Ragnarok sezon 4 kiedy data premiery? Czy powstaną nowe odcinki na Netflix?

Ragnarok sezon 4 czy powstanie? Do tej pory ukazały się trzy sezony, które cieszyły się dużym zainteresowaniem i dlatego sporo osób zastanawia się kiedy data premiery nowych odcinków. Niestety będą rozczarowani.

Ragnarok na Netflix

Serial Ragnarok można oglądać na platformie Netflix. Na sezon 3, który ukazał się 24 sierpnia 2023 roku, widzowie musieli czekać aż dwa lata. Ale nie zawiedli się i z pewnością warto było czekać. Składa się on z sześciu odcinków, z których każdy trwa około 40-50 minut. Ragnarok szybko trafił na czołówkę rankingu TOP 10 najchętniej oglądanych seriali w końcówce sierpnia.

Kiedy data premiery Ragnarok sezon 4?

Po premierze nowych odcinków od razu widzowie zaczęli się zastanawiać czy losy bohaterów będą kontynuowane. Ragnarok sezon 4 kiedy data premiery na Netflix? Takie pytanie nasuwało się samo. Niestety kiedy fani tego serialu czekali na sezon 3 i datę premiery sezonu 4, to ogłoszono, że serial został zakończony.

Zobacz również: Czy powstanie sezon 2 serialu Informacja Zwrotna?

,

Nic nie wskazuje na to, aby w przyszłości ta decyzja miała zostać zmieniona.

O czym opowiada serial?

„Ragnarok” to norweska produkcja telewizyjna o charakterze fantasy, za którą stoją Adam Price i Emilie Lebech Kaae. Serial ten przenosi widzów do dzisiejszych czasów, lecz w nieco inną rzeczywistość, a mianowicie do wymyślonego norweskiego miasteczka Edda. W tym spokojnym, ale i zagrożonym miejscu, mieszkańcy cierpią na skutki zanieczyszczeń i zmian klimatu, za które odpowiedzialna jest potężna rodzina Jutulów. Jutulowie, jak się okazuje, to nie zwykła rodzina, ale postacie z mitologii nordyckiej, znane jako Jötnerowie. Pośród tych trudności, młody chłopiec o imieniu Magne odkrywa, że jest reinkarnacją boga Thora i podejmuje walkę z tymi, którzy zagrażają środowisku naturalnemu.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu Ragnarok, to gorąco polecamy zajrzeć na Netflix. Łącznie dostępnych jest 18 odcinków. Całość można więc obejrzeć w szybkim tempie.

Serial zadebiutował w 2020 roku na platformie Netflix i zyskał pochwały od krytyków, zwłaszcza za oryginalną i przemyślaną fabułę oraz dramatyczne wydarzenia nawiązujące do apokaliptycznej wizji końca świata.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo