Serial Forst sezon 2. Ile odcinków, data premiery na Netflix

Forst sezon 2 kiedy data premiery? Czy powstaną nowe odcinki i poznamy w nich dalsze losy komisarza Forsta? Serial, oparty na książkach Remigiusza Mroza, można już oglądać na platformie Netflix.

Komisarz Forst na Netfliksie

Komisarz Forst do tej pory znany był tylko z książek Remigiusza Mroza. Cały cykl składał się z ośmiu powieści: Ekspozycja, Przewieszenie, Trawers, Deniwelacja, Zerwa, Halny, Przepaść i Widmo Brockenu. Tytuły te cieszyły się na tyle dużą popularnością, że Netflix postanowił je zekranizować i 11 stycznia 2024 premierę miał pierwszy sezon serialu „Forst”,

Serial opowiada o komisarzu Forscie, który prowadzi śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw mających miejsce w Tatrach. Odkrywa mroczny spisek sięgający czasów II wojny światowej. W śledztwie pomaga mu dziennikarka Olga Szrebska. Fabuła została oparta na motywach dwóch pierwszych tomów: Ekspozycja i Przewieszenie. Warto zauważyć, że serial nie jest wierną adaptacją książek, ale jedynie bazuje na ich motywach.

W roli głównej występuje Borys Szyc. W roli dziennikarki Olgi Szrebskiej wcieliła się Zuzanna Saporznikow, a poza tym na ekranie zobaczyć można m.in. .

,

Ile odcinków ma serial Forst? Pierwszy sezon składa się z sześciu odcinków. Każdy z nich trwa od 40 do 45 minut.

Forst sezon 2 kiedy? Data premiery na Netflix

Czy powstanie serial Forst sezon 2? Tego jak na razie nie wiadomo. Wszystko zależy od oglądalności i opinii jakie zbierze pierwszy sezon. Obecnie jest za wcześnie, aby zakładać czy Netflix da zielone światło do kontynuacji serialu. Pierwszy sezon oparty został na dwóch pierwszych tomach, więc na podstawie kolejnych powieści śmiało można nakręcić przynajmniej kolejne 2-3 sezony. Na razie jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na informacje dotyczące przyszłości komisarza Forsta na platformie Netflix.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo