Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 5 online. Powtórki, Odcinki na żywo

Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 5 online. Oglądaj za darmo na żywo lub powtórki. Wszystkie odcinki Rolnik Szuka Żony online można oglądać również za granicą.

Rolnik Szuka Żony sezon 8 na żywo

Nie ma wątpliwości, że Rolnik Szuka Żony to jeden z najpopularniejszych programów Polsce. Odcinki każdego sezonu ogląda miliony osób, które ekscytują się losami bohaterów i ich miłosnymi perypetiami.

Rolnik Szuka Żony sezon 8 odc. 5 premierowo wyemitowany zostanie w niedzielę 17 października 2021 roku o godzinie 21:30. Program oczywiście poprowadzi Marta Manowska.

Rolnik Szuka Żony online za darmo. Oglądaj również za granicą

Sporo osób ogląda odcinki Rolnik Szuka Żony na żywo w internecie. W jaki sposób można to uczynić? Istnieją legalne i darmowe live streamy, które działają również za granicą.

Rolnik Szuka Żony 8 online za darmo na żywo udostępnia jako live stream z TVP 1 platforma WP Pilot. Odcinki za granicą mogą oglądać osoby pochodzące z Polski, przebywające na terenie Unii Europejskiej.

OGLĄDAJ TVP 1 W INTERNECIE <- KLIKNIJ

Opcja ta jest również dostępna, gdy powtórki odcinków lecą nie tylko na żywo, ale również jako powtórki.

Powtórki Rolnik Szuka Żony sezon 8

Oczywiście nie każdy może obejrzeć program Rolnik Szuka Żony na żywo w TVP 1 i internecie. Na szczęście powtórki są dostępne w łatwy sposób. Rolnik szuka żony 8 odcinek 5 ponownie wyemitowany zostanie: w piątek o 16:30 w TVP Kobieta, w sobotę o 14:55 w TVP 1, a potem w środę o 0:35 w TVP Kobieta i o 22:30 w TVP Rozrywka.

Rolnik Szuka Żony 8 VOD to z kolei możliwość ogląania powtórki online w dowolnym momencie. Wszyststkie odcinki po premierze w TVP 1 publikowane są na TVP VOD (vod.tvp.pl). Za darmo i bez rejestracji, dzięki czemu nie trzeba szukać odcinków na CDA, Dailymotion czy Youtube.

OGLĄDAJ ROLNIK SZUKA ŻONY VOD

Uczestnicy

W sezonie 8 programu Rolnik Szuka Żony pojawi się 8 uczestników: 6 rolników i dwie rolniczki.

  • Kamila 28 lat
  • Elżbieta – 56 lat
  • Emil – 31 lat
  • Łukasz – 37 lat
  • Krzysztof 55 lat
  • Kamil 23 lata
  • Stanisław, 26 lat
  • Maciej, 33 lata

W tym sezonie programu bohaterami są: Elżbieta, lat 56, z województwa świętokrzyskiego, 28 – letnia Kamila z województwa mazowieckiego, 23 – letni Kamil z województwa lubelskiego, Krzysztof, lat 55 z Mazur i 26 – letni rolnik z Wielkopolski, Stanisław.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.