Real – Atletico transmisja w TV i online. Gdzie oglądać live stream? [4.02.2024]

Mecz Real Madryt – Atletico online za darmo. W jaki sposób oglądać transmisję w TV lub internecie? Derby Madrytu na żywo odbędą się w niedzielny wieczór, a pokaże je telewizja Canal+ Sport.

Real Madryt może umocnić się na pozycji lidera La Liga. Wygrana nad lokalnym rywalem sprawi, że Królewscy będą mieli już cztery punkty przewagi nad Gironą, dziesięć nad Barceloną i trzynaście nad Atletico. Derby Madrytu zapowiadają się więc znakomicie i obejrzenie mecz Real – Atletico na żywo brzmi jak doskonały pomysł na niedzielny wieczór.

Real – Atletico transmisja TV i stream online

Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00, a komentować je będą Piotr Laboga oraz Tomasz Ćwiąkała. Oczywiście mecz na żywo można obejrzeć również w internecie za darmo.

Real – Atletico stream online za darmo mogą włączyć abonenci C+ na platformie Canal+ Online. W internecie dostępne są również darmowe relacje live i audio.

!!

Grad bramek gwarantowany?

Ostatni raz obie drużyny rywalizowały ze sobą dwa tygodnie temu w Pucharze Króla. Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Atletico wygrało z Realem 4:2 (po dogrywce). Osiem dni wcześniej derby madrytu miały miejsce również w Superpucharze Hiszpanii. Wtedy lepszy był Real, który wygrał 5:3, również po dogrywce. Z kolei w rundzie jesiennej La Liga Atletico zwyciężyło 3:1.

Wszyscy liczymy, że dzisiaj również derby Madrytu będą obfitowały w taką ilość bramek. Zapraszamy do oglądania transmisji.

,
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo