Reniferek sezon 2 czy powstanie. Kiedy data premiery?

Reniferek sezon 2 data premiery. Czy powstaną nowe odcinki tego niespodziewanie bardzo popularnego serialu, który w kwietniu zadebiutował na Netflixie? Zobacz co wiemy o kolejnym sezonie.

Serial Reniferek na Netlix. Niespodziewana popularność serial

Reniferek to brytyjski miniserial przez Netflixa określany jako dramatyczny, komediowy, mroczny i psychologiczny. Pierwszy sezon premierę miał 11 kwietnia 2024 roku. Ile ma odcinków? Do tej pory ukazało się siedem odcinków, trwających około 30 minut.

Serial inspirowany jest prawdziwą historią Richarda Gadda, który sam napisał scenariusz i wcielił się w główną rolę Donny’ego Dunna. Fabuła skupia się na prześladowaniu Donny’ego przez kobietę o imieniu Martha, w którą wciela się Jessica Gunning. Donny poznał Marthę w pracy i poczęstował ją darmową herbatą, co zapoczątkowało jej obsesji.

Reniferek sezon 2 kiedy? Data premiery na Netflix nie jest znana

Dość niespodziewanie serial stał się na tyle popularny, że bardzo szybko wskoczył na pierwsze miejsce rankingu TOP 10 najchętniej oglądanych seriali. Na Filmweb ma ocenę 7,6, co jest znakomitym wynikiem. Nic więc dziwnego, że sporo widzów liczy, że powstanie Reniferek sezon 2. Czy jest na to szansa?

,

Niestety obecnie nie ma żadnych informacji kiedy data premiery sezonu 2 mogłaby się pojawić. Wątpliwe jest, aby nowe odcinki powstały. Reniferek określany jest jako miniserial, historia przedstawiona została w całości, ale oczywiście niewykluczone, że mając na uwadze popularność tej produkcji, powstanie jego dalsza część.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun serialu.

Jeśli jeszcze nie obejrzeliście pierwszego sezonu, to Reniferek online w VOD dostępny jest na Netflix.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo