Puzzle do druku dla dzieci (PDF)

Puzzle dla dzieci do druku. Pobierz plik PDF za darmo, który zawiera 10 różnych obrazków (zwierzęta, rośliny, postacie).

KUP WIOSENNE KARTY PRACY – PONAD 100 STRON

Puzzle dla dzieci do druku za darmo

Puzzle do druku to świetna zabawa dla najmłodszych. Sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i w przedszkolu. Taka pomoc dydaktyczna dla przedszkolaków nie tylko jest dobrą rozrywką, ale pozwala również rozwijać dziecku wiele umiejętności.

Przygotowaliśmy darmowy plik PDF do druku. Zawiera on dziesięć stron z puzzlami dla przedszkolaków. Każdy obrazek został podzielony na dziesięć równych pasków. Dodatkowo po lewej stronie każdego z nich znajdują się cyfry. Ułatwia to ułożenie puzzli, ale jest doskonałym sposobem na poznanie cyfr i naukę liczenia.

,

Takie układanki do druku mogą być również doskonałym ćwiczeniem motoryki małej. Jeśli dziecko posługuje się nożyczkami, to może spróbować samodzielnie pociąć puzzle, a następnie je ułożyć.

Puzzle dla dzieci do pobrania dostępne są za darmo. Na dole znajduje się przycisk umożliwiający pobranie pliku PDF. Można również wybrać dowolny obrazek, kliknąć na niego i pobrać pojedynczy plik. Ta druga opcja może mieć jednak niższą jakość wydruku.

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl można jeszcze pobrać inne puzzle do wycięcia: z drzewami (kliknij) lub różnotematyczne (kliknij).

Pobierz “Puzzle dla dzieci”

puzzle-cyfry-rodzicielskieinspiracje.pdf – Pobrano 10293 razy – 1,91 MB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo