Remiza streszczenia. Ile odcinków ma serial?

Serial Remiza można oglądać w TVP 1. O czym opowiada, ile ma odcinków i gdzie oglądać powtórki w VOD? Prezentujemy streszczenia serialu Remiza.

Serial Remiza ile odcinków?

Remiza to nowy serial emitowany w TVP 1. Ile ma odcinków? Łącznie wyemitowanych zostanie 60. O czym opowiada serial dowiecie się poniżej. Prezentujemy fabułę oraz streszczenia szczegółowe odcinków serialu.

Odcinki Remizy emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 18:20 w telewizji TVP 1. Ostatni odcinek w formie powtórki wyemitowany będzie następnego dnia o godzinie 11:25.

Wszystkie odcinki serialu Remiza można oglądać również w internecie. Gdzie? Po emisji w TVP 1 odcinki trafiają na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl). Serial dostępny jest tam za darmo i bez rejestracji.

,

Remiza streszczenia odcinków

Remiza odcinek 18

Pielęgniarka Hanka od pewnego czasu sama utrzymuje rodzinę, ponieważ jej mąż konsekwentnie odrzuca kolejne oferty pracy. Kobieta idzie na nocny dyżur i prosi partnera, by z córeczką przenocowali u jego rodziców. Niebawem strażacy dostają wezwanie do pożaru. Okazuje się, że zagrożony jest dom Hanki, a w środku znajduje się jej mąż, który nie posłuchał rady. Udaje się go uratować, jednak uwagę funkcjonariuszy przykuwają znalezione w mieszkaniu przedmioty, m.in. nowe, nieodpakowane jeszcze drogie ubrania. Powstaje pytanie, skąd wzięły się u rodziny, która ma problemy finansowe. Robert pragnie wyjaśnić z Ewą nieporozumienia. Aby uniknąć ciekawskich sąsiadów, umawia się z nią w miasteczku. Niestety, ktoś jednak ich widzi, na dodatek może to źle wykorzystać.

Fabuła serialu

Serial opowiada losy strażaków, którzy niosą pomoc mieszkańcom wsi Brzeziny. Serial pokazuje strażaków nie tylko jako dzielnych i niezłomnych herosów, którzy wygrywają z groźnym żywiołem. Widzimy ich także jako zwykłych, pełnych słabości ludzi, którzy czasem przegrywają z codziennymi problemami, szukają szczęścia i przeżywają porażki.

W każdym odcinku serialu Remiza poznamy oddzielną historię związaną z miejscową strażą pożarną. Nie zabraknie dramatycznych sytuacji, ale także zabawnych.

Komendantem straży pożarnej jest Robert, młody wdowiec z małą córeczką Karoliną. Jego spokojne życie, oparte na pracy, trosce o najbliższych i związku ze strażaczką Magdą, burzy nagłe pojawienie się licealnej miłości, Ewy. Ewa, siostra Magdy, wraca po dwunastu latach do rodzinnej wsi. Dawne uczucie ożywa, ale czy można wrócić do tego, co było, nie krzywdząc innych?

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo