Przysięga VOD. Streszczenie odcinków 393, 394, 395, 396

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 393, 394, 395, 396. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP.

Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością. Jednym z nich jest Przysięga – emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi: 393, 394, 395, 396. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji w TVP 1.

Przysięga VOD – ostatni odcinek, powtórki

Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10. Pora jednak nie zachęca do zasiadania przed telewizorem, dlatego sporo osób korzysta z opcji Przysięga VOD. Wszystkie odcinki po polsku można obejrzeć na VOD TVP pod adresem vod.tvp.pl.

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 392 streszczenie odcinka

Narin czuje się oszukana przez Kemala, który zataił przed nią przykrą informację. Za wszystkim stoi Kumru. Munevver próbuje rozmówić się z córką, ale ta wpada w histerię. Kemalowi udaje się pogodzić z ukochaną. Feride dostaje w prezencie nowe ubrania. Melike tłumaczy dziewczynie, że dołączyła do rodziny. Kumru zastawia na Narin pułapkę. Resit sugeruje Feride, że da jej spokój.

Przysięga odc. 393 streszczenie odcinka

Masal prosi Narin, żeby razem upiekły ciasto. Narin sobie nie radzi, ale z pomocą przychodzi Kemal. Feride wychodzi na chwilę z domu i wpada w ręce Resita, który ją porywa. Zawozi ją na pustkowie, gdzie w drewnianej chacie czekają na nią ulubione dania i słodycze, a także małżeńskie łoże. Dziewczyna próbuje uciec. Kumru jest wściekła, kiedy się dowiaduje, że ślub Kemala i Narin jednak odbędzie się wkrótce.

Przysięga odc. 394 streszczenie odcinka

Wszyscy w domu szukają Feride. Emir zaczyna podejrzewać, że coś złego się z nią dzieje. Rusza jej na ratunek, kiedy dostaje wiadomość. Nie wie, że Resit zastawia na niego pułapkę. Feride i Emir siedzą związani w drewnianej chacie na pustkowiu. Kemal traktuje Narin jak królową. Stara się uprzyjemnić jej chwile przed ślubem. Kumru jest coraz bardziej zazdrosna i zaczyna się zastanawiać, jak nie dopuścić do tego ślubu.

Przysięga odc. 395 streszczenie odcinka

Kumru podstępem pozbywa się z domu matki i Sehriye. Obudzona Masal słyszy miałczenie kota i wychodzi do ogrodu. Resit znęca się nad Emirem. Prośby Feride nic nie dają, ale dziewczynie udaje się oswobodzić. Kumru zamyka Masal w garażu. Cała rodzina szuka zaginionej dziewczynki. Feride nie udaje się wezwać pomocy, ale zamiast uciekać, wraca do uwięzionego Emira.

Przysięga odc. 396 streszczenie odcinka

Feride nie udaje się uwolnić Emira przed powrotem Resita. Narin ma poczucie winy. Kemal pociesza ukochaną. Oya i Melike nie mogą dać sobie rady z płaczącym dzieckiem. Resit dopada Feride, która już nie ma dokąd uciec. Kumru niszczy sukienkę, w której miała wystąpić ma ślubie siostry.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.