Przysięga 838 to ostatni odcinek. Jak zakończy się serial? Streszczenie szczegółowe, powtórka TVP VOD

Przysięga odc. 838 to ostatni odcinek tego tureckiego serialu, który przez ostatnie lata można było oglądać w TVP 1. Co przyniesie finał? Jak zakończy się serial?

Ostatni odcinek serialu Przysięga

Turecki serial Przysięga emitowany był przez ponad cztery lata w telewizji TVP 1 i miał mnóstwo widzów. Niestety dzisiejszy odcinek (29 marca) będzie ostatnim. Jak zakończy się serial? Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie.

Emisja Przysięga 838 nastąpi w środę o godzinie 16:05. Powtórkę można obejrzeć w czwartek o godzinie 5:15.

Przysięga 838 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku

Beyhan chce zabić Gulperi i jej bliskich, żeby pomścić swojego męża i synów. Ale podczas kłótni z Savasem pada nieprzytomna. Emir w końcu przyznaje się do uczucia, jakim darzy Gulperi i dziewczyna zostaje. Yigit jest nareszcie szczęśliwy i robi ukochanej Dobrej wróżce niespodziankę. Wszyscy świetnie się bawią na ślubie Munevver. Masal dobrze idzie w szkole i zaczyna koncertować. Za to Mert otrzymuje stypendium naukowe. Narin rodzi zdrowe bliźnięta. Po śmierci matki Savas wyjeżdża za granicę i zostawia dom Baranowi i jego ukochanej.

,

Gdzie obejrzeć powtórkę ostatniego odcinka serialu Przysięga?

Przysięga odc. 838 można oczywiście obejrzeć w internecie. Wszystkie odcinki Przysięgi udostępnia platforma TVP VOD. Nie wiadomo jednak jak długo odcinki będą tam jeszcze dostępne.

Przysięga 839 czy będą nowe odcinki?

Niestety nie ma co liczyć na kontynuacje serialu. Losy bohaterów zostały zakończone i Przysięga 838 to definitywnie ostatnie odcinek. Od czwartku można oglądać serial Dziedzictwo, który wypełni lukę w ramówce TVP 1.

W tym serialu w obsadzie znajduje się Sila Turkoglu, która grała Sunę w Przysiędze.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo