Dziedzictwo odc. 285, 286, 287 streszczenie, ile odcinków? Powtórki ostatniego odcinka

Dziedzictwo ile odcinków ma turecki serial emitowany w TVP 1 od 30 marca? Jaka jest fabuła, obsada i kiedy leci ostatni odcinek w formie powtórki? Zobacz szczegóły na temat serialu oraz streszczenie odcinków.

Streszczenie odcinków serialu Dziedzictwo

Dziedzictwo odc. 284 streszczenie

Seher ledwo wiąże koniec z końcem, ale mimo trudnych warunków, nie traci woli walki. Yusuf zaprzyjaźnia się z córeczką Fikreta – Melek. Yaman zeznaje policji, że zaatakował go obcy mężczyzna. Jego ludzie, na czele z Nedimem, wszędzie szukają Seher i Yusufa. Fikret bardzo wspiera Seher. On również poświęcił całe życie swojemu dziecku – mała Melek jest chora na serce. Yaman odwiedza Ziyę w szpitalu psychiatrycznym. Frat jest przekonany, że Yaman złożył fałszywe zeznania, ponieważ sam chce ukarać Seher. Wyznaje Alemu, że ukrył dowody i sfałszował raport. Ali postanawia wziąć odpowiedzialność na siebie.

Dziedzictwo odc. 285 streszczenie

Seher stara się jak najszybciej uzbierać pieniądze, żeby wykupić zastawiony naszyjnik po siostrze, chociaż ledwo jest w stanie wyżywić Yusufa i siebie. Yusuf wciąż wypytuje o stryjka i powrót do domu. Pokazuje Seher obrączkę, którą schował w nadziei, że ona i Yaman się pogodzą. Nienawiść i miłość mieszają się w sercu Seher. Tymczasem Yaman żyje przeszłością i wierzy, że Seher i Yusuf wrócą. Świadomość, że Seher wezwała karetkę daje mu nadzieję. Yaman bierze się w garść i sam rozpoczyna poszukiwania. Po tygodniu dociera do miasteczka, w którym znaleźli schronienie Seher i Yusuf.

Dziedzictwo odc. 286 streszczenie

Yaman szukając Seher i Yusufa trafia do pensjonatu Cemala. Ten jednak, ostrzeżony przez Fikreta, nie ujawnia prawdy. Komisarz Ali i jego ekipa chcąc rozbić gang przemytniczy przeprowadzają od dawna planowaną akcję. Operację niweczy jednak pojawienie się tajemniczej kobiety. Ali nie ma pojęcia, że to nowa członkini ich zespołu – komisarz Duygu. Seher jest zaniepokojona. Wszędzie widzi symbole, które przypominają jej Yamana. Tymczasem mężczyzna po telefonie Nedima opuszcza miasteczko. Na drogę kupuje ciasteczka cytrynowe upieczone przez Seher. Gdy próbuje jedno, nabiera pewności, że jego ukochana i bratanek są w nadmorskiej miejscowości i natychmiast tam wraca. Na widok szczęśliwej Seher i radosnego Yusufa ogarnia go smutek i poczucie winy.

,

Dziedzictwo odc. 287 streszczenie

Wiedziona intuicją Seher jest pewna, że Yaman ich odnalazł. Ali i Duygu nie potrafią dojść do porozumienia. Również ekipa Alego nie darzy nowej komisarz sympatią. Duygu jest stanowcza i bezwzględna. Czarna wpada na pomysł, żeby zorganizować dla Duygu ciepłe powitanie i zacząć niefortunnie rozpoczętą znajomość od nowa. Wbrew oczekiwaniom ekipy Duygu reaguje gniewem i ostro krytykuje nieprofesjonalne metody pracy zespołu Alego. Za zarobione pieniądze Seher postanawia wykupić naszyjnik. Jest załamana, gdy dowiaduje się, że ktoś ją uprzedził. Okazuje się, że to Yaman wykupił pamiątkę. Osobiście oddaje ją Seher. Na widok Yamana kobieta nie potrafi ukryć wściekłości i żalu. Yaman jednak nie reaguje na jej słowne ataki. Wiedząc, że to Seher wezwała karetkę postanawia cierpliwie czekać na dzień, w którym odzyska jej uczucia. Yusuf na widok stryja nie posiada się z radości.

Dziedzictwo odc. 288 streszczenie

Yusuf opowiada Yamanowi o ich nowym życiu, mężczyzna z żalem obserwuje warunki, w których mieszkają jego bliscy, nie daje jednak nic po sobie poznać. Seher, położywszy Yusufa spać, proponuje Yamanowi kawę. Później wyznaje, że nie chce, by Yusuf płacił za sytuację między nimi i że jest gotowa wrócić do rezydencji. Okazuje się, że jest to tylko element planu, który ułożyli z Fikretem. Seher miała uśpić czujność Yamana, żeby podać mu lek nasenny i uciec. Yaman jednak rozszyfrowuje jej plan i ukradkiem zamienia filiżanki. Fikret wysyła do Seher wiadomość z pytaniem o plan ucieczki, Yaman odpisuje mu, że plan zostaje odwołany. Nagła zmiana decyzji przez Seher alarmuje Fikreta. Następnego ranka mężczyzna zakrada się pod dom Seher i słyszy jej kłótnię z Yamanem. Pod wpływem impulsu ogłusza Yamana i organizuje samochód, by Seher mogła uciec z Yusufem. Ali i jego ekipa wciąż nie mogą znaleźć wspólnego języka z Duygu, która drwi z ich zażyłości i zarzuca im brak dyscypliny.

Dziedzictwo turecki serial w TVP 1

Turecki serial Dziedzictwo po polsku (oryginalny tytuł to „Emanet”) można oglądać w telewizji TVP 1. Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.

Dziedzictwo odc. 285 już w środę 29 maja. W kolejnych dniach emisja odcinka 286, 287, 288.

Powtórki tego tureckiego serialu dostępne są zarówno w TV, jak i internecie. Ostatni odcinek emitowany jest następnego dnia o godzinie 6:05 (poniedziałek – piątek).

Dziedzictwo ile odcinków ma serial?

Gdy w telewizji leci nowy turecki serial, to widzowie zawsze zastanawiają się jak długo będą mogli go oglądać. Ile odcinków ma serial Dziedzictwo? W Turcji do tej pory powstały trzy sezony na które składa się ponad 500 odcinków. Wciąż powstają nowe, dlatego można spodziewać się, że i w Polsce będą one emitowane, a Dziedzictwo na dłużej zagości w ramówce telewizji TVP 1.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo