Puzzle do druku dla dzieci (PDF)

Puzzle dla dzieci do druku. Pobierz plik PDF za darmo, który zawiera 10 różnych obrazków (zwierzęta, rośliny, postacie).

KUP WIOSENNE KARTY PRACY – PONAD 100 STRON

Puzzle dla dzieci do druku za darmo

Puzzle do druku to świetna zabawa dla najmłodszych. Sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i w przedszkolu. Taka pomoc dydaktyczna dla przedszkolaków nie tylko jest dobrą rozrywką, ale pozwala również rozwijać dziecku wiele umiejętności.

Polecamy również:
Zestaw na wiosnę
7,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
-28% 200 kart do nauki czytania
10,00 14,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
Ponad 50 zestawów pomocy dydaktycznych
48,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl

Przygotowaliśmy darmowy plik PDF do druku. Zawiera on dziesięć stron z puzzlami dla przedszkolaków. Każdy obrazek został podzielony na dziesięć równych pasków. Dodatkowo po lewej stronie każdego z nich znajdują się cyfry. Ułatwia to ułożenie puzzli, ale jest doskonałym sposobem na poznanie cyfr i naukę liczenia.

Takie układanki do druku mogą być również doskonałym ćwiczeniem motoryki małej. Jeśli dziecko posługuje się nożyczkami, to może spróbować samodzielnie pociąć puzzle, a następnie je ułożyć.

Puzzle dla dzieci do pobrania dostępne są za darmo. Na dole znajduje się przycisk umożliwiający pobranie pliku PDF. Można również wybrać dowolny obrazek, kliknąć na niego i pobrać pojedynczy plik. Ta druga opcja może mieć jednak niższą jakość wydruku.

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl można jeszcze pobrać inne puzzle do wycięcia: z drzewami (kliknij) lub różnotematyczne (kliknij).

Pobierz “Puzzle dla dzieci”

puzzle-cyfry-rodzicielskieinspiracje.pdf – Pobrano 9292 razy – 1,91 MB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo