PS Plus na styczeń 2024. Trzy interesujące darmowe gry

Sony ogłosiło listę darmowych gier, które będą dostępne dla subskrybentów PS Plus od 2 stycznia 2024 roku. W ofercie znajdą się m.in. kontynuacja średniowiecznej przygodówki „A Plague Tale: Requiem”, „Nobody Saves the World” oraz polska gra akcji osadzona w realiach Dzikiego Zachodu – „Evil West”. Poniżej przedstawiamy pełną listę tytułów.

Darmowe gry na Playstation Plus Essential – styczeń 2024

Sony ogłosiło listę darmowych gier, które będą dostępne dla subskrybentów PS Plus w styczniu 2024 roku. Oto nadchodzące tytuły:

  • A Plague Tale: Requiem (PS5)
  • Evil West (PS4, PS5)
  • Nobody Saves the World (PS4, PS5)

Poniżej możecie znaleźć zapowiedź gier oraz szczegóły na temat każdej z nich.

A Plague Tale: Requiem (gra na PS5)

Kontynuacja świetnie przyjętej przygodówki akcji osadzonej w realiach średniowiecznej Francji nękanej przez dżumę. Tym razem rodzeństwo Amicia i Hugo udaje się w podróż do południowej Francji w poszukiwaniu leku na tajemniczą chorobę Hugo. Gra wyróżnia się świetną oprawą audiowizualną i przerażającą ilością szczurów na ekranie.

,

Evil West (gra na PS4 i PS5)

Gra akcji osadzona w alternatywnej rzeczywistości Dzikiego Zachodu, w której wampiry i inne potwory zaczęły panoszyć się po świecie. Wcielamy się w członka tajnej organizacji polującej na te stwory. Dynamiczna walka i westernowy klimat to główne atuty tej polskiej produkcji.

Nobody Saves the World (gra na PS 4 i PS5)

Zabawna gra RPG z elementami roguelike, w której wcielamy się w postać „Nikogo” i poprzez wykonywanie misji zmieniamy się w coraz to nowe stwory (ślimaka, ducha, smoka itp.), aby ostatecznie uratować świat.

Wszystkie wymienione gry będzie można przypisać do swojego konta PS Plus od 2 do 31 stycznia 2023 roku.

Czym jest PS Plus?

PlayStation Plus to płatna usługa abonamentowa dla posiadaczy konsol PlayStation. W zamian za comiesięczną lub roczną opłatę otrzymujemy dostęp do następujących korzyści:

  • 2-3 nowe gry co miesiąc, które można dodać do swojej biblioteki na zawsze
  • możliwość grania online
  • zniżki na gry w PS Store
  • 100 GB miejsca w chmurze na zapisy gier

Istnieją trzy warianty PS Plus: Essential (podstawowy), Extra oraz Premium. Różnią się one głównie ilością gier w bibliotece oraz dostępem do klasycznych produkcji z poprzednich generacji PlayStation.

Mam nadzieję, że ten artykuł przybliżył Ci ofertę PS Plus na styczeń 2024 roku oraz wyjaśnił, czym jest ta usługa. Na pewno warto skusić się przynajmniej na miesięczną subskrypcję, aby wypróbować darmowe gry. Powodzenia w gamingu!

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo