Przysięga 762, 763, 764 streszczenie szczegółowe odcinków, powtórki

Przysięga 761, 762 streszczenie szczegółowe. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP. Ile odcinków ma serial?

Przysięga odcinki 762, 736

Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością. Jednym z nich jest Przysięga – emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi 761, 762 i kolejnych. Serial online można oglądać na WP Pilot w porze emisji.

Przysięga odc. 761 wyemitowana zostanie w piątek 18 listopada i będzie to ostatni odcinek w najbliższym czasie. Przerwa w serialu spowodowana jest transmisjami z mistrzostw świata w piłce nożnej. Przysięga 762 premierę będzie miała dopiero w środę 7 grudnia.

Przysięga ostatni odcinek, powtórki

Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10. Pora jednak nie zachęca do zasiadania przed telewizorem, dlatego sporo osób korzysta z opcji Przysięga VOD. Wszystkie odcinki po polsku można obejrzeć na VOD TVP pod adresem vod.tvp.pl.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 760 streszczenie szczegółowe

Emir wyrzuca Gulperi z domu i zabrania jej się widywać z Yigitem, co budzi jego żal i protest. Baran oświadczył się Fidan, a teraz czeka na rozmowę z Beyhan, która musi jego wybór zaakceptować. Ozan, po udawanej bójce z Cezminem w obronie Masal, trafia po raz pierwszy do jej domu. Tu Narin opatruje mu odniesioną w czasie bójki ranę.

Przysięga odc. 761 streszczenie szczegółowe

Kemal i Narin czekają na decyzję sądu w sprawie adopcji Merta. Koleżanka namawia Masal, żeby powiedziała ojcu prawdę o szantażyście. Masal jest przerażona groźbami i martwi się, że jej ojciec zostanie skrzywdzony. Yigit bardzo tęskni za Gulperi, nie chce jeść ani się bawić. Cavidan zaprasza ją po kryjomu, żeby ratować wnuka. Baran zawiadamia Beyhan, że chce się ożenić. Mert postanawia śledzić Masal. Odkrywa jej tajemnicę i zostaje aresztowany.

Przysięga odc. 762 streszczenie szczegółowe

Beyhan nie zgadza się na ślub Barana z Fidan. Chce mu znaleźć lepszą żonę. Baran zabiera Fidan i postanawia z nią uciec. Dziewczyna prowadzi go do Hasana, bo tylko on może im pomóc. Hasan zaprasza na rozmowę w ich sprawie Savasa i Emira. Kemal i Narin martwią się o Merta, który nie wraca do domu. Dowiadują się o jego aresztowaniu. Masal ma wyrzuty sumienia.

Przysięga odc. 763 streszczenie szczegółowe

Gulperi pociesza smutną Fidan. Skruszona Tulay zjawia się w domu Emira. Narin i Kemal zapewniają Merta, że wierzą w jego niewinność. Trwają przygotowania do zaręczyn Fidan. Tulay szykuje szerbet dla gości.

Serial Przysięga ile odcinków?

Odcinki serialu Przysięga można oglądać pięć razy w tygodniu. Emitowane są one od 2019 roku. Do tej pory ukazało się ponad 900 epizodów. Ile odcinków ma serial Przysięga? Sezon 3 w Turcji cały czas jest emitowany, co oznacza, że ciężko określić ile odcinków Przysięgi zostanie jeszcze wyprodukowanych. Widzowie mogą być spokojni – w najbliższym czasie serial nie zakończy się i cały czas w TVP 1 będzie można oglądać nowe odcinki serialu Przysięga po polsku.

Szczegółowe streszczenia serialu Przysięga na Turkweb cieszą się dużą popularnością.

Wyświetl wszystko Najbardziej pomocne Najpopularniejsze Najniżej oceniane Dodaj swoją opinię
 1. to nie ma sensu bo nie pokazują tylko piszą

  • Nie chce się wierzyć że ludzie są tak głupi. W każdym odcinku pokazują tak niewiele że nudne strasznie, akcja za wolna a pokazują obrazy w spawie nieistotne. Film o ludziach nienormalnych.

  • to nie fajne

 2. SUPER SERIAL

 3. Ten serial jest lepszy od elif . Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka.

 4. NIC SPECJALNEGO !

 5. uzależnia i szkodzi, bardziej niżwódka 😉

 6. Film jest o głupich i nienormalnych ludziach. Przeznaczony dla ludzi głupich.

 7. Fatalny poziom serialu, pod każdym względem, wstyd. Przykład jak nie należy robić filmów.

 8. Niech przestaną nakręcać dalsze odcinki, sytuacje są nienormalne i wbrew logice ludzi przy zdrowych zmysłach. Niesamowicie nudne, bardzo głupie, niezwykle koszmarne.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general