Przysięga VOD. Streszczenie odcinków 488, 489, 490

Przysięga streszczenie szczegółowe odc. 488, 489, 490. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP. Ile odcinków ma serial?

Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością. Jednym z nich jest Przysięga – emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Ile odcinków ma serial Przysięga?

Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi: 487, 488, 489 i kolejnych. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.

Przysięga ostatni odcinek, powtórki

Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10. Pora jednak nie zachęca do zasiadania przed telewizorem, dlatego sporo osób korzysta z opcji Przysięga VOD. Wszystkie odcinki po polsku można obejrzeć na VOD TVP pod adresem vod.tvp.pl.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 486 streszczenie odcinka

Wszyscy są zaproszeni do Narin i jej matki. Kemal musi oficjalnie poprosić o rękę Narin. Feride nie jedzie, bo Yigit źle się czuje. Dziewczyna martwi się o niego. Emir również postanowił z nimi zostać. Szybko wychodzi na jaw, co jest dziecku. Za to Kemal długo czeka na odpowiedź matki Narin. Ma obawy, że nie będzie zgody na ślub. Feride zwierza się Narin ze swoich prawdziwych uczuć.

Przysięga 487 streszczenie odcinka

Emir jest pod wrażeniem zwierzeń Feride. Kemal szuka pretekstu, by spędzić więcej czasu z ukochaną. Narin prosi Feride, by została jej świadkową. Cavidan przychodzi do rezydencji, żeby rozmówić się z Songul. Munevver daje córce wyjątkowy prezent. Kumru dowiaduje się od matki o ślubie siostry.

Przysięga 488 streszczenie odcinka

Kumru dostaje zgodę ordynatora i wychodzi ze szpitala. Songul boi się zemsty Cavidan i prosi Talaza o pomoc. Rozpoczyna się noc henny. Wśród gości pojawia się Kumru z prezentem dla siostry. Kemal doradza Emirowi, jak załagodzić sytuację z Feride.

Przysięga 489 streszczenie odcinka

Wreszcie Narin i Kemal biorą ślub. Uroczystość jest piękna, wszyscy są obecni i cieszą się ze szczęścia młodej pary. Feride cierpi, wracają wspomnienia z jej ślubu. Zwierza się Melike, że nigdy nie zapomni tego, co wtedy przeżyła. Kumru nie chce się pogodzić z tym, że Narin i Kemal są szczęśliwym małżeństwem i znów coś knuje. Kemal szykuje śniadanie dla Narin. W tym czasie posłaniec przynosi list.


Serial Przysięga ile odcinków?

Odcinki serialu Przysięga można oglądać pięć razy w tygodniu. Emitowane są one od 2019 roku. Do tej pory ukazało się ponad 900 epizodów. Ile odcinków ma serial Przysięga? Sezon 3 w Turcji cały czas jest emitowany, co oznacza, że ciężko określić ile odcinków Przysięgi zostanie jeszcze wyprodukowanych. Widzowie mogą być spokojni – w najbliższym czasie serial nie zakończy się i cały czas w TVP 1 będzie można oglądać nowe odcinki serialu Przysięga po polsku.

Szczegółowe streszczenia serialu Przysięga na Turkweb cieszą się dużą popularnością.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.