Przysięga VOD. Streszczenie odcinków 430, 431, 432

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 430, 431, 432. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP.

Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością. Jednym z nich jest Przysięga – emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Ile odcinków ma serial Przysięga?

Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi: 430, 431, 432. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.

Przysięga 430 wyemitowana zostanie 21 czerwca.

Przysięga VOD – ostatni odcinek, powtórki

Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10. Pora jednak nie zachęca do zasiadania przed telewizorem, dlatego sporo osób korzysta z opcji Przysięga VOD. Wszystkie odcinki po polsku można obejrzeć na VOD TVP pod adresem vod.tvp.pl.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga odc. 428 streszczenie

Narin łagodzi spięcie wywołane przez Kumru i piecze z Masal tort urodzinowy. Emir znajduje właściciela pojazdu, którym porwano jego syna. Resit telefonuje do Feride. Dziewczyna słyszy w tle płacz dziecka. Kemal zarzuca Kumru, że jest okrutna wobec Masal. Po otrzymaniu wiadomości od Feride, Emir domyśla się, kto stoi za porwaniem.

Przysięga odc. 429 streszczenie

Emir szuka Feride i syna, ale bez skutku. Kumru pogrąża się w swoim szaleństwie. W końcu postanawia wyznać miłość Kemalowi. Uważa, że on też ją kocha i po śmierci Narin będą razem. Resit chce zabrać Feride i dziecko za granicę. Dzięki pomocy Feride, Emir trafia do miejsca, w którym Resit ich ukrywa. Kemal odkrywa ważną informację o Kumru.

Przysięga odc. 430 streszczenie

Po odzyskaniu syna Emir jest bardzo wzruszony. Feride musi zostać przewieziona do szpitala. Oya wciąż uważa, że wszystkim nieszczęściom winna jest Feride. Hikmet nie ma zamiaru słuchać jej oskarżeń. Tymczasem Feride jest szczęśliwa, że Emir wreszcie wziął syna na ręce. Kumru dowiaduje się, że to ona jest śmiertelnie chora, a nie Narin. Znika z domu. Wszyscy ruszają na jej poszukiwania.

Przysięga odc. 431 streszczenie

Reyhan wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Przysięga odc. 432 streszczenie

Feride martwi się, że Emir zaplanował kolejną walkę. Cavidan przeprasza Cemre za krzywdy, które jej wyrządziła. Songul spędza coraz więcej czasu z Hikmetem. Oya zaczyna nabierać podejrzeń. Narin i Kemal oglądają nagranie przygotowane przez Kumru. Emir po raz pierwszy przewija syna.


Serial Przysięga ile odcinków?

Odcinki serialu Przysięga można oglądać pięć razy w tygodniu. Emitowane są one od 2019 roku. Do tej pory ukazało się ponad 900 epizodów. Ile odcinków ma serial Przysięga? Sezon 3 w Turcji cały czas jest emitowany, co oznacza, że ciężko określić ile odcinków Przysięgi zostanie jeszcze wyprodukowanych. Widzowie mogą być spokojni – w najbliższym czasie serial nie zakończy się i cały czas w TVP 1 będzie można oglądać nowe odcinki serialu Przysięga po polsku.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.