Renifer do druku: szablon, kolorowanka, rysunek

Szablon renifera do druku. Przygotowaliśmy pięć różnych wzorów, które świetnie sprawdzą się jako dekoracja, praca plastyczna lub zwykła kolorowanka, która pozwoli stworzyć wymyślony rysunek.

Każdy renifer do druku pozwoli wprowadzić nas w świąteczny nastrój. Wszystkie szablony można pobrać w darmowym pliku PDF do wydruku. Jeden z nich to twarz renifera, a pozostałe to obrys kształtu. Świetnie sprawdzi się na dekorację lub kolorowanki świąteczne.

Szablony renifera do druku

Pobierz szablon renifera do druku

Aby pobrać powyższe szablony w pliku PDF skorzystaj z przycisku poniżej. W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajdziesz również inne szablony oraz pomoce dydaktyczne, które przydadzą się na święta.

A tymczasem zapraszam do pobierania reniferów do druku.

,

Pobierz “Renifer szablony do druku”

renifer-szablony.pdf – Pobrano 5621 razy – 246,10 KB
Kup na drukatek.pl

Szablon renifera do wydruku może sprawić, że świąteczne rzemiosło stanie się dziecinnie proste. Po prostu wydrukuj szablon, narysuj go lub naklej na sztywniejszym papierze lub kartonie i wytnij. Rezultatem jest uroczy renifer, który można wykorzystać jako zawieszkę na prezent, wizytówkę lub dekorację.

Ten szablon to świetny sposób na dodanie osobistego akcentu do świątecznych prezentów i dekoracji. Niezależnie od tego, czy użyjesz go do stworzenia całego stada reniferów, czy tylko jednego lub dwóch, z pewnością wywołają uśmiech u wszystkich, którzy je zobaczą. Dlaczego więc nie podarować szczęścia w tym sezonie świątecznym za pomocą szablonu renifera do wydrukowania?

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo