Przyjaciółki 258 online za darmo. Powtórki, streszczenia odcinków?

Przyjaciółki 258 online za darmo na żywo. Gdzie obejrzeć odcinki w internecie? Kiedy powtórki w TV? Prezentujemy streszczenie szczegółowe ostatniego odcinka serialu Przyjaciółki.

Przyjaciółki 258 i 259

Serial Przyjaciółki Polsat emituje w czwartki o godzinie 21:10. 28 września premiera Przyjaciółki 258.

Odcinki Przyjaciółki na żywo w internecie można oglądać w porze emisji serialu w telewizji Polsat. Live stream udostępnia WP Pilot. Jest to platforma umożliwiająca oglądanie TV za darmo, również za granicą.

Wszystkie odcinki w internecie można oglądać również w VOD. Przyjaciółki online za darmo udostępnia Polsat GO (dawniej IPLA TV). Dostępna jest już tam powtórka odcinka 258 i 259.

Sporo osób szuka jednak serialu Przyjaciółki 258 na CDA, Dailymotion czy Youtube.

Przyjaciółki odcinek 258 online za darmo – gdzie obejrzeć?

Niestety powtórki serialu Przyjaciółki w telewizji nie są dostępne. Przynajmniej nie nowych odcinków. Jeśli więc przegapiliście ostatni odcinek, to pozostaje Wam oglądanie Przyjaciółek online.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYJACIÓŁKI NA POLSAT GO

W telewizji powtarzane są jedynie stare odcinki na Polsat Film i Super Polsat.

Przyjaciółki ile odcinków ma serial? Choć od dłuższego czasu pojawiały się informacje, że serial zmierza ku końcowi, to wiosną 2023 roku wyemitowany zostanie nowy sezon.

Streszczenia odcinków Przyjaciółki 2023

Przyjaciółki odcinek 255 streszczenie

Anka i Paweł zajmują się tymczasowo Oliwierem podczas wyjazdu Julki i Antka. Anka dalej prowadzi swój program. Natomiast Inga została sama, bo Łukasz wyjechał z Nisą do Kanady. Indze go nie brakuje. Robert wpędził się w długi, komornik zajmuje nail bar Ingi. Inga postanawia sprzedać salon i zacząć nowy biznes. Natomiast Patrycja przygotowuje się do swojej pierwszej wystawy fotograficznej. Dalej zmaga się z uciążliwymi myślami na temat jedzenia. Tymczasem Zuza ma nawrót raka, ukrywa to przed przyjaciółkami. Natomiast Marta odzyskała Bruna, obecnie pracuje przy remontach w Paryżu.

Przyjaciółki odcinek 256 streszczenie

Patrycja podejmuje decyzję o wsparciu Zuzy, mimo że Wiktor sugeruje jej, aby nie wprowadzała przyjaciółki w błąd, co do perspektyw wyzdrowienia. Wraz ze Stefą zdecydowały się zwrócić o jeszcze jedną opinie medyczną, starając się to uczynić za plecami Zuzy. Ekspert medyczny nie owija w bawełnę, informując, że perspektywy są bardzo niepomyślne. Z kolei Staś i Marianna na jeden dzień zostają opiekunami Oliwera, co początkowo ich przeraża, lecz wkrótce odkrywają radość płynącą z zabawy z maluchem. Stefa zdradza sekret Zuzy reszcie przyjaciółek, co zstępuje na nich ciosem. Obserwując pogarszający się stan zdrowia Zuzy, Anka, Inga i Patrycja postanawiają odwiedzić ją w Berlinie po raz ostatni. Tymczasem Inga, aby uregulować długi Roberta, decyduje się sprzedać swój nail bar, co ją wyraźnie zaniepokoiło.

Przyjaciółki 257 streszczenie

Anka i Paweł domyślają się, że za transparent zawieszony na wieżowcu w sąsiedztwie, odpowiada Staś. Są na niego wściekli. Pod budynkiem telewizji Ankę i Miłosza zaczepia były mąż Malwiny. Oskarża ich o próbę odebrania mu syna. Również Inga jest zdruzgotana po odejściu Zuzy. Nie wychodzi z domu. Andrzej i Robert usiłują poprawić jej humor, ale kończy się to klapą. Dagmar wykupił udziały Roberta, Inga postanawia na nowo otworzyć Nail Bar. Także Patrycja ciężko przeżywa pogrzeb Zuzy. Sytuacja pomiędzy nią i Wiktorem jest bardzo napięta. Po kolejnej kłótni z Wiktorem w końcu Patrycja postanawia poszukać pomocy lekarza, choć to też nie wychodzi, jak trzeba.

Przyjaciółki 258 streszczenie

Inga i Dagmar ponownie otwierają nail bar. Robert i Andrzej są przerażeni faktem, że mężczyzna oczekuje od nich pomocy. Szymon przypadkiem zalewa mieszkanie Ingi. Gruszewska znajduje na chodniku portfel Szymona, a zanim uda jej się go zwrócić, zatrzymuje ją policja. Przez przypadek kobieta podaje stróżom prawa niewłaściwy portfel, w którym znajduje się torebka z podejrzaną substancją. Inga zostaje zabrana na komisariat. Anka też przeżywa trudne chwile. Malwina nie daje jej spokoju. Maria i Janek o coś się pokłócili, nie wiadomo jednak, o co. Okazuje się, że osią ich konfliktu jest kot, którego przygarnął mężczyzna. Anka coraz bardziej lubi Miłosza. Malwina prześladuje Ankę. Patrycja postanawia spróbować tabletek na odchudzanie, które pochodzą z podejrzanego źródła. Wiktor jest zły na ukochaną, która wciąż ukrywa przed nim swoje zaburzenia odżywiania.

Przyjaciółki 259 streszczenie

Ance udaje się wydostać Ingę z komendy policji. Restauratorka czeka na rozprawę. Malwina wciąż prześladuje prawniczkę. Anka czuje się coraz bardziej niezręcznie. Inga znów trafia na komisariat. Opowiada swoją historię Borysowi. Razem postanawiają porozmawiać z Szymonem. Wymuszają na mężczyźnie, by udał się na komendę i przyznał, że portfel oraz jego zawartość należały do niego. Patrycja jest na skraju załamania nerwowego po stłuczce, w której brała udział. Postanawia w końcu szczerze porozmawiać z Wiktorem. Mężczyzna jednak wciąż jest na nią wściekły. Fryzjerka obawia się, że zamierza z nią zerwać. Postanawia iść na terapię.


Bohaterkami „Przyjaciółek” są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie okaże się, że właśnie teraz potrzebują siebie jak nigdy.

Obsada

W rolach głównych serialu Przyjaciółki występują:

  • Małgorzata Socha jako Inga Gruszewska
  • Joanna Liszowska jako Patrycja Kochan
  • Anita Sokołowska jako Zuza Markiewicz
  • Magdalena Stużyńska jako Anka Strzelecka
2 komentarze
Wyświetl wszystko Najbardziej pomocne Najpopularniejsze Najniżej oceniane Dodaj swoją opinię
  1. Rozumiem, że brak powtórek ostatnich sezonów ma zniechęcić widza do tego serialu. Bo brak ciągłości do tego prowadzi. Z pewnością nie będę kupować
    18-tego sezonu. A szkoda, bo byłam wiernym widzem 17 sezonów.

  2. Popieram, stracą oglądalność a chyba nie o to chodzi. Nie ma gdzie obejrzeć przegapionego odcinka i traci sens oglądanie dalszych.

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo