Przysięga VOD. Streszczenie odcinków 338, 339, 340, 341, 342

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 338, 339, 340, 341, 342. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP.

Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością. Jednym z nich jest Przysięga – emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi: 338, 339, 340, 341, 342. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji w TVP 1.

Przysięga VOD – ostatni odcinek, powtórki

Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10. Pora jednak nie zachęca do zasiadania przed telewizorem, dlatego sporo osób korzysta z opcji Przysięga VOD. Wszystkie odcinki po polsku można obejrzeć na VOD TVP pod adresem vod.tvp.pl.

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 337 streszczenie

Reyhan i Emir zajmują się małym Hasanem. Martwią się, że mieszka w złych warunkach. Chcą pomóc Meryem i jej synkowi. Sehriye prosi Narin, żeby porozmawiała z Masal. Dziewczynka znów przestała mówić z rozpaczy. Cemre odzywa się do Yonki, bo potrzebuje pomocy w realizacji planowanej zemsty. Kemal sprowadza lekarza do Masal. Uważa, że wystarczy dziecku podać leki, żeby wyzdrowiało.

Przysięga 338 streszczenie

Cemre szykuje pułapkę na osobę, którą obwinia o swoje nieszczęście. Talaz o niczym nie wie i uważa, że Cemre jest coraz bardziej szalona. Cemre podkrada mu telefon i udaje, że realizuje zlecenie, które zaoferowała Cavidan. Reyhan wspomina przeszłość, kiedy Emir zaskakiwał ją swoimi niespodziankami. Liczy, że teraz będzie tak samo.

Przysięga 339 streszczenie

Mimo przygotowanej uczty, Masal wciąż odmawia jedzenia. Kierowca wiezie Reyhan na spotkanie z Emirem. Sehriye chce namówić Narin, by wróciła do domu ze względu na dziecko. Cemre szykuje zasadzkę w fabryce. Maryem i Hasan dostają nowy dom od Emira.

Przysięga 340 streszczenie

Cemre zamyka nieprzytomną Cavidan w fabryce. Reyhan wciąż źle znosi ciążę. Emir dostaje wiadomość z telefonu matki o wyjeździe Cavidan za granicę. Narin zdaje sobie sprawę, że zgubiła zegarek w domu Kemala. Cemre udaje przed Yoncą, że zmieniła plany wobec Cavidan.

Przysięga 341 streszczenie

Masal nie chodzi do szkoły i wszyscy się o nią martwią, także szkolne koleżanki. Kemal bardzo się stara pomóc córce, buduje nawet dla niej namiot. Ale Masal wspomina tylko czas, który spędzała z Narin. Sehriye i Hizir postanawiają sprowadzić Narin do Masal, ale w tajemnicy przed Kemalem. Emir i Reyhan odwiedzają nianię, która prosi, żeby zasadzili trzy drzewka. Mają one symbolizować ich i ich dziecko.

Przysięga 342 streszczenie

Reyhan zaczyna mieć bóle brzucha, ale nie jedzie z tym do szpitala. Emir się o nią martwi. Sehriye ma dość tego, że Kemal o wszystko obwinia Narin. Mówi mu szczerze o tym, że krzywdzi swoją córkę i niepotrzebnie się złości. Emir i Reyhan dowiadują się o rozwodzie Kemala i Narin. Postanawiają z nimi porozmawiać, bo nie wiedzą, z jakiego powodu się rozwiedli.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.