Sanatorium Miłości 4 odcinek 10 online. Powtórki na VOD

Sanatorium Miłości 4 odcinek 10 już w niedzielę 15 maja. To ostatni odcinek w 2022 roku. Odcinki online można oglądać zarówno na żywo, jak i powtórki. Zobacz kiedy i gdzie.

Sanatorium Miłości 4 odcinki w maju

Sezon 4 programu Sanatorium Miłości można oglądac wiosną 2022 roku. Odcinki emitowane są w niedziele o godzinie 21:15 w telewizji TVP. W niedzielę 15 maja 2022 premiera Sanatorium Miłości 4 odcinek 10. Ile odcinków ma program? Sezon 4 składa się z 10. Jak widać będzie to więc ostatni odcinek.

Powtórki Sanatorium Miłości na VOD TVP

Oczywiście odcinki Sanatorium Miłości 4 można oglądac również jako powtórki. Kiedy lecą w TV? Odcinek 10 ponownie można obejrzeć w sobotę o 15:55 w TVP 1. Wszystkie odcinki publikowane sa również w internecie na platformie TVP VOD dostępnej pod adresem vod.tvp.pl.

Oglądaj odcinki programu Sanatorium Miłości w internecie

Jeśli natomiast chcecie oglądać Sanatorium Miłości online za darmo za granicą, to można skorzystać ze wspomnianej wcześniej platformy WP Pilot.

Sanatorium Miłości 4 odcinek 10. Streszczenie ostatniego odcinka

Już za chwilę czas pożegnań, więc i rozmowy poranne wyłącznie i tylko o tym, jak to będzie po powrocie do domu. Od samego rana uwaga seniorów skupiona jest już tylko na przygotowaniach do finałowego balu, na którym uczestnicy wybiorą swoją Królową i swojego Króla. Zanim wielki bal, panowie i panie zostaną zaproszeni na spotkanie ze stylistką Katarzyną Śródką, która będzie czuwać nad szykiem i elegancją seniorów. Potem już tylko fryzjer i make up. Panowie limuzynami jadą pierwsi do sali balowej, tam czekając na panie. Zachwytom i słowom uznania dla stylizacji pań, nie ma końca. Marta dając sygnał do rozpoczęcia uroczystego finału, zaprasza współprowadzącego bal. Dziś, w tym wyjątkowym dniu, prowadząca także nie będzie sama. Ale to nie jedyna niespodzianka tego wieczoru! Zanim uczestnicy wybiorą Króla i Królową, zdarzy się coś, czego nigdy jeszcze w programie nie było. Ktoś kogoś poprosi o rękę. Misja Sanatorium miłości zakończona. Miłość znowu zatriumfuje.

Uczestnicy Sanatorium Miłości sezon 4

W czwartej edycji programu udział bierze dwunastu uczestnikow: Anna z Olsztyna (62 lata). Mariola z New Jersey (65 lat), Mariola z Berlina (62 lata), Monika ze Szczecina (65 lat), Natalia z Głogowa (64 lata), Zofia z Łomży (67 lat), Andrzej z Warszawy (66 lat), Andrzej z Tomaszowa Mazowieckiego (66 lat), Marek z Gdyni (66 lat), Piotr z Siemanowic Śląskich (65 lat), Piotr z Piaseczna (63 lata) oraz Roman z Gdańska (73 lata).

Sanatorium Miłości prowadzi Marta Manowska.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general