Przyjaciółki online za darmo. Powtórki, streszczenia odcinków?

Przyjaciółki 242 online za darmo na żywo. Gdzie obejrzeć odcinek 241 i 242 w internecie? Kiedy powtórki w TV? Prezentujemy streszczenie szczegółowe ostatniego odcinka serialu Przyjaciółki.

Przyjaciółki 242

Serial Przyjaciółki Polsat emituje w czwartki o godzinie 21:05. 17 listopada premiera Przyjaciółki 242. Jest to ostatni odcinek serialu.

Odcinki Przyjaciółki na żywo w internecie można oglądać w porze emisji serialu w telewizji Polsat. Live stream udostępnia WP Pilot. Jest to platforma umożliwiająca oglądanie TV za darmo, również za granicą.

Wszystkie odcinki w internecie można oglądać również w VOD. Przyjaciółki online za darmo udostępnia Polsat GO (dawniej IPLA TV). Dostępna jest już tam powtórka odcinka 241 i 242.

Sporo osób szuka jednak serialu Przyjaciółki 242 na CDA, Dailymotion czy Youtube.

Przyjaciółki online za darmo – gdzie obejrzeć?

Niestety powtórki serialu Przyjaciółki w telewizji nie są dostępne. Przynajmniej nie nowych odcinków. Jeśli więc przegapiliście ostatni odcinek, to pozostaje Wam oglądanie Przyjaciółek online.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYJACIÓŁKI NA POLSAT GO

W telewizji powtarzane są jedynie stare odcinki na Polsat Film i Super Polsat.

Przyjaciółki ile odcinków ma serial? Niestety zmierza on ku końcowi i wydaje się, że tym razem nie doczekamy się nowego sezonu. Łącznie ukażą się 242 odcinki.

Streszczenia odcinków Przyjaciółki 2022

Przyjaciółki 241 streszczenie odcinka

Anka czuje, że Paweł karze ją za to, co zaszło między nią a Marcinem. Staś, który jest już zmęczony ciągłymi kłótniami między rodzicami, zamierza się wyprowadzić. Inga i Rafał nie potrafią dojść do porozumienia w sprawie wyjazdu. Łukasz zamierza zniknąć z życia pary. Zuza źle zainwestowała, co bardzo ją martwi. Konrad planuje kontrolę na jej oddziale. Robi to z zemsty za odrzucenie. Zuza zamierza złożyć wypowiedzenie. Stan zdrowia Wiktora poprawia się. Mężczyzna organizuje dla Patrycji romantyczny piknik. Wbrew zaleceniom lekarza zastępuje też w pracy Niemirskiego.

Przyjaciółki 242 streszczenie odcinka

Nowa koleżanka na stałe zagościła w życiu przyjaciółek. Pomagała Indze w miłosnych rozterkach i troszczyła się o Ankę w obliczu jej problemów po wzięciu środków odurzających. Wielokrotnie zdała test z przyjaźni, niewiele wspominając o sobie. Czy tajemnicza Marta może liczyć na wsparcie, kiedy prawda o jej życiu wychodzi na jaw?

Zaskakujący lęk na dźwięk jadącego radiowozu. Niechęć do mężczyzn ukazujących swoją siłę nad kobietami. Uświadamianie Anki, że jej stosunek seksualny z Marcinem był gwałtem. To tylko cześć sytuacji, w których tajemnicze zachowanie Marty nie miało swojego wyjaśnienia. Pojawiając się jako ratunek dla przyjaciółek, wypływających na łódce bez pełnego baku paliwa, poświadczała swoją lojalność wobec nowo poznanych koleżanek. Czy Anka, Inga, Zuza i Patrycja odwdzięczą się tym samym w obliczu prawdy?

Relacje małżeńskie Strzeleckich tylko z pozoru ulegają poprawie. Małżonkowie nadal śpią oddzielnie i spotykają się głównie w pracy. Zatroskana o koleżankę Marta odwiedza ich i trafia na kłótnię. Widząc, w jakim stanie jest przyjaciółka, naskakuje na jej męża.

Czy właśnie dlatego bohaterka nie ufa mężczyznom, a pobyt w więzieniu wyjaśnia jej skrytość? Czy tajemnica z przeszłości stanie na przeszkodzie przyjaźni Marty z Anką i resztą przyjaciółek?

Serial Przyjaciółki sezon 19

Co wydarzy się w nowym sezonie serialu „Przyjaciółki”?
Jaką decyzję podejmie Patrycja? Zaufa ponownie Wiktorowi? A może zraniony Artur zdecyduje się wrócić i jeszcze raz o nią zawalczyć? Jaki dom uda się stworzyć Zuzie i Błażejowi dla ich synów? Czy Anka i Paweł po różnych życiowych turbulencjach w końcu będą mogli skupić się na sobie, swoim związku i cieszyć się życiem? Jak ułoży się współpraca Ingi z byłymi partnerami? Czy otworzy się jeszcze na miłość i da szansę Konradowi? Odpowiedzi na wszystkie pytania w 2022 roku!

Nowe odcinki z pewnością zaskoczą, wzruszą, momentami rozbawią, a przede wszystkim potwierdzą, że choć nie zawsze jest kolorowo, mając tak wspaniałe przyjaciółki u boku, można poradzić sobie z wszystkimi wyzwaniami i wyjść z najtrudniejszych życiowych zakrętów. W nowym sezonie do obsady dołączą również nowi aktorzy, a wśród nich m.in. Adam Zdrójkowski, Karol Dziuba, Olga Sarzyńska i Marta Chyczewska.


Bohaterkami „Przyjaciółek” są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie okaże się, że właśnie teraz potrzebują siebie jak nigdy.

Obsada

W rolach głównych serialu Przyjaciółki występują:

  • Małgorzata Socha jako Inga Gruszewska
  • Joanna Liszowska jako Patrycja Kochan
  • Anita Sokołowska jako Zuza Markiewicz
  • Magdalena Stużyńska jako Anka Strzelecka
2 komentarze
Wyświetl wszystko Najbardziej pomocne Najpopularniejsze Najniżej oceniane Dodaj swoją opinię
  1. Rozumiem, że brak powtórek ostatnich sezonów ma zniechęcić widza do tego serialu. Bo brak ciągłości do tego prowadzi. Z pewnością nie będę kupować
    18-tego sezonu. A szkoda, bo byłam wiernym widzem 17 sezonów.

  2. Popieram, stracą oglądalność a chyba nie o to chodzi. Nie ma gdzie obejrzeć przegapionego odcinka i traci sens oglądanie dalszych.

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo