Serial Bolivar odc. 62, 63, 64. Streszczenia, ile odcinków, powtórki

Bolivar streszczenia odcinków 62, 63, 64 serialu, który po polsku emituje telewizja TVP 1. Kiedy leci, czy są powtórki w TV, czy tylko internecie? Ile odcinków ma serial Bolivar? M.in. na te pytania odpowiadamy w poniższym artykule.

Bolivar ile odcinków?

Serial Bolivar można oglądać codziennie w TVP 1. Od poniedziałku do piątku odcinki po polsku emitowane są o godzinie 21:05, w soboty o 20:30, a w niedzielę o 20:15. Ile odcinków ma serial Bolivar? Cała historia składa się z 63 epizodów, co oznacza, że odcinki będzie można oglądać przez całe wakacje.

Bolivar odc. 62 wyemitowany zostanie w piątek, a w kolejnych dniach premiera odcinków 63, 64, 65.

Powtórki serialu Bolivar

Powtórki odcinków Bolivar w telewizji nie są dostępne, ale oczywiście można skorzystać z internetu i platformy TVP VOD (vod.tvp.pl). Publikowane są tam wszystkie odcinki, lecz trzeba się oglądać w miarę na bieżąco, bo po kilku dniach są usuwane. Jest to więc dobry sposób, aby obejrzeć ostatni lub dzisiejszy odcinek, ale nie ma już możliwości, aby obejrzeć np. Bolivar odc. 1.

Streszczenia odcinków Bolivar

Bolivar 60 streszczenie szczegółowe

Mieszkańcy Caracas są coraz bardziej podzieleni w sprawie zbliżającej się egzekucji zabójców księdza. Manuelita próbuje przekonać Bolivara, żeby zmienił zdanie. Generał stoi przed trudnym wyborem. Gervasio stawia na swoim i odmawia współpracy z władzami Caracas. Santander i jego poplecznicy organizują konwencję konstytucyjną na prowincji, że by mieć większy wpływ na delegatów, w tym na tych, którzy popierają Bolivara. Florentino i Vargas w nieuczciwy sposób zdobywają informacje na temat sytuacji w prowincjach podlegających rządom Bogoty. Na podstawie uzyskanych informacji, Santander opracowuje nową strategię, która ma podciąć skrzydła prezydentowi. Dionisio, rozczarowany postawą swojego generała, postanawia wrócić do Wenezueli.

Bolivar 61 streszczenie szczegółowe

Santander dwoi się i troi, żeby przekonać delegatów do swojej wersji konstytucji. Tymczasem Bolivar nabiera sił w Bucaramandze. Towarzyszą mu Jose, Dionisio oraz O’Leary, który jako jedyny jest uprawniony do obserwowania obrad konwencji konstytucyjnej. Urażony i bezsilny Bolivar spędza czas na wspominaniu przeszłości. Ostatecznie sprawy przybierają korzystny dla niego obrót. Manuelita nie próżnuje. Wydaje małe przyjęcie z okazji przyjazdu Fernanda Bolivara, bratanka Wyzwoliciela. Podstępnie zaprasza panią Rochę i jej znajomych. Daje znać wrogom Bolivara, że wie o ich machinacjach. Wyjawia też Fernandowi ciemne sekrety z przeszłości pani Rochy. Gervasio rozważa możliwość wyjazdu z Bogoty.

Bolivar 62 streszczenie szczegółowe

Fernando odwiedza Madame Rocha. Spotkanie zapowiada się interesująco, niemniej zostaje przerwane przez Manuelitę, która ma ważne wieści dla bratanka Bolivara. Generał jest w drodze do Bogoty. Manuelita postanawia zgotować mu powitanie godne bohatera. Część senatorów postanawia wesprzeć Bolivara i nie dopuścić do wprowadzenia konstytucji Santandera w życie i daje generałowi władzę absolutną w sprawach publicznych. Zachęcona tym sukcesem Manuelita wpada na pomysł zorganizowania hucznego przyjęcia na cześć kochanka. Bolivar nie jest w nastroju do świętowania, bowiem właśnie doszły go niepokojące wieści z południowych prowincji. Madame Rocha i bywalcy jej salonu znaleźli się w kropce. Za wszelką cenę nie chcą dopuścić, by Bolivar znów zdobył nad nimi przewagę, niemniej postanawiają wybrać się na urodziny świeżo upieczonego dyktatora.

Bolivar 63 streszczenie szczegółowe

Manuelita wydaje wielkie przyjęcie na cześć Simona Bolivara z okazji jego urodzin. Zaprasza na nie licznych gości z całej Bogoty. W trakcie zabawy upija się i inscenizuje proces sądowy i rozstrzelanie generała Santandera, politycznego przeciwnika Bolivara. Wybucha skandal. Wyzwoliciel jest wściekły na swoją kochankę. Julio Herrera więzi w domu swoją żonę Bertę. Gdy przyjaciele chcą ją uwolnić, dochodzi do szarpaniny i Julio ginie od kuli z pistoletu. Gervasio trafia do więzienia oskarżony o zabójstwo. Grozi mu kara śmierci.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general