Przysięga 59, 60, 61 streszczenie szczegółowe odcinków, powtórki VOD TVP

Przysięga 59, 60, 61 streszczenie szczegółowe. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP. Ile odcinków ma serial?

Przysięga odcinki 59, 60, 61

Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością. Jednym z nich jest Przysięga. Serial ten przez lata emitowany był w TVP 1, a teraz od odc. 1 można go oglądać na TVP Kobieta. Ponadto na TVP 3 lecą późniejsze odcinki.

Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi 59, 60, 61 i kolejnych. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.

Przysięga odc. 59 wyemitowana zostanie w czwartek o godzinie 9:00 w TVP Kobieta. W kolejnych dniach emisja odcinków 60, 61, 62.

Przysięga ostatni odcinek, powtórki VOD TVP

Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP Kobieta następnego dnia po emisji o 8:00. Sporo osób korzysta z opcji Przysięga VOD. Wszystkie odcinki po polsku można obejrzeć na VOD TVP pod adresem vod.tvp.pl..

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 58 streszczenie szczegółowe

Soner dzwoni do Leyli z propozycją pracy, jej rozmowę słyszy Kemal. Cemre i Cavidan są wściekłe, widząc, że ich intryga na niewiele się zdała. Emir zabiera Reyhan nad brzeg morza, gdzie para spędza czas tylko we dwoje. Kemal jest zaskoczony, widząc Leylę w swojej firmie. Nigar odkrywa, że Sefer ją okłamuje.

Przysięga odc. 59 streszczenie szczegółowe

Emir wręcza Reyhan czek w zamian za dotrzymanie mu towarzystwa. Dziewczyna jest zdezorientowana, szofer odwozi ją do domu. Nigar i Sheriye udaje się przyłapać Sefera na gorącym uczynku. Na ulicy dochodzi do awantury. Cemre próbuje namówić Emira na zwierzenia. Reyhan postanawia wyprowadzić się z rezydencji. Leyla umawia się z Sonerem na spotkanie.

Przysięga odc. 60 streszczenie szczegółowe

Cavidan z radością patrzy, jak Reyhan opuszcza jej dom. Zafer opowiada Kemalowi, jakie plotki słyszał o Sonerze. Kemal w ostatniej chwili ratuje Leylę. Reyhan niespodziewanie wraca do rezydencji. Emir utwierdza się w przekonaniu, że żona jest z nim tylko dla pieniędzy. Taci, z rozkazu Talaza, śledzi Leylę.

Przysięga odc. 61 streszczenie szczegółowe

Cemre jest przekonana, że Reyhan nie ma już w domu Tarhunów. Jest rozczarowana, kiedy dowiaduje się, że Reyhan jednak została. Razem z Cavidan spiskuje, żeby się jej pozbyć. Talaz idzie do Sonera, żeby go nastraszyć. Dowiaduje się od niego, że to Kemal jest zagrożeniem, nie Soner. Reyhan gubi portmonetkę. Znajduje ją bezdomna dziewczynka Zeynep. Reyhan martwi się o nią i postanawia sprawdzić, gdzie Zeynep mieszka.

Przysięga odc. 62 streszczenie szczegółowe

Reyhan próbuje powiedzieć Emirowi o Zeynep, ale on nie chce słuchać. Kobieta martwi się o dziewczynkę i chce jej pomóc. Leyla idzie do nowej pracy, a Masal do przedszkola. Talaz jest wściekły na córkę, bo nie powiedziała mu o nowej pracy. Sefer ma kłopoty. Postanawia spłacić zaciągnięty dług, ale odsetki wciąż rosną. Yonca jest zazdrosna o Leylę, bo liczy, że w końcu zdobędzie serce Kemala.

Przysięga odc. 63 streszczenie szczegółowe

Nigar szuka domu. Nie zwraca uwagi na cenę, a Sefer jest przerażony i nic nie mówi żonie o swoich kłopotach finansowych. Yonca zawozi dokumenty do domu Kemala. Udaje, że ma skręconą nogę, żeby zostać na noc. Suna broni Reyhan przed Cavidan, a Reyhan opowiada jej o Zeynep. Obie postanawiają pomóc dziewczynce, ale po kryjomu. Reyhan przyprowadza Zeynep do domu.

Serial Przysięga ile odcinków?

Odcinki serialu Przysięga można oglądać pięć razy w tygodniu. Emitowane są one od 2019 roku. Ile odcinków ma serial Przysięga? Łącznie jest ich 837.

Szczegółowe streszczenia serialu Przysięga na Turkweb cieszą się dużą popularnością.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo