Sanditon ile odcinków? Streszczenia, gdzie oglądać sezon 2?

Sanditon. Ile odcinków ma serial? Gdzie oglądać nowe odcinki i powtórki? Kiedy ostatni odcinek? Zobacz streszczenia serialu.

Ile odcinków ma serial? Kiedy Sanditon 2?

Pierwszy sezon brytyjskiego serialu Sanditon cieszył się dużym zainteresowaniem. Podobnie zresztą jak sezon 2. W 2023 roku telewizja TVP 2 po raz kolejny emituje ten serial. Odcinki można oglądać w nocy ze środy na czwartek.

Sanditon ile odcinków ma sezon 2? Pierwsza część składała się z ośmiu części. Drugi sezon ma sześć odcinków.

Gdzie oglądać powtórki? W TVP 2 nie są one emitowane, ale wszystkie odcinki trafiają na platformę TVP VOD. Poniżej prezentujemy datę emisji najbliższych odcinków:

,
  • Sanditon odcinek 8 – czwartek, 25 maja

Sanditon streszczenia odcinków

Sanditon odc. 5 streszczenie

Esther dowiaduje się, że Lady Denham w jej imieniu pisała listy miłosne do Babingtona. Nie jest zachwycona, ale decyduje się na przelotny romans z lordem. Tom nie płaci robotnikom, którzy są coraz bardziej zniecierpliwieni. Nadchodzi długo oczekiwany mecz krykieta: arystokraci kontra robotnicy. Tom, po sprzeczce z kapitanem drużyny przeciwników, schodzi z boiska. W grze, ku zdumieniu wszystkich, zastępuje go Charlotte. Kiedy wszyscy w napięciu oglądają mecz, panna Lambe wymyka się na randkę z Otisem.

Sanditon odc. 6 streszczenie

Charlotte udaje się do Londynu, w poszukiwaniu porwanej przyjaciółki. Na miejscu wpada na Sidneya, który także wyruszył tropem Georgiany. Udaje im się ustalić miejsce pobytu Otisa. Okazuje się, że ukochany Georgiany niewiele może im pomóc. Po wielu perypetiach, wpadają jednak na jej trop i udaje im się odbić porwaną. Otis i Georgiana rozstają się. Stan lady Denham się pogarsza. Edwardowi udaje się zapoznać z treścią testamentu ciotki. Wspólnie z Clarą knują podział majątku za plecami Esther. Tymczasem w Londynie Tom, Sidney, Babington i Charlotte udają się na bal. Charlotte uświadamia sobie, że kocha Sidneya. Tańczy z nim, jest przeszczęśliwa, ale na scenie pojawia się też inna młoda dama.

Sanditon odc. 7 streszczenie

W Sanditon mają się wkrótce odbyć letnie regaty. Sidney zmaga się ze swoimi starymi uczuciami. Stringer wyjawia swoje uczucia Charlotte. Lady Denham czuje nadchodzącą śmierć. Napięcia między Edwardem, Clarą i Esther osiągają szczyt – z zaskakującymi konsekwencjami.

Sanditon odc. 8 streszczenie

W nocy podczas letniego balu mają miejsca wydarzenia, które zupełnie odmieniają życie mieszkańców miasteczka. Charlotte i rodzina Parkerów niespodziewanie muszą też podjąć bardzo trudne decyzje.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo