Przyjaciółki 218 online za darmo. Powtórki, streszczenia odcinków?

Serial Przyjaciółki online za darmo na żywo. Gdzie obejrzeć odcinek 218 w internecie? Kiedy powtórki w TV? Prezentujemy streszczenie szczegółowe ostatniego odcinka serialu Przyjaciółki.

Przyjaciółki odcinek 218

Serial Przyjaciółki Polsat emituje w czwartki o godzinie 21:05. 18 listopada premiera Przyjaciółki 218. Będzie to ostatni odcinek tego sezonu.

Odcinki Przyjaciółki na żywo w internecie można oglądać w porze emisji serialu w telewizji Polsat. Live stream udostępnia WP Pilot. Jest to platforma umożliwiająca oglądanie TV za darmo, również za granicą.

Wszystkie odcinki w internecie można oglądać również w VOD. Przyjaciółki online za darmo udostępnia Polsat GO (dawniej IPLA TV). Dostępna jest już tam powtórka odcinka 217, a także Przyjaciółki odc. 218.

Sporo osób szuka jednak serialu Przyjaciółki na CDA, Dailymotion czy Youtube.

Kiedy oglądać powtórki Przyjaciółki?

Niestety powtórki serialu Przyjaciółki w telewizji nie są dostępne. Przynajmniej nie nowych odcinków. Jeśli więc przegapiliście ostatni odcinek, to pozostaje Wam oglądanie Przyjaciółek online.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYJACIÓŁKI NA POLSAT GO

W telewizji powtarzane są jedynie stare odcinki na Polsat Film i Super Polsat.

Streszczenia odcinków Przyjaciółki 2021

Przyjaciółki 217 streszczenie

Konrad odwiedza Ingę w barze. Poznaje Andrzeja i Roberta. Jest zaskoczony, gdy odkrywa, że kobieta utrzymuje tak bliskie relacje z byłymi. Zachowanie dawnej koleżanki irytuje go. Ewa jest bardzo wdzięczna Patrycji za wsparcie w trudnych chwilach. Chce coś dla niej zrobić. Zaprasza fryzjerkę na lunch i składa jej pewną propozycję. Anka umawia się z Zuzą i Błażejem w kawiarni. Będzie reprezentować mężczyznę w sprawie rozwodowej. Niespodziewanie dostrzega swojego męża, tańczącego z obcą kobietą przed budynkiem.

Przyjaciółki 218 streszczenie

Patrycja pomaga Wiktorowi w kryzysowej sytuacji. Wdzięczny mężczyzna przyjeżdża pod jej dom, by podziękować za wsparcie. Wpada tam na Artura i Mikołaja, z którym nie widział się od lat. Tymczasem Andrzej i Robert weszli na wojenną ścieżkę. Obydwaj zabiegają o względy Karoliny i, nie przebierając w słowach, oczerniają się wzajemnie. Natomiast przyjaciółki chcą zorganizować dla Patrycji spontaniczną, urodzinową niespodziankę. Równocześnie Mikołaj z pomocą Artura przygotowuje dla mamy coś specjalnego.

Serial Przyjaciółki

Bohaterkami „Przyjaciółek” są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie okaże się, że właśnie teraz potrzebują siebie jak nigdy.

Obsada

W rolach głównych serialu Przyjaciółki występują:

  • Małgorzata Socha jako Inga Gruszewska
  • Joanna Liszowska jako Patrycja Kochan
  • Anita Sokołowska jako Zuza Markiewicz
  • Magdalena Stużyńska jako Anka Strzelecka
1 Komentarz
  1. Rozumiem, że brak powtórek ostatnich sezonów ma zniechęcić widza do tego serialu. Bo brak ciągłości do tego prowadzi. Z pewnością nie będę kupować
    18-tego sezonu. A szkoda, bo byłam wiernym widzem 17 sezonów.

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general