Serial Dziedzictwo odc. 114, 115, 116 streszczenie, ile odcinków? Powtórki ostatniego odcinka

Dziedzictwo ile odcinków ma turecki serial emitowany w TVP 1 od 30 marca? Jaka jest fabuła, obsada i kiedy leci ostatni odcinek w formie powtórki? Zobacz szczegóły na temat serialu oraz streszczenie odcinków.

Dziedzictwo turecki serial w TVP 1

Turecki serial Dziedzictwo (oryginalny tytuł to „Emanet”) można oglądać w telewizji TVP 1 od 30 marca. Zastąpi on „Przysięgę”.

Odcinki serialu Dziedzictwo emitowane będą od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1.

Dziedzictwo odc. 114 już w środę 20 września. W kolejnych dniach emisja odcinka 115, 116, 117.

Powtórki tego tureckiego serialu dostępne będą zarówno w TV, jak i internecie. Ostatni odcinek emitowany jest następnego dnia o godzinie 6:05 (poniedziałek – piątek).

Dziedzictwo ile odcinków ma serial?

Gdy w telewizji leci nowy turecki serial, to widzowie zawsze zastanawiają się jak długo będą mogli go oglądać. Ile odcinków ma serial Dziedzictwo? W Turcji do tej pory powstały trzy sezony na które składa się ponad 500 odcinków. Wciąż powstają nowe, dlatego można spodziewać się, że i w Polsce będą one emitowane, a Dziedzictwo na dłużej zagości w ramówce telewizji TVP 1.

Streszczenie odcinków serialu Dziedzictwo

Dziedzictwo odc. 111 streszczenie

Ali wybiera się do Izmiru na policyjną akcję. Begüm zamierza wrócić do domu, jednak ku jej niezadowoleniu Ali oświadcza, że dla swojego bezpieczeństwa powinna zostać z Kiraz i Sultan. Yaman nie ma odwagi wyznać Seher swoich uczuć. Wszyscy zauważają zmiany, jakie w nim zaszły. Yaman planuje zabrać Seher w rejs jachtem. Na wieść o tym Zuhal dostaje szału. Podstępem zwabia Seher do magazynu i zamyka ją tam. Nie ma pojęcia, że razem z Seher uwięziła w środku Yamana.

Dziedzictwo odc. 112 streszczenie

Zuhal zamyka Seher w magazynie. Nie wie, że jest tam również Yaman. Seher i Yaman wspominają dzieciństwo. Seher poszukując dokumentów dla opieki społecznej wśród starych pudeł odnajduje drewniany samochodzik. Okazuje się, że to pierwsza i jedyna zabawka, jaką zrobili sobie Yaman i Ziya w dzieciństwie. Przedmiot ten ma dla Yamana wielką wartość sentymentalną. Tymczasem Seher dostaje ataku duszności. Yaman ją uspokaja i dziewczyna ponownie zaczyna normalnie oddychać. Gdy udaje im się wyjść z zamknięcia, Zuhal nie może uwierzyć, że jej plan znowu nie wypalił i dzięki niej Yaman i Seher spędzili czas sam na sam w magazynie. Ludzie Halduna śledzą Kiraz i wtargnąwszy do domu Alego, biorą trzy kobiety za zakładniczki. Napastnicy grożą im śmiercią, jeśli Begum nie odda dowodów obciążających ich szefa. Dokumenty ma jednak wspólnik Begum – Serhat. Ziya uświadamia bratu ile zawdzięcza Seher. Miotany emocjami Yaman przełamuje się i zaprasza Seher na wspólny rejs. Tymczasem Ozanowi udaje się zbiec ze szpitala.

Dziedzictwo odc. 113 streszczenie

Ali prosi Ibrahima, żeby zawiózł Begum do sądu. Ta jednak wyszła z jednym z napastników na spotkanie ze wspólnikiem, by odebrać materiał dowodowy. Z powodu opóźnionego lotu Serhat nie stawia się o umówionej porze, a Begum udaje się uciec. Gdy Ibrahim rozmawia z Alim, Kiraz przekazuje komisarzowi zaszyfrowaną wiadomość. Ali od razu orientuje się, że coś jej nie tak. Niestety, Ibrahim zostaje zakuty w kajdanki przez jednego z przestępców. Alemu w ostatniej chwili udaje się wybawić najbliższych z opresji. Yaman i Seher w drodze na przystań zatrzymują się na niewielkie zakupy. Gdy Yaman idzie do sklepu, Ozan porywa Seher i próbuje zaciągnąć ją do samochodu. Yaman dobiega do mężczyzny i wpadłszy w szał bije go do nieprzytomności. Seher jest przerażona brutalnością Yamana, a on sam zrezygnowany, postanawia wrócić do swojego dawnego, mrocznego życia.

Dziedzictwo odc. 114 streszczenie

Sultan bardzo przeżywa ostatnie dramatyczne wydarzenia i postanawia wyjechać na kilka dni do przyjaciółki, żeby o wszystkim zapomnieć. Ku zaskoczeniu Nedima, Yaman zmienia postawę i jak dawniej, postanawia osobiście wymierzać sprawiedliwość. Seher bardzo się o niego martwi, a on, kierując się troską o dziewczynę, traktuje ją oschle i ordynarnie. W podobny sposób zachowuje się wobec Yusufa, co bardzo martwi chłopca. W domu Alego zjawiają się Aye i Hasan. Aye jest bardzo bliską przyjaciółką Kiraz, a Hasan to jej chłopak, do którego uciekła, by uniknąć zaaranżowanego ślubu z obcym mężczyzną. Ali i Kiraz oferują młodym pomoc. Hasan jednak wzbudza w Kiraz podejrzenia. Ali zabrania Kiraz mieszać się w sprawy przyjaciółki. Selim prosi Ikbal o pomoc w odzyskaniu Seher.

Dziedzictwo odc. 115 streszczenie

Seher nie chce uwierzyć, że Yaman jest złym i okrutnym człowiekiem. Chcąc udowodnić jej, że wcale go nie zna, Yaman zabiera Seher do dzielnicy, w której wychowywał się z braćmi i opowiada o tragicznych doświadczeniach, które go ukształtowały. Seher jest wstrząśnięta tym, czego się dowiedziała, ale przeczuwa, że to jeszcze nie wszystko. Kiraz stara się przekonać Hasana, że powinien zatroszczyć się o wspólną przyszłość z Aye. Podsłuchawszy podejrzaną rozmowę Hasana, Kiraz postanwia go śledzić. Matka İbrahima chce go ożenić. Kirpi oferuje, że pomoże mu znaleźć żonę w internecie, ale Ibrahimowi żadna z kandydatek nie przypada do gustu. Seher postanawia porozmawiać z Ziyą. Mężczyzna wyjawia jej całą prawdę o dzieciństwie swoim i braci, odejściu matki i samobójczej śmierci ojca.

Dziedzictwo odc. 116 streszczenie

Seher jest wstrząśnięta tym, czego dowiedziała się o Yamanie. Współczucie utwierdza ją w przekonaniu, że musi walczyć o dobro, które w nim widzi i rzuca Yamanowi wyzwanie. Ludzie Yamana szukają braci Camgöz, Zuhal pomaga im wpaść na ich trop. Kiraz widzi Hasana z dziewczyną, początkowo myśli, że mężczyzna ma romans. Okazuje się jednak, że Hasan jest wmieszany w handel narkotykami. Kiraz ogłusza Hasana i więzi go, żeby nie mógł dostarczyć towaru w umówionym terminie. Gdy w domu Aye niepokoi się nieobecnością ukochanego, Kiraz jest zmuszona oszukać przyjaciółkę. Kirpi wciąż szuka dla Ibrahima kandydatki na żonę. Gdy trafia się interesująca dziewczyna, Kirpi pisze jej, że Ibrahim jest komisarzem i przesyła zdjęcie Alego.

Dziedzictwo odc. 117 streszczenie

Seher ma nadzieję, że dzięki Yusufowi uda jej się trafić do Yamana. I słusznie, Yaman zamierza wybrać się z Yusufem i Seher do oceanarium, ale Zuhal mówi mu, że ma informacje, które pomogą trafić do Camgöza. Yaman jedzie do firmy, a Seher i Yusuf jadą do oceanarium w towarzystwie Selima. Ani Seher, ani Yusuf nie potrafią jednak ukryć smutku i rozczarowania. Aye umiera z niepokoju. Obawia się, że Hasan ją zostawił albo coś mu się stało. Kiraz stara się ją uspokoić. Kiedy w końcu Kiraz udaje się wrócić do magazynu, w którym zamknęła Hasana, okazuje się, że mężczyzna uciekł. Za to na miejscu spotyka Alego. Kiraz musi mu o wszystkim opowiedzieć. Ali rozpoczyna poszukiwania, razem z Kiraz wyznają prawdę Aye. Yaman wpada we wściekłość na wieść, że Seher i Yusuf wyszli z Selimem. İkbal zachęca Selima do dalszej walki o Seher. Ibrahim z pomocą Kirpiego nadal koresponduje z kandydatką na żonę, opisując siebie jako Alego.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo