Przysięga 565, 566, 567 VOD. Streszczenie szczegółowe odcinków, powtórki

Przysięga 564, 565, 566 streszczenie szczegółowe. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP. Ile odcinków ma serial?

Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością. Jednym z nich jest Przysięga – emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Ile odcinków ma serial Przysięga?

Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi: 563, 564, 565 i kolejnych. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.

  • Przysięga odc. 562 – poniedziałek 17.01
  • Przysięga odc. 563 – wtorek 18.01
  • Przysięga odc. 564 – środa 19.01
  • Przysięga odc. 565 – czwartek 20.01
  • Przysięga odc. 566 – piątek 21.01

Przysięga ostatni odcinek, powtórki

Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10. Pora jednak nie zachęca do zasiadania przed telewizorem, dlatego sporo osób korzysta z opcji Przysięga VOD. Wszystkie odcinki po polsku można obejrzeć na VOD TVP pod adresem vod.tvp.pl.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 562 streszczenie odcinka

Emir usiłuje zmusić Umita, by przyznał się do popełnionych zbrodni. Feride domyśla się, gdzie Emir przetrzymuje Umita, udaje się tam i błaga, by go nie zabijał, lecz oddał w ręce sprawiedliwości. Munevver i Kemal zastawiają pułapkę na adwokata Songul, by mieć przeciwko niemu dowód, iż jest fałszerzem. Ten w ostatniej chwili odmawia jednak współpracy. Wiadomo już, że Narin urodzi dziewczynkę.

Przysięga 563 streszczenie odcinka

Feride szuka Emira. Boi się, że kiedy Emir znajdzie Umita, zabije go. Dlatego prosi o pomoc Kemala. Emir chce pomścić swojego ojca i wszystkie ofiary Umita. Komisarz policji trzyma Umita w areszcie, ale prosi Kemala i Emira o dowody, żeby móc go oskarżyć o morderstwa. Obaj mężczyźni szukają dowodów na to, że Umit zabił Hikmeta.

Przysięga 564 streszczenie odcinka

Songul nie może się skontaktować ze swoim prawnikiem. Boi się, że rodzina Hikmeta odkryje jej tajemnicę i zostanie z niczym. Emir namawia Feride do wyjazdu, ale dziewczyna postanawia zostać. Odwiedza Umita w areszcie i oznajmia mu, że chce się z nim rozwieść. Narin znajduje dowód na winę Umita, ale zostaje napadnięta przez zbira, wynajętego przez niego.

Przysięga 565 streszczenie odcinka

Kemal z Emirem szukają dowodów, które pozwolą zatrzymać Umita w areszcie. Songul uzmysławia sobie po rozmowie z prawnikiem, że jest zdana tylko na siebie. Ozlem postanawia odciąć się od brata i wyjechać za granicę. Feride udaje się przekonać ofiarę Umita, by złożyła obciążające zeznania. Narin i Feride zostają porwane.

Przysięga 566 streszczenie odcinka

Emir i Kemal liczą, że z pomocą Suata szybko namierzą Umita. Narin i Feride spędzają noc w opuszczonym magazynie. Taci chce pomóc w poszukiwaniach, ale Kemal wyznacza mu inne zadanie. Emir wykonuje polecenia Umita. Ciężarna Narin zostaje wyprowadzona z magazynu. Emir traci przytomność.

Przysięga 567 streszczenie odcinka

Umit wypuszcza jedynie Narin, na którą czeka Kemal i dalej znęca się nad Emirem i Feride, którym w końcu udaje się uwolnić z więzów i uciec w czasie jego nieobecności. Po drodze zatrzymują taksówkę, która okazuje się pułapką Umita.

Przysięga 568 streszczenie odcinka

Emirowi udaje się rozbroić bombę. Ratuje Feride i siebie. Mimo to samochód eksploduje. Tymczasem Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi sprowadza na miejsce policję. Umin zostaje aresztowany.

Przysięga 569 streszczenie odcinka

Emir i Feride odwiedzają ofiary Umita i słuchają ich wspomnień. Feride liczy, że kobiety pojawią się w sądzie i będą zeznawać przeciwko Umitowi, ale wszystkie odmawiają. Zbliża się termin ostatniej rozprawy. Kemal reprezentuje Feride i oskarża Umita. Feride składa poruszające zeznanie. Narin jest przekonana, że Umit planuje zabójstwo Emira i Feride. Taci świętuje urodziny Asli.

Przysięga 570 streszczenie odcinka

Feride oraz inne kobiety składają zeznania przeciwko Umitowi. Sąd wydaje wyrok. Wszyscy są przekonani, że sprawiedliwość zwyciężyła. Cavidan liczy, że Emir i Feride będą razem, ale boi się o tym powiedzieć. Tego samego życzy im Sehriye. Emir urządza kolację w domu, na którą zaprasza całą rodzinę. Songul pojawia się bez zaproszenia i ogłasza wielką nowinę.

Przysięga 571 streszczenie odcinka

Pojawienie się Songul zakłóca rodzinne spotkanie przy stole. Kemal informuje wszystkich o samobójstwie Umita. Feride spędza ostatnią noc w rezydencji Tarhunów. Cavidan obiecuje stać na straży rodziny. Emir odwiedza grób Reyhan.


Serial Przysięga ile odcinków?

Odcinki serialu Przysięga można oglądać pięć razy w tygodniu. Emitowane są one od 2019 roku. Do tej pory ukazało się ponad 900 epizodów. Ile odcinków ma serial Przysięga? Sezon 3 w Turcji cały czas jest emitowany, co oznacza, że ciężko określić ile odcinków Przysięgi zostanie jeszcze wyprodukowanych. Widzowie mogą być spokojni – w najbliższym czasie serial nie zakończy się i cały czas w TVP 1 będzie można oglądać nowe odcinki serialu Przysięga po polsku.

Szczegółowe streszczenia serialu Przysięga na Turkweb cieszą się dużą popularnością.

7 komentarzy
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Dodaj swoją opinię
  1. to nie ma sensu bo nie pokazują tylko piszą

  2. Ten serial jest lepszy od elif . Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka.

  3. NIC SPECJALNEGO !

  4. uzależnia i szkodzi, bardziej niżwódka 😉

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general