Przyjaciółki odc. 277 streszczenia odcinków i powtórki

Przyjaciółki 277 online za darmo na żywo. Gdzie obejrzeć odcinki w internecie? Kiedy powtórki w TV? Prezentujemy streszczenie szczegółowe ostatniego odcinka serialu Przyjaciółki.

Przyjaciółki 277 w Polsacie

Serial Przyjaciółki Polsat emituje w czwartki o godzinie 21:10. 16 maja premiera Przyjaciółki 277. Tydzień później premiera Przyjaciółki odc. 278.

Odcinki Przyjaciółki na żywo w internecie można oglądać w porze emisji serialu w telewizji Polsat. Live stream udostępnia WP Pilot. Jest to platforma umożliwiająca oglądanie TV za darmo, również za granicą.

Wszystkie odcinki w internecie można oglądać również w VOD. Przyjaciółki online za darmo udostępnia Polsat GO (dawniej IPLA TV). Dostępna jest już tam powtórka odcinka 277.

,

Sporo osób szuka jednak serialu Przyjaciółki 277 i 278 na CDA, Dailymotion czy Youtube.

Przyjaciółki online – gdzie obejrzeć za darmo?

Niestety powtórki serialu Przyjaciółki w telewizji nie są dostępne. Przynajmniej nie nowych odcinków. Jeśli więc przegapiliście ostatni odcinek, to pozostaje Wam oglądanie Przyjaciółek online.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYJACIÓŁKI NA POLSAT GO

W telewizji powtarzane są jedynie stare odcinki na Polsat Film i Super Polsat.

Przyjaciółki ile odcinków ma serial? Choć od dłuższego czasu pojawiały się informacje, że serial zmierza ku końcowi, to wiosną 2024 roku wyemitowany zostanie nowy sezon.

Streszczenia odcinków Przyjaciółki 2024

Przyjaciółki 277 streszczenie

Termin kolejnej rozprawy Wiktora został wreszcie ustalony. Podczas wizyty u neurologa, Patrycja i Henryk dowiadują się, że Elka przyjmuje wiele suplementów, które nie powinny być łączone w diecie. Hania i Inga osiągają porozumienie. Hania bardzo źle znosi rozstanie z Patrykiem, który również nie może się z tym pogodzić. Inga jest zirytowana, gdy Carol namawia ją do zrzeczenia się spadku po Jerzym. Anka kupuje kule inwalidzkie, choć musi wykazać się cierpliwością, ponieważ na razie nie jest w stanie się nimi posługiwać. Paweł zauważa na nagraniu ze sklepowego monitoringu samochód z włączoną kamerką i postanawia go odnaleźć. Teresa, za radą Anki, postanawia realizować się jako kwiaciarka i planuje otworzyć własny biznes. Dorota czeka na walentynki.

Przyjaciółki 278 streszczenie

Inga niepokoi się o rozprawę Wiktora, obawiając się, że może nie przebiec po jego myśli. Ignacy musi wyjechać na szkolenie do Wiednia w walentynki, więc Dorota postanawia zabrać Ingę na miasto. Wraz z Andrzejem i Robertem idą do knajpki, gdzie Dorota zauważa Ignacego z inną kobietą, która okazuje się jego żoną. Hania i Patryk postanawiają spróbować naprawić swoją relację, zdając sobie sprawę, że będzie to wymagało czasu. Podczas rozprawy Anka daje z siebie wszystko, ale oskarżyciel nie ustępuje. W ostatniej chwili Paweł zdobywa nagranie z samochodu, które może zmienić bieg procesu, i dociera do sądu w ostatnim momencie. Po wielu zawirowaniach Anka i Paweł decydują się być razem. Niespodziewanie pojawia się Julka, oznajmiając, że rozstała się z Antkiem i zakochała się w Tomaszu.


Bohaterkami „Przyjaciółek” są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie okaże się, że właśnie teraz potrzebują siebie jak nigdy.

Obsada

W rolach głównych serialu Przyjaciółki występują:

 • Małgorzata Socha jako Inga Gruszewska
 • Joanna Liszowska jako Patrycja Kochan
 • Anita Sokołowska jako Zuza Markiewicz
 • Magdalena Stużyńska jako Anka Strzelecka
5 komentarzy
Wyświetl wszystko Najbardziej pomocne Najpopularniejsze Najniżej oceniane Dodaj swoją opinię
 1. Rozumiem, że brak powtórek ostatnich sezonów ma zniechęcić widza do tego serialu. Bo brak ciągłości do tego prowadzi. Z pewnością nie będę kupować
  18-tego sezonu. A szkoda, bo byłam wiernym widzem 17 sezonów.

 2. Popieram, stracą oglądalność a chyba nie o to chodzi. Nie ma gdzie obejrzeć przegapionego odcinka i traci sens oglądanie dalszych.

 3. nie zawsze jest czas żeby obejrzeć w czwartek…. ale uwielbiałam nadganiać odcinki online… bardzo zaskoczyło mnie, że teraz trzeba wykupić dostęp… szkoda… Przyjaciółki to jedyna „rzecz” jaką oglądałam… trudno nie będę oglądać już nic

 4. Zawsze można było obejrzeć za darmo,a teraz co? Porażka.

 5. Niestety nie ma już serialu dostępnego bezpłatnie, jest już tylko platforma polsat box na której dostęp do odcinków już jest płatny, co za tym idzie przestałam oglądać 🙁

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo