Rodzina – karty pracy do druku za darmo (PDF)

Rodzina to temat omawiany w przedszkolach w maju, zazwyczaj przy okazji Dnia Mamy. Przygotowaliśmy zestaw kart pracy do druku. Plik PDF możecie pobrać za darmo. Link znajduje się na dole artykułu.

Nasze darmowy karty pracy do druku cieszą się dużym zainteresowaniem i otrzymujemy sporo pozytywnych opinii na ich temat. Postanowiliśmy więc przygotować również zestaw o Rodzinie, który w formacie PDF możecie pobrać poniżej.

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 28 zł otrzymasz: zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, a także poniższy zestaw o rodzinie.

Zestaw w cenie 28 zł można nabyć kontaktując się z nami poprzez stronę na facebooku lub na Allegro – kliknij.

Karty ruchowe dla dzieci
Zestaw 56 kart ruchowych do druku z różnymi czynnościami za 10 zł!

Rodzina – co zawiera zestaw?

Darmowy zestaw kart pracy o rodzinie składa się z 16 stron. Znajdują się na nich następujące zadania:

Zapraszamy do pobierania kart pracy za darmo. W razie problemów prosimy o kontakt na Facebooku. Zachęcamy również do sprawdzenia innych darmowych materiałów.

Pobierz “Rodzina - karty pracy” rodzina-karty-pracy.pdf – Pobrano 16660 razy – 1 MB

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.