Sanatorium Miłości 6 online. Powtórki na VOD za darmo

Sanatorium Miłości 6 odcinek 7 już w niedzielę 21 kwietnia 2024. Odcinki online można oglądać zarówno na żywo, jak i powtórki w TV oraz VOD. Zobacz kiedy i gdzie oglądać sezon 6 w internecie.

Sanatorium Miłości 6 online za darmo. Odcinki na żywo w TV

Sezon 5 programu Sanatorium Miłości można oglądać od początku 2023 roku. Odcinki emitowane są w niedziele o godzinie 21:20 w telewizji TVP. W niedzielę 21 kwietnia 2023 premiera Sanatorium Miłości 6 odcinek 7. Ile odcinków ma program? Sezon 6 składa się z 10 epizodów.

Sanatorium Miłości 2024 online. Powtórka z niedzieli w TV i na VOD TVP

Oczywiście odcinki Sanatorium Miłości 6 jako powtórki z niedzieli można oglądać w telewizji i internecie. Kiedy lecą w TV? Ostatni odcinek ponownie można obejrzeć w sobotę o 15:55 w TVP 1 i o 21:15 w TVP Polonia, a także w środę o 22:50 w TVP Rozrywka. Wszystkie odcinki publikowane są również w internecie na platformie TVP VOD dostępnej pod adresem vod.tvp.pl.

Oglądaj odcinki programu Sanatorium Miłości w internecie

Jeśli natomiast chcecie oglądać Sanatorium Miłości online za darmo za granicą, to można skorzystać ze wspomnianej wcześniej platformy WP Pilot.

OGLĄDAJ TVP 1 W INTERNECIE

Sanatorium Miłości 2024 odbywa się w Krynicy-Zdroju. W programie tradycyjnie uczestniczyć będzie dwunastu uczestników: sześciu mężczyzn i sześć kobiet. W trakcie programu wszyscy przejdą niesamowite metamorfozy, zyskają pewność siebie i zbudują nowe relacje.

Sanatorium Miłości 6 odc. 7

Ten dzień będzie należał do jednych z bardziej emocjonalnych. Andrzej za wszelką cenę będzie chciał się dowiedzieć, dlaczego Teodozja na randkę wybrała właśnie Ryszarda, a nie jego. A spotkanie grupowe, które zacznie się od niewinnej rozmowy o prawdziwej miłości kuracjuszy, zakończy się zaskakującą dla wszystkich decyzją jednego z kuracjuszy. Będziemy świadkami przełomowego wydarzenia w historii „Sanatorium miłości”. Tymczasem Marta spotka się z Ryszardem i Stanisławem, po nim dojdzie do poważnego konfliktu Stanisława z Marią. W odcinku jeszcze jedna rozmowa indywidualna, Tego wieczoru nikt w sanatorium spał nie będzie.

Sanatorium Miłości 6 odc. 8

Emocje powoli opadają, kuracjusze oswoili się z odejściem Majki, ciekawi są nowej kuracjuszki, Marii. Marta na pierwszym spotkaniu w nowym składzie poprosi grupę o skomplementowanie siebie nawzajem. Upór Elżbiety zadziwi nawet Martę. Tym razem Zygmunt spotka się z Martą sam na sam, poznamy zupełnie inną twarz tego mężczyzny. Jako Kuracjusz odcinka, Zygmunt wybierze na randkę nową kuracjuszkę z Łodzi, Marię. Spróbują swoich sił w malarstwie, a Zygmunt stojąc przy sztalugach będzie prawie jak Nikifor, w jego mniemaniu, oczywiście. Popołudnie okaże się zaś emocjonalnym doświadczeniem, bo czas na spotkanie z najbliższymi, które wywoła nieoczekiwane i silne reakcje u wielu. Potem Marta porozmawia z Marią o jej samotności, a grupa spotka się na ćwiczeniach w basenie. Pośród zabaw i krzyków radości grupy, nie tylko Ela nie będzie z tej aktywności zadowolona, jeszcze Maria ze Stanisławem wybiorą swoje towarzystwo i wspólny masaż. Na koniec dnia – paintball. Nagrodą dla tych wygranych i tych przegranych będą wieczorne fajfy, gdzie już o konfliktach nikt pamiętał nie będzie.

Uczestnicy Sanatorium Miłości 2024

W szóstej edycji programu udział bierze dwunastu uczestników: Janinę z Warszawy, Małgorzatę z Sobótki, Teodozję z Krosna, Marię z Czarnowa, Marię Luizę z Gliwic, Elżbietę z Nowej Woli, Stanisława z Irlandii, Zygmunta z Krakowa, Tadeusza z Krzyżanowic, Ryszarda z Warszawy, Andrzeja z Milanówka i Stefana z Szemud

Sanatorium Miłości 2024 prowadzi Marta Manowska.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo