Rolnik Szuka Żony odcinek świąteczny. Kiedy powtórka?

Rolnik Szuka Żony odcinek świąteczny 2023 na żywo można obejrzeć 25 grudnia o godzinie 20:20. Oczywiście nie każdy może w święta zasiąść przed TVP 1, dlatego zastanawia się kiedy leci powtórka odcinka świątecznego i gdzie obejrzeć program w internecie.

Odcinek świąteczny Rolnik Szuka Żony 2023

W poniedziałkowym odcinku świątecznym popularnego programu telewizyjnego „Rolnik szuka żony„, widzowie będą mieli okazję ponownie spotkać się z pięcioma parami, które odnalazły swoje drugie połówki dzięki udziałowi w programie.

Marta Manowska, która jest twarzą tego programu, zdecydowała się na osobiste odwiedziny u tych par, aby zobaczyć, jak teraz wygląda ich życie po zakończeniu programu. Wśród odwiedzanych par znajdują się m.in. Małgorzata i Paweł Borysewiczowie, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, a także Joanna i Kamil Osypowiczowie.

Podczas tych spotkań, które będą pełne emocji i wzruszeń, widzowie będą świadkami, jak uczestnicy dzielą się swoimi doświadczeniami, opowiadają o zmianach, które zaszły w ich życiu, a także o planach na przyszłość. Będzie to również okazja, aby zobaczyć, jak przygotowują się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, jakie tradycje pielęgnują i jakie mają zwyczaje świąteczne. Odcinek ten obiecuje być pełen niespodzianek, ciepłych, wigilijnych opowieści oraz serdecznych życzeń, które będą wymieniane między uczestnikami i prowadzącą.

,

Kiedy powtórka Rolnik Szuka Żony odcinek świąteczny?

Premiera świątecznego odcinka w poniedziałek 25 grudnia o godzinie 20;20 w TVP 1. Gdzie oglądać program online na żywo? TVP 1 stream udostępnia za darmo na WP Pilot. Działa on również za granicą. Jeśli przegapicie odcinek w pierwsze święto, to nic straconego.

Rolnik Szuka Żony odcinek świąteczny powtórki dostępne są kilkukrotnie w TV. we wtorek (26.12) o godzinie 7:05 (TVP Kobieta), 18:25 (TVP 1) i 23:10 (TVP Rozrywka).

Oczywiście powtórka udostępniona będzie również w internecie. Odcinek świąteczny w VOD dostępny będzie za darmo i bez rejestracji na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl).

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo