Przyjaciółki 211 online za darmo. Kiedy powtórka, streszczenia odcinków?

Przyjaciółki online za darmo na żywo. Gdzie obejrzeć odcinek 211 w internecie? Kiedy powtórki w TV? Prezentujemy streszczenia szczegółowe odcinków serialu Przyjaciółki.

Serial Przyjaciółki odcinek 211

Serial Przyjaciółki Polsat emituje w czwartki o godzinie 21:05. 30 września premiera Przyjaciółki 211, a tydzień później wyemitowany zostanie odcinek 212.

Przyjaciółki online za darmo

Odcinki Przyjaciółki online można oglądać w porze emisji serialu w telewizji Polsat. Live stream udostępnia WP Pilot. Jest to platforma umożliwiająca oglądanie TV za darmo, również za granicą.

Wszystkie odcinki w internecie można oglądać również w VOD. Przyjaciółki online za darmo udostępnia Polsat GO (dawniej IPLA TV). Dostępna jest już tam powtórka odcinka 210, a po emisji w telewizji trafią tam również Przyjaciółki odcinek 211.

Sporo osób szuka jednak serialu Przyjaciółki na CDA, Youtube czy Dailymotion.

Kiedy oglądać powtórki Przyjaciółki?

Niestety powtórki serialu Przyjaciółki w telewizji nie są dostępne. Przynajmniej nie nowych odcinków. Jeśli więc przegapiliście ostatni odcinek, to pozostaje Wam oglądanie Przyjaciółek online.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYJACIÓŁKI NA POLSAT GO

W telewizji powtarzane są jedynie stare odcinki na Polsat Film i Super Polsat.

Streszczenia odcinków Przyjaciółki 2021

Przyjaciółki 210 streszczenie

W wyniku bójki w restauracji Artur traci przytomność i trafia do szpitala. Mimo interwencji lekarzy, mężczyzna nie odzyskuje świadomości. Patrycja nie może dowiedzieć się niczego więcej o jego stanie zdrowia, ponieważ nie jest do tego upoważniona. Kobieta zdaje sobie sprawę, że nie zna nikogo z rodziny Artura. Ponieważ Artur był klientem Anki, również ona czuje się odpowiedzialna za jego zdrowie. Zuza jest zdezorientowana propozycjami żony Błażeja.

Kobieta ewidentnie chciałaby się z nią zaprzyjaźnić. Zuza nie ma pojęcia, co myśleć o tym dziwnym trójkącie. Inga jest coraz bardziej sfrustrowana ciągłą obecnością Andrzeja i Roberta w nail barze. Inga czuje, że Hania coraz bardziej się od niej oddala, zależy jej na zbliżeniu się do córki. Umawia się w restauracji z Andrzejem, Hanią i jej sporo starszym partnerem, Maćkiem. Jest kompletnie zaskoczona planami na przyszłość Hani, o których dowiaduje się jako ostatnia.

Przyjaciółki 211 streszczenie

Zuza, za uratowanie banku przed ryzykowną transakcją, otrzymuje premię od Konrada. Zamiast cieszyć się z dodatkowych pieniędzy, robi przełożonemu awanturę. Tymczasem Paweł jest zazdrosny o Ankę, niepokoi go duże zaangażowanie żony w sprawy Artura. Patrycja, po wizycie w szpitalu, jest totalnie rozbita. Zachowuje się, jakby zobaczyła ducha

Przyjaciółki 212 streszczenie

Patrycja próbuje ukryć przed wszystkimi swoje spotkanie z Wiktorem. Nie mówi też nikomu, że mężczyzna wrócił do Warszawy. Zuza poznaje szczegóły dotyczące związku Renaty i Błażeja. Utwierdza ją to w przekonaniu, że w żadnym wypadku nie może dopuścić do siebie ojca Kuby. Anka przestaje dogadywać się z Pawłem. Inga stara się skontaktować z, mieszkającym w Stanach Zjednoczonych, ojcem. Martwi się, gdy mężczyzna nie odpowiada. Niespodziewanie kobieta otrzymuje wiadomość od asystentki Jerzego.

Bohaterkami “Przyjaciółek” są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie okaże się, że właśnie teraz potrzebują siebie jak nigdy.

Obsada

W rolach głównych serialu Przyjaciółki występują:

  • Małgorzata Socha jako Inga Gruszewska
  • Joanna Liszowska jako Patrycja Kochan
  • Anita Sokołowska jako Zuza Markiewicz
  • Magdalena Stużyńska jako Anka Strzelecka
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.