainteresowanie Anką. Paweł i Anka dalej nie do końca zgadzają się w kwestii nowego mieszkania. Zuza i Błażej mają wyrzuty sumienia. Inga pogodziła się z przyjaciółkami. Ciągle martwi się o zaginionego Łukasza. Nie wie, że jego poszukiwania zakończyły się.

Serial Przyjaciółki sezon 19

Co wydarzy się w nowym sezonie serialu „Przyjaciółki”?
Jaką decyzję podejmie Patrycja? Zaufa ponownie Wiktorowi? A może zraniony Artur zdecyduje się wrócić i jeszcze raz o nią zawalczyć? Jaki dom uda się stworzyć Zuzie i Błażejowi dla ich synów? Czy Anka i Paweł po różnych życiowych turbulencjach w końcu będą mogli skupić się na sobie, swoim związku i cieszyć się życiem? Jak ułoży się współpraca Ingi z byłymi partnerami? Czy otworzy się jeszcze na miłość i da szansę Konradowi? Odpowiedzi na wszystkie pytania w 2022 roku!

Nowe odcinki z pewnością zaskoczą, wzruszą, momentami rozbawią, a przede wszystkim potwierdzą, że choć nie zawsze jest kolorowo, mając tak wspaniałe przyjaciółki u boku, można poradzić sobie z wszystkimi wyzwaniami i wyjść z najtrudniejszych życiowych zakrętów. W nowym sezonie do obsady dołączą również nowi aktorzy, a wśród nich m.in. Adam Zdrójkowski, Karol Dziuba, Olga Sarzyńska i Marta Chyczewska.


Bohaterkami „Przyjaciółek” są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie okaże się, że właśnie teraz potrzebują siebie jak nigdy.

Obsada

W rolach głównych serialu Przyjaciółki występują:

  • Małgorzata Socha jako Inga Gruszewska
  • Joanna Liszowska jako Patrycja Kochan
  • Anita Sokołowska jako Zuza Markiewicz
  • Magdalena Stużyńska jako Anka Strzelecka
2 komentarze
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Dodaj swoją opinię
  1. Rozumiem, że brak powtórek ostatnich sezonów ma zniechęcić widza do tego serialu. Bo brak ciągłości do tego prowadzi. Z pewnością nie będę kupować
    18-tego sezonu. A szkoda, bo byłam wiernym widzem 17 sezonów.

  2. Popieram, stracą oglądalność a chyba nie o to chodzi. Nie ma gdzie obejrzeć przegapionego odcinka i traci sens oglądanie dalszych.

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general