Rolnik Szuka Żony odcinek świąteczny 2022. Powtórka, Odcinki online na żywo

Rolnik Szuka Żony 9 odcinek świąteczny online. Oglądaj za darmo na żywo lub powtórki. Wszystkie odcinki Rolnik Szuka Żony online można oglądać również za granicą.

Rolnik Szuka Żony 2022 odcinek świąteczny na żywo i powtórka

Nie ma wątpliwości, że Rolnik Szuka Żony to jeden z najpopularniejszych programów Polsce. Odcinki każdego sezonu ogląda miliony osób, które ekscytują się losami bohaterów i ich miłosnymi perypetiami.

Rolnik Szuka Żony 9 odc. 13, czyli odcinek świąteczny w 2022 roku premierowo wyemitowany zostanie 25 grudnia wyjątkowo o godzinie 20:20.

Bożonarodzeniowy program oczywiście poprowadzi Marta Manowska, która odwiedzi pary z dziewiątej edycji i w tym specjalnym odcinku pokaże ich przygotowania do świąt.

Odcinki Rolnik Szuka Żony online za darmo. Oglądaj również za granicą

Sporo osób ogląda odcinki Rolnik Szuka Żony na żywo w internecie. W jaki sposób można to uczynić? Istnieją legalne i darmowe live streamy, które działają również za granicą.

Rolnik Szuka Żony online za darmo na żywo udostępnia jako stream z TVP 1 platforma WP Pilot. Odcinki za granicą mogą oglądać osoby pochodzące z Polski, przebywające na terenie Unii Europejskiej.

OGLĄDAJ TVP 1 W INTERNECIE <- KLIKNIJ

Opcja ta jest również dostępna, gdy powtórki odcinków lecą nie tylko na żywo, ale również jako powtórki.

Rolnik Szuka Żony 9 powtórka

Oczywiście nie każdy może obejrzeć program Rolnik Szuka Żony 2022 na żywo w TVP 1 i internecie. Na szczęście powtórka z niedzieli jest dostępna w łatwy sposób. Rolnik szuka żony odcinek świąteczny powtórka w TV dostępna będzie w poniedziałek o 18:35 w TVP 1, 20:30 w TVP Kobieta, 21:45 w TVP Rozrywka oraz w następną sobotę w TVP HD.

Rolnik Szuka Żony 9 VOD to z kolei możliwość oglądania powtórki online w dowolnym momencie. Wszystkie odcinki po premierze w TVP 1 publikowane są na TVP VOD (vod.tvp.pl). Za darmo i bez rejestracji, dzięki czemu nie trzeba szukać odcinków na CDA, Dailymotion czy Youtube.

OGLĄDAJ ROLNIK SZUKA ŻONY VOD

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo