Psi Patrol — animowana bajka dla najmłodszych

Boże Narodzenie coraz bliżej, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent dla swojej pociechy, bratanicy czy chrześniaka? Wiesz, że maluch uwielbia bajki? W takim razie zabawki z serii Psi Patrol z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę! Co wybrać? Czy faktycznie się sprawdzą? Odpowiadamy poniżej!

Psi Patrol — animowana bajka dla najmłodszych

Istnieje wiele przeróżnych bajek, które swoją tematyką zachwycają najmłodszych, jednak rzadko która ma szansę tak długo utrzymywać się wśród tych najpopularniejszych, jak jest to widoczne w przypadku Psiego Patrolu. Ten kanadyjski serial animowany (z angielskiego Paw Patrol) jest emitowany od 2013 roku i wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Dlaczego tak się dzieje? Serial Psi Patrol opowiada o sześciu bohaterskich szczeniakach, które wraz z dziesięcioletnim chłopcem Ryderem zmagają się z licznymi przeciwnościami losu, niosąc ratunek potrzebującym. W skład patrolu wchodzi: owczarek Chase, buldog Rubble, dalmatyńczyk Marshall, kundelek Rocky, labrador Zuma i cockapoo Skye, a każde z nich pełni inną rolę. Strażak, policjant czy ratowniczka górska to tylko niektóre, jakie odgrywa każda z postaci. Dzięki temu zwierzaki mogą nieść pomoc na wielu frontach, tym samym znacznie zaciekawiając i jednocześnie inspirując oglądające je maluchy.

Zabawki Psi Patrol polecają się pod choinkę!

psi patrol

Pociecha, dla której poszukujesz prezentu bożonarodzeniowego, uwielbia serial Psi Patrol? Czeka z niekrytym entuzjazmem na nowe odcinki i wciąż ponownie ogląda te, które już widziała? W takim razie ucieszy się z upominku, którego tematyka będzie odnosiła się do tej barki. A może ma już jakieś swoje ulubione zabawki Psi Patrol pod postacią ich figurek? Jeśli tak, sprawa może być jeszcze prostsza — wystarczy, że sięgniesz po gadżet z preferowaną postacią, którego jeszcze nie ma. Co jest do wyboru?

Brelok: niewielki a efektowny

Ciekawym wariantem zakupowym może okazać się niewielki, kilkucentymetrowy brelok z ulubioną postacią Psiego Patrolu. Mała Zuma czy Everest, a może Rubble lub Rocky? Możliwości jest kilka i warto je dopasować do upodobań malucha. Taki skromny upominek pociecha będzie mogła przyczepić do plecaka czy piórnika, dzięki czemu zawsze go będzie miała przy sobie.

Pojazd dla ulubionego bohatera!

Zauważyłeś, że maluch, dla którego szukasz zabawki, ma już swoje ulubione postacie w formie figurek? Wśród zabawek z serii Psi Patrol dostępne są do nich pojazdy, które dopełnią kolekcję dziecka. Mega Bloks to zestawy klocków, które pozwalają na zbudowanie samochodu odpowiedniego do profesji danego psiaka. Śmieciarka, wóz strażacki czy radiowóz — możliwości jest kilka.

Zegarek, pamiętnik, a może maskotka?

Powyższe opcje nie wchodzą w grę, ponieważ maluch już je posiada? Nie przejmuj się, masz jeszcze kilka innych możliwości. Możesz na przykład postawić na kolorowy pamiętnik, jeśli jest to starsze dziecko, potrafiące pisać. Dla dziewczynki znajdziesz model ze Skye i Everest, zaś dla chłopca z Chasem, do którego dołączony może być zegarek. 

Klasycznym rozwiązaniem są również miłe w dotyku pluszaki. Tego typu wybór będzie bardzo uniwersalny i z pewnością ucieszy każdego malucha. Możesz też postawić na pościel z motywem Psiego Patrolu, książkę opowiadającą ich historię czy różnego typu artykuły szkolne. Zastanów się, które z nich okażą się najlepszym rozwiązaniem i postaw na zakup przemyślanego gadżetu. Powodzenia!

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo