Serial Królowa i Konkwistador 34, 35, 36, 37 streszczenia. Ile odcinków?

Królowa i Konkwistador to kolejny serial, który w okresie letnim będzie można oglądać po polsku w telewizji TVP 1. Zobacz o czym opowiada kolumbijski serial, przeczytaj streszczenia szczegółowe odcinków i oglądaj serial w internecie.

Choć prawdziwym hitem w Polsce są tureckie seriale, to TVP w ostatnim czasie emituje również wiele innych zagranicznych produkcji, które zyskują dużą popularność.

Wszystko wskazuje na to, że serial Królowa i Konkwistador również będzie cieszył się dużą oglądalnością. Szczególnie, że emitowany będzie w dość dogodnej porze.

Królowa i Konkwistador po polsku w TVP 1 leci codziennie. Od poniedziałku do soboty o godzinie 20:35, a w niedziele o 20:15. Odcinki w internecie “na żywo” można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 1 za darmo.

Królowa i Konkwistador ile odcinków ma serial? Całość składa się z 60 epizodów, czyli ostatni odcinek wyemitowany zostanie we wrześniu 2021.

Streszczenia szczegółowe odcinków 34, 35, 36, 37 można przeczytać poniżej. Jeśli chcesz nadrobić zaległości i dopiero zacząć oglądać serial Królowa i Konkwistador, to wszystkie odcinki na VOD dostępne są za darmo na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Powtórki nie są emitowane w telewizji TVP 1.

Królowa i Konkwistador to serial opowiadający o losach Cataliny de Indias, rdzennej Kolumbijki, która oddała swoje serce i duszę konkwistadorowi. Pedro, uwikłany w intrygi Starego Świata, stanie przed ciężkim wyborem. Aby uratować brata, decyduje się zdradzić Catalinę i jej ludzi. Po dramatycznych wydarzeniach kobietę przepełnia żądza zemsty na dawnym ukochanym. Inspiracją do stworzenia serialu była jedna z pierwszych historii miłosnych pomiędzy rdzenną Kolumbijką a Hiszpanem, związana z powstaniem miasta Kartagena.

Królowa i konkwistador 32 streszczenie

Pedro prosi Constanzę, by zaufała Catalinie. Rozpoczyna się proces Heredii. Sol dostaje wiadomość od Azuceny. Morillo ściga ranną Rebekę i Alberta. Sanya chce jak najszybciej opuścić Cartagenę. Manolo informuje matkę, że chwilowo nikt nie może odwiedzać zamkniętej w klasztorze Sol.

Królowa i konkwistador 33 streszczenie

Matka Lola nakłada karę na Sol i na inne siostry. Sol jest przerażona, nie tego spodziewała się po klasztornym życiu. Ojciec Bartolome odczytuje werdykt w sprawie Pedra de Heredii. Pedro znów jest gubernatorem, co nie podoba się ojcu Sancho. Catalina namawia ojca Bartolome, żeby pomógł jej po raz ostatni. Pragnie, by Pedro zaproponował jej pracę u swojego boku. Juan chce wyciągnąć Sol z klasztoru. Catalina musi się też pozbyć Sanyi ze szpitala, zanim dziewczyna zacznie mówić.

Królowa i konkwistador 34 streszczenie

Alberto choruje w dżungli. Majaczy i ma zwidy, dlatego Rebeca musi go związać. Catalina wie, jak podejść Constanzę, która nie jest zadowolona z tego, że zostaje w Cartagenie. Zaczyna ją podburzać przeciwko mężowi. Wmawia jej, że również powinna decydować o losie miasta i jego mieszkańców. Ines jest wściekła, że nikt nie chce ruszyć do dżungli, żeby szukać jej męża.

Królowa i konkwistador 35 streszczenie

Rebeca nie chce, by wracali z Albertem do dawnego obozowiska. Matka Lola informuje ojca Sancho, że Sol trafiła do klasztoru. Catalina namawia Constanzę na udział w licytacji domu. Do Cartageny wraca Barreto, członek ekspedycji Alberta i dostarcza dramatyczną wiadomość. Constanza pociesza załamaną Ines. Sol, dzięki pomocy Azuceny, rozmawia z Juanem.

Królowa i konkwistador 36 streszczenie

Spotkanie Sol i Juana ma poważne konsekwencje. Matka Lola surowo każe dziewczynę. Ines, z rozpaczy, próbuje popełnić samobójstwo. Pedro chce wyruszyć na poszukiwania brata. Ojciec Sancho jest gotów pojednać się z gubernatorem, ale stawia surowe warunki. Catalina próbuje ratować sytuację. Margarita nie przestaje nękać Sol.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.