Serial Królowa i Konkwistador 59, 60 streszczenia. Ile odcinków?

Królowa i Konkwistador to kolejny serial, który w okresie letnim będzie można oglądać po polsku w telewizji TVP 1. Zobacz o czym opowiada kolumbijski serial, przeczytaj streszczenia szczegółowe odcinków i oglądaj serial w internecie.

Choć prawdziwym hitem w Polsce są tureckie seriale, to TVP w ostatnim czasie emituje również wiele innych zagranicznych produkcji, które zyskują dużą popularność.

Wszystko wskazuje na to, że serial Królowa i Konkwistador również będzie cieszył się dużą oglądalnością. Szczególnie, że emitowany będzie w dość dogodnej porze.

Królowa i Konkwistador po polsku w TVP 1 leci codziennie. Od poniedziałku do soboty o godzinie 20:35, a w niedziele o 20:15. Odcinki w internecie „na żywo” można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 1 za darmo.

,

Królowa i Konkwistador ile odcinków ma serial? Całość składa się z 60 epizodów. Osoby czekający w poniedziałek na Królowa i Konkwistador odcinek 61 będę rozczarowane, bo właśnie w niedzielę zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu.

Streszczenia szczegółowe odcinków 58, 59, 60 można przeczytać poniżej. Jeśli chcesz nadrobić zaległości i dopiero zacząć oglądać serial Królowa i Konkwistador, to wszystkie odcinki na VOD dostępne są za darmo na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Powtórki nie są emitowane w telewizji TVP 1.

Królowa i Konkwistador to serial opowiadający o losach Cataliny de Indias, rdzennej Kolumbijki, która oddała swoje serce i duszę konkwistadorowi. Pedro, uwikłany w intrygi Starego Świata, stanie przed ciężkim wyborem. Aby uratować brata, decyduje się zdradzić Catalinę i jej ludzi. Po dramatycznych wydarzeniach kobietę przepełnia żądza zemsty na dawnym ukochanym. Inspiracją do stworzenia serialu była jedna z pierwszych historii miłosnych pomiędzy rdzenną Kolumbijką a Hiszpanem, związana z powstaniem miasta Kartagena.

Królowa i konkwistador 57 streszczenie

Juan opowiada Catalinie o swojej podróży z Ines. Uważa, że Ines jest dobra, ale źle wychowała syna, który z czasem stał się potworem. Juan dowiaduje się o ciąży Sol. Jest przekonany, że to jego dziecko, ale wszyscy temu zaprzeczają. Villegas szantażuje Menesesa. Chce przejąć złoto z pożyczki, które przyjdzie do Pedra. Ines podsłuchuje rozmowę Alberta i Rebeki. Dowiaduje się, że Alberto kocha tę kobietę i nie umie bez niej żyć. Dlatego wyrzuca oboje z domu. Sol mówi Juanowi, że zawsze kochała tylko Manola i że dziecko jest jej męża.

Królowa i konkwistador 58 streszczenie

Alonso prosi Pedra, żeby odprowadził Catalinę do ołtarza. Pedro jest załamany. Ines zarzuca synowi, że jest podły i podstępny. Każe mu jak najszybciej zabrać żonę i wyjechać z miasta. Catalina rozpoczyna ostateczną zemstę na Pedro. Constanza coraz częściej przychodzi do Mensesa na noc. Ten wciąż ma nadzieję, że kiedyś oficjalnie będą razem. Pedro prowadzi Catalinę do ołtarza i prosi ją, żeby jednak zrezygnowała ze ślubu z Alonso.

Królowa i konkwistador 59 streszczenie

Buendia szykuje się do ataku na Cartagenę. Wprowadza do miasta swoich ludzi. Catalina bierze ślub. Sancho każe aresztować Pedra za zdradą. Uważa, że Heredia sprzedał miasto Maurom. Ma zostać za to skazany. Meneses idzie rozprawić się z Villegasem i jego ludźmi. Zostawia Constanzie list pożegnalny. Rebeca prosi Alberta, żeby z nią wyjechał. Constanza odwiedza Pedra w więzieniu i wyznaje mu prawdę o dzienniku Buendii. Pedro staje przed sądem i postanawia wyznać swoje winy.

Królowa i konkwistador 60 streszczenie

Pedro opowiada przed sądem całą swoją historię. Wspomina także o zabiciu Cardony, bo od tego zaczęła się jego ucieczka. Mówi o zniszczeniu wioski Cataliny i o swoim poczuciu winy, a także o tym, że zbudował Cartagenę, żeby spłacić swój dług wobec Indian. Kiedy ma zostać rozstrzelany, na miasto napada Buendia. Rozpoczynają się walki. Buendia rani Catalinę. W malignie Catalina rozmawia ze zmarłym ojcem. Pedro wyrusza do Hiszpanii, żeby oczyścić się z zarzutów przed królem. Catalina zostaje i odbudowuje miasto.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo