Serial Bolivar odc. 68, 69, 70. Streszczenia, ile odcinków, powtórki

Bolivar streszczenia odcinków 68, 69, 70 serialu, który po polsku emituje telewizja TVP 1. Kiedy leci, czy są powtórki w TV, czy tylko internecie? Ile odcinków ma serial Bolivar? M.in. na te pytania odpowiadamy w poniższym artykule.

Bolivar ile odcinków?

Serial Bolivar można oglądać codziennie w TVP 1. Od poniedziałku do piątku odcinki po polsku emitowane są o godzinie 21:05, w soboty o 20:30, a w niedzielę o 20:15. Ile odcinków ma serial Bolivar? Cała historia składa się z 63 epizodów, co oznacza, że odcinki będzie można oglądać przez całe wakacje.

Bolivar odc. 68 i 69 wyemitowany zostanie w poniedziałek, a w kolejnych dniach premiera odcinków 68, 69.

Powtórki serialu Bolivar

Powtórki odcinków Bolivar w telewizji nie są dostępne, ale oczywiście można skorzystać z internetu i platformy TVP VOD (vod.tvp.pl). Publikowane są tam wszystkie odcinki, lecz trzeba się oglądać w miarę na bieżąco, bo po kilku dniach są usuwane. Jest to więc dobry sposób, aby obejrzeć ostatni lub dzisiejszy odcinek, ale nie ma już możliwości, aby obejrzeć np. Bolivar odc. 1.

,

Streszczenia odcinków Bolivar

Bolivar 66 streszczenie szczegółowe

Mąż Nicolasy wraca do kraju. To komplikuje sprawy między nią i Santanderem. Choroba daje się we znaki Bolivarovi. Niestety, jest głuchy na dobre rady doktora Moore’a. Manuelita zleca Apontemu namalowanie portretu generała i serii obrazów o tematyce batalistycznej. Malarz jest przeszczęśliwy. Coraz bardziej zadomawia się u Marceli. Niemniej jego była partnerka, Rocio, nie daje za wygraną. Spiskowcy nie próżnują. Okazuje się, że ich misterny plan musi być wprowadzony w życie wcześniej niż sądzili.

Bolivar 67 streszczenie szczegółowe

Po nieudanym zamachu, Bolivar wraca do miasta. Spiskowcy trafiają za kratki. Wśród nich znajduje się generał Santander. Nicolasa robi wszystko, by ratować życie kochanka. Prezydent jest rozgoryczony obrotem sprawy. Ma przed sobą trudny okres. Choć stan jego zdrowia pozostawia wiele do życzenia, postanawia wyruszyć na południe, gdzie toczą się walki z Peruwiańczykami. Towarzyszą mu Diego Aponte i generał Cordova. Wyjazd Aponte jest nie na rękę Rocio, która właśnie planowała wziąć z nim ślub. Tymczasem, pod nieobecność Bolivara, politycy w Bogocie zaczynają się zastanawiać nad przyszłością państwa, które przechodzi wyraźny kryzys.

Bolivar 68 streszczenie szczegółowe

General Cordova opuszcza Bolivara i tworzy własną armię. Coraz więcej osób odsuwa się od Wyzwoliciela. Przyczynia się do tego plotka, jakoby prezydent chciał wprowadzić w Kolumbii monarchię. Nawet zwykli ludzie odmawiają udziału w powitaniu powracającego generała. Paez decyduje się na drastyczne posunięcie, które mocno zasmuca Wyzwoliciela. Manuelicie udaje się przekonać kochanka, żeby odłożył politykę na bok i zajął się własnym zdrowiem. Generał składa dymisję i planuje wyjazd z kraju. Marceli udaje się ostudzić zapały Diego Aponte, który wreszcie decyduje się na ułożenie sobie życia. Właśnie wtedy Manuelita składa mu propozycję, która po raz kolejny pokrzyżuje jego wszystkie plany.

Bolivar 69 streszczenie szczegółowe

Bolivar usiłuje wydostać się z kraju, ale na przeszkodzie staje mu Kongres. Manuelita zostaje w Bogocie i stara się załatwić formalności związane z ich wyjazdem, ale napotyka same trudności. Jonatas podsuwa jej pewien sprytny pomysł. Wraz z Marcelą i panią Rocha organizują pułapkę na wysoko postawionych urzędników. Emma Camacho też przybywa z odsieczą i Manuelicie udaje się załatwić wiele spraw. Wyjeżdża w ślad za Bolivarem. Czy uda jej się zdążyć na czas?

Jest to ostatni odcinek, dlatego nie ma co czekać na premierę Bolivar odc. 70.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo