Przysięga 837 streszczenie szczegółowe odcinków, powtórki VOD TVP

Przysięga 837 streszczenie szczegółowe. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP. Ile odcinków ma serial?

Przysięga odcinki 837

Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością. Jednym z nich jest Przysięga – emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi 837 i kolejnych. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.

Przysięga odc. 837 wyemitowana zostanie w wtorek. W kolejnych dniach emisja odcinków 838, 839.

Przysięga ostatni odcinek, powtórki VOD TVP

Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10. Pora jednak nie zachęca do zasiadania przed telewizorem, dlatego sporo osób korzysta z opcji Przysięga VOD. Wszystkie odcinki po polsku można obejrzeć na VOD TVP pod adresem vod.tvp.pl..

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 836 streszczenie szczegółowe

Beyhan zleca spalenie domu Bekira w Mardin. Do wszystkiego przyznaje się Savasowi. Narin i Kemal nie chcą, by Masal rezygnowała z realizacji marzeń. Postanawiają lecieć całą rodziną do Wiednia. Emir zabiera Gulperi do kawiarni na nabrzeżu.

Przysięga odc. 837 streszczenie szczegółowe

Beyhan dowiaduje się, że dom, w którym mieszkają Tarhunowie należy do Savasa. Jest zła, że Savas ich stamtąd nie wyrzucił i żąda od niego zemsty. Ojciec Gulperi chce z nią wracać do Mardin, bo już wie, że ich dom zostanie odbudowany. Dziewczyna jest smutna, ale nie chce się przyznać, że ten wyjazd jej się nie podoba. Masal wraz z rodziną wyjeżdża do szkoły w Wiedniu. W domu zostają Munevver, która szykuje się do ślubu, oraz Sehriye, która nie chce zostawić przyjaciółki i do tego boi się latać samolotem.

Przysięga odc. 838 streszczenie szczegółowe

Beyhan chce zabić Gulperi i jej bliskich, żeby pomścić swojego męża i synów. Ale podczas kłótni z Savasem pada nieprzytomna. Emir w końcu przyznaje się do uczucia, jakim darzy Gulperi i dziewczyna zostaje. Yigit jest nareszcie szczęśliwy i robi ukochanej Dobrej wróżce niespodziankę. Wszyscy świetnie się bawią na ślubie Munevver. Masal dobrze idzie w szkole i zaczyna koncertować. Za to Mert otrzymuje stypendium naukowe. Narin rodzi zdrowe bliźnięta. Po śmierci matki Savas wyjeżdża za granicę i zostawia dom Baranowi i jego ukochanej.

Serial Przysięga ile odcinków?

Odcinki serialu Przysięga można oglądać pięć razy w tygodniu. Emitowane są one od 2019 roku. Do tej pory ukazało się ponad 800 epizodów. Ile odcinków ma serial Przysięga i sezon 4? W Polsce serial liczy około 830 odcinków, czyli zakończy już wkrótce.

Szczegółowe streszczenia serialu Przysięga na Turkweb cieszą się dużą popularnością.

Wyświetl wszystko Najbardziej pomocne Najpopularniejsze Najniżej oceniane Dodaj swoją opinię
 1. to nie ma sensu bo nie pokazują tylko piszą

  • Nie chce się wierzyć że ludzie są tak głupi. W każdym odcinku pokazują tak niewiele że nudne strasznie, akcja za wolna a pokazują obrazy w spawie nieistotne. Film o ludziach nienormalnych.

  • to nie fajne

 2. SUPER SERIAL

 3. Ten serial jest lepszy od elif . Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka.

 4. NIC SPECJALNEGO !

 5. uzależnia i szkodzi, bardziej niżwódka 😉

 6. Film jest o głupich i nienormalnych ludziach. Przeznaczony dla ludzi głupich.

 7. Fatalny poziom serialu, pod każdym względem, wstyd. Przykład jak nie należy robić filmów.

 8. Niech przestaną nakręcać dalsze odcinki, sytuacje są nienormalne i wbrew logice ludzi przy zdrowych zmysłach. Niesamowicie nudne, bardzo głupie, niezwykle koszmarne.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo