Rekrut sezon 5. Kiedy na Netflix? Gdzie oglądać online?

Serial Rekrut na Netflix trafił pod koniec stycznia. Dostępne są tam cztery sezony, dlatego widzowie zastanawiają się kiedy Rekrut sezon 5 pojawi się na Netflix lub gdzie obejrzeć wszystkie odcinki.

Serial Rekrut na Netflix

„Rekrut” to serial telewizyjny, który opowiada o Johnie Nolanie, w którego rolę wcielił się Nathan Fillion. Niespodziewane zajście w życiu 40-letniego Nolana sprawia, że wyrusza od z małego miasteczka do Los Angeles, gdzie chce zostać policjantem. Jako najstarszy „nowicjusz” w szeregach policji Los Angeles, Nolan spotyka się ze sceptycyzmem ze strony przełożonych, którzy postrzegają go jako przeżywającego kryzys wieku średniego.

Sezon 1 serialu ukazał się w 2018 roku. 31 stycznia 2024 roku „Rekrut” pojawił się na platformie streamingowej Netflix. Dostępne są tam cztery sezony, a obecnie w Stanach Zjednoczonych premierę mają odcinki z sezonu 6.

Rekrut sezon 5 kiedy premiera na Netfliksie?

Na pierwsze cztery sezony serialu składa się 76 odcinków. Każdy z nich trwa mniej więcej 40 minut. Gdzie oglądać Rekrut sezon 5? Odcinki po polsku dostępne są na platformie Canal+ Online. Liczy on 22 odcinki. Obecnie premierę ma również sezon 6, ale w Polsce nie jest jeszcze dostępny.

,

Jak na razie nie wiadomo kiedy Rekrut sezon 5 pojawi się na Netflix. Dlatego jeśli obejrzeliście pierwsze cztery sezony, to musicie zajrzeć na C+ Online.

Serial Rekrut można oglądać również w telewizji. Na kanale AXN emitowany jest obecnie czwarty sezon.

Obsada serialu

W serialu „Rekrut” (The Rookie) występują m.in.:

  • Nathan Fillion jako John Nolan
  • Alyssa Diaz jako Angela Lopez
  • Richard T. Jones jako Wade Grey
  • Titus Makin Jr. jako Jackson West
  • Melissa O’Neil jako Lucy Chen
  • Eric Winter jako Tim Bradford
  • Mekia Cox jako Nyla Harper
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo