Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków, powtórki, dzisiejszy odcinek

Przysięga streszczenie szczegółowe. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP. Ile odcinków ma serial?

Przysięga odcinki po polsku

Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością. Jednym z nich jest Przysięga – emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.

Przysięga ostatni odcinek, powtórki

Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10. Pora jednak nie zachęca do zasiadania przed telewizorem, dlatego sporo osób korzysta z opcji Przysięga VOD. Wszystkie odcinki po polsku można obejrzeć na VOD TVP pod adresem vod.tvp.pl..

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

 

 

 

Przysięga streszczenie odcinków

Serial Przysięga ile odcinków?

Odcinki serialu Przysięga można oglądać pięć razy w tygodniu. Emitowane są one od 2019 roku. Do tej pory ukazało się ponad 900 epizodów. Ile odcinków ma serial Przysięga? Sezon 3 w Turcji cały czas jest emitowany, co oznacza, że ciężko określić ile odcinków Przysięgi zostanie jeszcze wyprodukowanych. Widzowie mogą być spokojni – w najbliższym czasie serial nie zakończy się i cały czas w TVP 1 będzie można oglądać nowe odcinki serialu Przysięga po polsku.

Szczegółowe streszczenia serialu Przysięga na Turkweb cieszą się dużą popularnością.

Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Dodaj swoją opinię
 1. to nie ma sensu bo nie pokazują tylko piszą

  • Nie chce się wierzyć że ludzie są tak głupi. W każdym odcinku pokazują tak niewiele że nudne strasznie, akcja za wolna a pokazują obrazy w spawie nieistotne. Film o ludziach nienormalnych.

  • to nie fajne

 2. SUPER SERIAL

 3. Ten serial jest lepszy od elif . Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka.

 4. NIC SPECJALNEGO !

 5. uzależnia i szkodzi, bardziej niżwódka 😉

 6. Film jest o głupich i nienormalnych ludziach. Przeznaczony dla ludzi głupich.

 7. Fatalny poziom serialu, pod każdym względem, wstyd. Przykład jak nie należy robić filmów.

 8. Niech przestaną nakręcać dalsze odcinki, sytuacje są nienormalne i wbrew logice ludzi przy zdrowych zmysłach. Niesamowicie nudne, bardzo głupie, niezwykle koszmarne.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general