Sanditon ile odcinków ma sezon 2? Streszczenia, gdzie oglądać?

Sanditon sezon 2. Ile odcinków ma serial? Gdzie oglądać nowe odcinki i powtórki? Kiedy ostatni odcinek? Zobacz streszczenia sezonu 2.

Ile odcinków ma serial Sanditon 2?

Pierwszy sezon brytyjskiego serialu Sanditon cieszył się dużym zainteresowaniem. Obecnie w telewizji TVP 2 można oglądać sezon 2. Emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:55.

Sanditon ile odcinków ma sezon 2? Pierwsza część składała się z ośmiu części. Drugi sezon ma sześć odcinków.

Gdzie oglądać powtórki? W TVP 2 nie są one emitowane, ale wszystkie odcinki trafiają na platformę TVP VOD. Poniżej prezentujemy datę emisji najbliższych odcinków:

  • Sanditon sezon 2 odcinek 5 (odc. 13) – poniedziałek, 14 listopada
  • Sanditon sezon 2 odcinek 6 (odc. 14) – wtorek, 15 listopada
  • Sanditon sezon 2 odcinek 7 (odc. 15) – nie powstał

Sanditon sezon 2 streszczenia odcinków

Sanditon odcinek 12 streszczenie (sezon 2 odc. 4)

Colbourne, Lennox i pozostali mieszkańcy Sanditon spotykają się na corocznym przyjęciu w ogrodzie Lady Denham. Georgiana dowiaduje się ważnej informacji o Sidneyu. Alison udaje się uniknąć tragedii. Edward z kolei ogłasza wszystkim, że on i Clara się pobierają. Charles Lockhart nadal usiłuje zdobyć zaufanie Georgiany.

Sanditon odcinek 13 streszczenie (sezon 2 odc. 5)

W Sanditon odbywa się bal. Georgiana i Charles Lockhart zaczęli bardziej się wobec siebie otwierać, podczas gdy Alison nie jest pewna swoich uczuć. Pan Colbourne i jego dziewczyny wykazali znaczną poprawę, ale Charlotte nie jest pewna, co przyniesie jej przyszłość. Tymczasem Edward i Clara kontynuują swoje plany wobec Lady Denham i Esther.

Sanditon odcinek 14 streszczenie (sezon 2 odc. 6)

Georgiana i Parkerowie poznają prawdziwy powód pobytu Sidneya na Antigui. Alison przygotowuje się do powrotu do domu, rozczarowana poszukiwaniem męża. Intrygi Edwarda i Clary przeciwko Esther i Lady Denham dochodzą do skutku. A Charlotte dowiaduje się więcej o rodzinie Colbourne.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general