Nieobecni online sezon 2. Powtórki, streszczenia, ile odcinków?

Serial Nieobecni online za darmo. Gdzie obejrzeć odcinki i powtórki serialu TVN? Prezentujemy obsadę i szczegółowe streszczenia. Zobacz ile odcinków mają Nieobecni sezon 2.

Nieobecni online – gdzie i kiedy oglądać sezon 2?

Serial Nieobecni premierę w telewizji TVN miał miejsce w październiku 2021 roku. Wcześniej dostępny był tylko na platformie Player. 10 maja 2022 premierą będzie miał sezon 2 Nieobecnych. Na początku będzie dostępny jedynie w internecie.

Serial Nieobecni ile ma odcinków? Pierwszy sezon serialu składał się z 10 odcinków, podobnie jest w sezonie 2. Na Player.pl można już obejrzeć wszystkie odcinki. W telewizji TVN pojawią się one zapewne jesienią, a w 2023 roku można mieć nadzieję na premierę sezonu 3.

Nieobecni sezon 2 streszczenia odcinków

Nieobecni 2 odc. 1 streszczenie

Elżbieta Zawada świętuje 30. urodziny swojej zaginionej córki Kasi. Z tej okazji urządza wernisaż jej prac. Filip i Mila wspierają ją w trudnym momencie.

,

Nieobecni 2 odc. 2 streszczenie

Po wspólnej nocy Mila i Filip unikają się. Każde z nich próbuje znaleźć spokój w innym miejscu. On – na terapii,  Ona – zgłasza się na wolontariat do Fundacji Czekamy.

Nieobecni 2 odcinek 3 streszczenie

Policja bierze pod lupę Bogdana Rożniaka i jego życie. Okazuje się, że mężczyzna ma sporo do ukrycia – był ostatnią osobą, która widziała Kasię Zawadę. Elżbieta nie potrafi odciąć się od sprawy córki.

Nieobecni 2 odc. 4 streszczenie

Policja wyławia z rzeki kurtkę Alicji Szywińskiej. Nie ma wątpliwości – dziewczyna utonęła. Na liście pojawia się nowy podejrzany. Elżbieta natychmiast rusza jego tropem.

Nieobecni 2 odc. 5 streszczenie

Po nocy spędzonej z przypadkowym mężczyzną Marta wraca do domu, gdzie czekają na nią mąż i dzieci. Pod wpływem ostatnich wydarzeń i wznowionego śledztwa kobieta zaczyna tracić grunt pod nogami.

Nieobecni 2 odc. 6 streszczenie

Filip szuka pomocy u terapeuty. Nie może poradzić sobie z emocjami, które łączą się z Milą. Nie rozumie, dlaczego świadomie naraża się na niebezpieczeństwo. Podobnie Elżbieta czuje się bezsilna.

Nieobecni 2 odc. 7 streszczenie

Filip szuka pomocy u terapeuty. Nie może poradzić sobie z emocjami, które łączą się z Milą. Nie rozumie, dlaczego świadomie naraża się na niebezpieczeństwo. Podobnie Elżbieta czuje się bezsilna. Czuje, że jej szukanie córki przerodziło się w obsesję.

Pojawiają się nowe fakty dotyczące Alicji Szywińskiej. Niewykluczone, że dziewczyna jednak żyje…
Kuba namawia Martę na promocję jej sztuki. Żona kategorycznie odmawia. Wieczorem jedzie do hotelu, gdzie podrywa przypadkowego mężczyznę.

Mila dowiaduje się, że w HORPie miał miejsce wypadek – stąd krew w piwnicy. Coś jej jednak nie daje spokoju. Podąża za swoim przeczuciem.

Filip coraz uważniej przygląda się miejscu, do którego trafiła Mila. Zleca jego obserwację. Sam dowiaduje się, że jakiś czas temu młody chłopak zmarł po zażyciu mieszanki ziół, którą podano mu w HORPie. W międzyczasie Suzana zaprasza Milę na wieczór rytuału, podczas którego uczestnicy „uwalniają się” po wypiciu wyjątkowego naparu. Na rozkaz Suzany „Sokół” podaje Mili specjalny wywar…

Nieobecni 2 odc. 8 streszczenie

Filip i Elżbieta są przerażeni – ślad po Mili zaginął. Suzana i pracownicy HORPu zapewniają ich, że tancerka wymeldowała się i opuściła ośrodek. Problem w tym, że jej samochód z telefonem w środku nadal pozostają przed byłą Akademią Sztuki. Zachara podejrzewa najgorsze.

Policji udaje się namierzyć samochód, który zabrał Alicję Szywińską po jej nieudanej próbie samobójczej z przystanku. Trop ponownie prowadzi do HORPu. Kiedy Zachara dociera na miejsce, okazuje się, że auta nie ma. Podobnie jak jego kierowcy.

Filip odkrywa tożsamość tajemniczego informatora Mili. Między mężczyznami dochodzi do konfrontacji. Tymczasem w lesie, na terenie HORPu, policja odkrywa kolejną jamę grobową. Tym razem ofiarą jest młoda dziewczyna. Elżbieta nie ma wątpliwości, że chodzi o Kasię. Zrozpaczona oddala się. Spaceruje, wspominając najlepsze chwile spędzone z córką. Nagle przytomnieje…

Nieobecni 2 odc. 9 streszczenie

Streszczenie odcinka 9 już wkrótce.

Serial Nieobecni powtórki w TV i internecie

Aktualizacja: poniższe informacje dotyczyły sezonu 1.

Powtórki serialu Nieobecni zaplanowane są na wtorkowe noce o pięć minut po północy. Jeśli więc przegapiliście jakiś odcinek, to łatwo możecie nadrobić zaległości. Z pomocą przychodzą również streszczenia.

Nieobecni powtórka dostępna jest również w internecie. Wszystkie odcinki udostępniane są na platformie Player.

OGLĄDAJ SERIAL NA PLAYER.PL

Ponadto Niobecni online za darmo można oglądać w porze emisji jako TVN live stream na platformie WP Pilot. Jest to darmowa i legalna usługa.

Streszczenia odcinków serialu Nieobecni sezon 1

Nieobecni odcinek 1

Krótko przed Świętami tancerka i performerka Mila Gajda pojawia się na gali rozdania nagród kulturalnych – „Szpony Sztuki”, do których jest nominowana. Za sprawą artystki wieczór pozostanie w pamięci zebranych na długo. W tym czasie w rodzinnym mieście Mili – Kasprowie – młodzieżowa drużyna Marcina Gajdy – jej ojca – odnosi kolejne spektakularne zwycięstwo na boisku. Po meczu mężczyzna rozmawia z córką i nakłania ją, żeby przyjechała na Święta do domu, którego dawno nie odwiedzała. Mila podejmuje decyzję i informuje o niej swojego narzeczonego Miłosza. W międzyczasie w Kasprowie Dorota Gajda po odebraniu tajemniczego telefonu idzie do swojego zakładu fryzjerskiego, gdzie niespodziewanie odkrywa w swoich rzeczach wiadomość – ostrzeżenie. Roztrzęsiona wraca do domu i pokazuje ją mężowi.

Nieobecni odc. 1 online powtórka
Nieobecni odcinek 1

W Wigilię Mila przyjeżdża do rodzinnego miasteczka, lecz zamiast rodziny, zastaje pusty dom ze śladami porzuconych przygotowań do kolacji. Mijają godziny, a bliscy nie wracają i nie dają znaku życia. Gdy sytuacja robi się poważna, Mila postanawia działać! Wkrótce w domu Gajdów pojawia się bardzo ekscentryczny podkomisarz z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Filip Zachara. Jego inność drażni Milę, do czasu, kiedy dowiaduje się, że Filip ma zespół Aspergera. Mila i Filip szukają poszlak śladów, które mogłyby pomóc im w odnalezieniu rodziny.

Podkomisarz idzie na pasterkę, żeby przesłuchać mieszkańców. W tłumie ludzi jeden mężczyzna szczególnie przykuwa jego uwagę. Filip dostaje wiadomość, że namierzono sygnał komórki Doroty Gajdy. Wraz Milą podążają za nim. Podczas drogi dziewczyna przypomina sobie coś, co wcześniej nie wzbudziło jej podejrzeń. Czy kolejny trop okaże się tym właściwym?

Nieobecni odc. 2

Filip urządza się w lokalnym komisariacie. Od samego początku wprowadza nowe porządki, które nie wszystkim się podobają. Mila z pomocą mieszkańców Kasprowa, aranżuje nocne poszukiwanie bliskich. W pewnym momencie na horyzoncie pojawia się wściekły podkomisarz Zachara!

Na drugi dzień Filip organizuje Mili konferencję prasową. Po emocjonalnym apelu do mediów dziewczyna postanawia dalej działać i rozwiesza plakaty po okolicy. Po powrocie do domu czeka ją szok!

Przeglądając rzeczy brata, Mila znajduje zapiski, które wzbudzają jej czujność. Natychmiast idzie do szkoły, w której uczy się Olek. Na miejscu spotyka kolegę brata. Okazuje się, że na krótko przed zaginięciem nastolatek nawiązał nową internetową znajomość. Mila podąża za tropem. Co znajdzie w komputerze, z którego korzystał Olek? Jakby tego było mało, w podstawówce Mila natyka się na woźną. Kobieta mówi jej o dziwnym hobby kilku chłopaków ze szkoły.

Filip odwiedza Pawła Borkowskiego. Co wyniknie z tej wizyty? Wkrótce na komisariacie pojawia się Mila. Przekazuje Filipowi, co odkryła podczas prywatnego „śledztwa”.

Milę dręczą koszmary senne. W międzyczasie w Kasprowie pojawia się Miłosz, oferując jej swoje wsparcie. Co na to Mila?

W łazience,  wśród rzeczy do prania, Mila znajduje wiadomość – tę samą, którą Dorota dostała na kilka dni przed zaginięciem. Od razu pokazuje ją Filipowi. Podczas kolejnej wizyty na komisariacie do Mili dociera bardzo ważna rzecz… Postanawia naprawić swoje błędy.

Podążając za poszlakami od Mili Filip przesłuchuje kolegę Olka, który wyjawia mu miejsce spotkań chłopaków ze szkoły. Podkomisarz rozmawia z jednym z nich. Kiedy nie uzyskuje żadnych odpowiedzi, postanawia go śledzić. Do czego doprowadzi go nastolatek?

Mila z kolei wpada z wizytą do Zośki i dowiaduje się o kryzysie zdrowotnym ciotki. Kobiety rozmawiają o kredycie, który Gajdowie zaciągnęli tuż przed swoim zaginięciem. Zośka ma swoją hipotezę. Mila podąża za nią i idzie do salonu fryzjerskiego Doroty. Tam odbywa szczerą rozmowę z jedną z pracownic, która rzuca nowe światło na ostatnie wydarzenia.

Z laboratorium przychodzą wyniki badań – krew znaleziona na schodach w domu Gajdów należy do Marcina. W tym samym czasie płetwonurkowie wyławiają z pobliskiego jeziora ciało mężczyzny.

Nieobecni odc. 3

Mila i Filip wracają z prosektorium. Pod domem Gajdów na kobietę czeka tłum ciekawskich sąsiadów. Wśród nich jest również Natalia. Próbuje pocieszyć córkę. Niestety, rozmowa schodzi na bolesne dla obu stron tematy… Nazajutrz Mila zauważa, że sąsiedzi są do niej wrogo nastawieni. Współczucie i empatia ustępują miejsca pogardzie. Zszokowana kobieta odkrywa, co stoi za diametralną zmianą w ich zachowaniu. Emocje Mili biorą górę… Borkowski stawia się na posterunku na kolejne przesłuchanie. Czy tym razem Filip wyciągnie z niego prawdę?

Na posterunku w Kasprowie pojawia się ciotka Zachary i jego szefowa, Elżbieta. Omawia z bratankiem sprawę zaginięcia Gajdów. Przekazuje mu również informacje na temat stanu zdrowia jego ojca. Ich rozmowę przerywa wejście Mili w towarzystwie funkcjonariuszy. Kobieta ponownie daje się ponieść emocjom. Elżbieta uświadamia jej, że impulsywnym zachowaniem nic nie wskóra. Wychodząc z komisariatu, Mila widzi Borkowskiego. Chce wiedzieć, co Filip znalazł na lokalnego stomatologa. Miłosz proponuje swojej dziewczynie, żeby kontynuowała występy. Ona kategorycznie odmawia.

Rozmawiając przez telefon, Mila nie orientuje się, że jest śledzona. Niespodziewanie „stalker” dopada do niej… Borkowski wraca do domu, gdzie czeka na niego żona. Między małżonkami dochodzi do szczerej rozmowy, po której kobieta spotyka się z Zacharą. Elżbieta przychodzi do brata do szpitala. Następnie namawia Filipa, żeby przyjechał do ojca. Zośka przypomina Mili pewne zdarzenie, które w zaistniałych okolicznościach, nabrało nowego znaczenia. Mila i Filip podążają za tropem ciotki. Po powrocie do Kasprowa czeka ich kolejny szok!

Nieobecni odc. 4

Mila i Filip przesłuchują ostatnią rozmowę telefoniczną kobiety, licząc na pojawienie się jakiejś wskazówki. Policja szuka kolejnych dowodów w sprawie rodziny Gajdów. Filip udowadnia, że dla rozwiązania zagadki zaginięcia Gajdów jest zdolny do poświęceń… Czy te jednak przyniosą oczekiwany efekt? Kuba szuka Mili, zaprasza dziewczynę na rodzinny obiad. Tymczasem na komisariacie pojawia się matka jednej z uczennic ze szkoły, do której chodzi Olek. Kobieta wspomina Zacharze o tajemniczym mężczyźnie, który przed Świętami kręcił się pod placówką. Jej zeznanie zmienia kierunek śledztwa o 180 stopni. Filip jest w szoku, że lokalna policja w ogóle nie wspomniała mu o sprawie. Na obiedzie u rodziców Kuby Mila przez chwilę ponownie czuje się jak w domu, otoczona rodzinną atmosferą. Niestety, do czasu…

Pojawiają się nowe dowody w sprawie zaginięcia rodziny Gajdów, a co za tym idzie – również kolejny podejrzany. Miłosz przyjeżdża do Kasprowa, żeby wspierać swoją dziewczynę. Między nim a Milą dochodzi do szczerej rozmowy, po której wzburzony mężczyzna jedzie rozmówić się z rywalem. Zachara przyłapuje funkcjonariusza Sierpnia na poważnym nadużyciu swojej władzy. Jakie konsekwencje poniesie porywczy policjant? Mila odwiedza Filipa. Przypadkiem jest świadkiem jego rozmowy z szefową. To co słyszy daje jej dużo do myślenia… W efekcie dziewczyna załamuje się. Zachara prosi Elżbietę, żeby odwiedziła Milę. Co wyniknie z tej wizyty? Tymczasem jeden z głównych podejrzanych w sprawie zaginięcia rodziny Gajdów znika…

Nieobecni odc. 5

Mila zauważa, że Olek odpisał na wiadomość tajemniczego przyjaciela z czata i umówił się z nim na spotkanie na parkingu podziemnym. Natychmiast udaje się pod wskazany adres. Na miejscu spotyka… Filipa! Wkrótce dochodzi do tragedii. Paweł, kochanek Doroty, staje się obiektem nienawiści mieszkańców Kasprowa. Policja znajduje więcej dowodów w mieszkaniu nowego podejrzanego o zaginięcie rodziny Gajdów. Jest pewne – miał on swoje „tajemnice” z Marcinem. Filip rozmawia z rodzicami Kuby na temat jego relacji z trenerem Gajdą. Zauważa, że ich zeznania są nie do końca spójne… Elżbieta spotyka się z Milą. Oburzona nieudaną akcją operacyjną Filipa tancerka prosi, żeby ktoś inny przejął sprawę zaginięcia jej rodziny. Elżbieta uświadamia jej, że Filip jest najlepszy z jej zespołu i tylko on ma szansę odnaleźć Gajdów.

Dziewczyna wybucha. Nie ma siły już żyć z pytaniami, na które nikt nie potrafi odpowiedzieć. Policja zatrzymuje mężczyznę, który nagabywał dzieci pod szkołą. Czy ma on coś wspólnego z zaginięciem Olka? W domu Gajdów pojawia się Zośka z jasnowidzem. Po zdemaskowaniu oszusta Mila wyrzuca go za drzwi. Filip rozmawia w cztery oczy z matką Kuby. Ma przeczucie, że kobieta coś ukrywa. I czy tym razem podkomisarz ma rację? Tymczasem Mila bije się z myślami, już nie wie, w co i komu ma wierzyć. Zośka przywołuje ją do porządku.

Miłosz wysyła Mili nagranie z Pragi, na którym widać kogoś bardzo znajomego! Pojawia się realna szansa na odnalezienie Gajdów! Wkrótce Zachara wyrusza do Czech. Mila, mimo wyraźnego zakazu, podąża za nim. Między tancerką a policjantem dochodzi do kolejnej konfrontacji. W Czechach Filip rozpoczyna współpracę z lokalną policją. W tym czasie osoba z nagrania planuje swoje kolejne ruchy. Czy Filip i Mila zdążą ją zatrzymać?

Nieobecni odc. 6

Czeska policja zatrzymuje Olka. Niestety, osoba, która mogłaby być kluczowa w rozwiązaniu zagadki rodziny Gajdów, ucieka. Przesłuchanie chłopca nic nie wnosi do sprawy – nastolatek milczy! Wkrótce Mila dowiaduje się z reportażu telewizyjnego, że brat w asyście Filipa wrócił do Kasprowa. Natychmiast jedzie na posterunek. Jednak nie udaje jej się spotkać z chłopcem – ten przebywa pod obserwacją lekarską. Mila prosi Filipa, żeby, wbrew przepisom, zabrał ją do brata. Czy podkomisarz po raz kolejny zgodzi się złamać dla niej regulamin? Elżbieta informuje tancerkę, że Olek przeżył traumę. Nikt jednak nie podejrzewa, jak wielką… Wstępne ustalenia psycholog są szokujące! Wszystkie znaki wskazują na jednego z ostatnich podejrzanych.

Filip postanawia jeszcze bliżej przyjrzeć się jego życiu oraz relacjom z bratem Mili. Dokąd doprowadzą go nowe tropy? Tymczasem Olek wraca do domu, gdzie siostra otacza go czułą opieką. Brat opowiada jej o strzępach wspomnień z nocy przed Wigilią. Czyżby jej najczarniejsze myśli się spełniły? Pod osłoną nocy w miasteczku zjawia się poszukiwana osoba! Do Kasprowa przyjeżdża również Natalia Gajda. Jest gotowa powiedzieć Mili całą prawdę – zrzucić z serca coś, co ciążyło jej latami. Po emocjonującej rozmowie Mila odprowadza matkę do samochodu. Kiedy wraca do domu, ktoś nagle zastępuje jej drogę… Czy tancerce grozi niebezpieczeństwo?

Nieobecni odc. 7

Macocha prosi Milę o rozmowę. Początkowo dziewczyna nie chce słuchać jej wyjaśnień. Po chwili zgadza się, jednocześnie realizując sprytny plan. Nie ma pojęcia, że jedna wizyta zmieni całe jej życie! Filip zatrzymuje Dorotę. Informuje też Milę, co ustalił psycholog dziecięcy w rozmowie z Olkiem! Czyżby macocha mówiła prawdę?! Na posterunku Zachara przesłuchuje żonę Marcina. Kobieta relacjonuje mu wydarzenia feralnej nocy. Co zaszło w domu Gajdów?! Zagubiona Mila odwiedza ciotkę. Zośka nie wierzy w słowa Doroty.

Uświadamia bratanicy, że ona jako córka Marcina, musi go bronić! Po wyjściu Mili Zośka zaczyna zachowywać się nerwowo… Nazajutrz pod domem Gajdów pojawia się sąsiad zainteresowany… ogłoszeniem o sprzedaży nieruchomości! Mila składa wizytę Kubie. Chłopak zrzuca ciężar, który latami nosił w sobie. Co stało za dziwnym zachowaniem piłkarza? Zośka jedzie do Góry Kalwarii, gdzie czeka na nią tajemniczy mężczyzna – miejscowy robotnik. Ojciec Filipa jest umierający. Czy na łożu śmierci mężczyzna pogodzi się z synem? Filip dostaje sygnał o podejrzanym zachowaniu Zośki Gajdy. Idąc za swoją intuicją, postanawia ją poobserwować

Nieobecni odc. 8

Umiera ojciec Filipa. Podkomisarz wspiera zrozpaczoną matkę. Elżbieta jest pod wrażeniem jego postawy. Bratanek przechodzi przemianę na jej oczach! Wieczorem na komisariacie pojawia się Mila, żeby dodać otuchy Zacharze. Dorota podupada na zdrowiu – z aresztu natychmiast trafia do szpitala. Mila wspiera Filipa w żałobie w bardzo niekonwencjonalny sposób. Ostatecznie oboje lądują w łóżku! Zachara rozmawia z Kubą. Piłkarz nie potwierdza informacji Mili! Po upewnieniu się, że nic jej nie grozi, lekarz wypisuje Dorotę ze szpitala. Prosi o kontakt do osoby, która mogłaby ją odebrać. Kobieta podaje telefon pasierbicy. Co było powodem złego stanu Doroty?  Nazajutrz dziewczyna pojawia się na pogrzebie ojca Filipa. Matka podkomisarza zaprasza ją na obiad do domu.

Podczas posiłku sytuacja robi się niezręczna – Filip przedstawia Milę jako swoją dziewczynę! Sytuacja staje się dla dziewczyny bardzo niezręczna, jak z tego wybrnie? Filip przeczuwa, że Zośka coś ukrywa. Śledzi ją. Czy i tym razem intuicja go nie zawiedzie? Główny podejrzany w powiązanym ze sprawą Gajdów śledztwie trafia w końcu na komisariat. Podczas przesłuchania po raz pierwszy emocje biorą górę nad Filipem! Dla Mili podkomisarz ponownie postępuje wbrew procedurom. Tymczasem Zośka urządza pod komisariatem pikietę. Mila musi zmierzyć się z prawdą – czy znajdzie w sobie dość odwagi?

Nieobecni odc. 9

Mijają trzy miesiące. W Warszawie Mila ciężko trenuje do zbliżającej się wielkimi krokami premiery jej najnowszego performance’u. Tymczasem w Kasprowie Paweł odwiedza Dorotę. Żegna się z nią – wyjeżdża z miasteczka, gdzie stał się obiektem nienawiści mieszkańców. Sąd otwiera posiedzenie w sprawie Gajdy. Wkrótce ktoś demoluje salon fryzjerski Doroty i podpala dom Gajdów. Mila zabiera macochę i brata do siebie. W sądzie odbywa się pierwsza rozprawa – pierwsze zeznania. Która ze stron mówi prawdę? Kuba traci intratny kontrakt. Wszystko wskazuje, że ma to związek z jego udziałem w procesie Gajdy. Czy mimo to piłkarz zdecyduje się być świadkiem? W sądzie w dniu zeznań Mili pojawia się Filip, żeby dodać dziewczynie otuchy. Z kolei pod gmachem czeka na nią Zośka. Ma żal do bratanicy, że odwróciła się od rodziny. Mila prosi Filipa o przysługę – dojrzała, żeby stawić czoła swoim demonom! Wieczorem konfrontuje się z Kubą. Podczas rozmowy padają ostre słowa, które dają tancerce do myślenia… Dorota dostaje zawiadomienie z sądu.

Nieobecni odc. 10

Media z każdym dniem nagłaśniają sprawę Gajdów. Filip odwiedza Milę, żeby dodać jej otuchy. Po ostatniej nieudanej próbie dziewczyna postanawia wrócić do aresztu i stawić czoło prawdzie! Czy da radę ją unieść? Zachara próbuje przekonać Kubę do zmiany zdania – to od niego zależy dalsze życie Olka i innych chłopców! Kiedy piłkarz odprawia go z kwitkiem, Filip decyduje się na kolejny krok, który może kosztować go karierę! Dorota jest załamana ciążącymi na niej zarzutami. Zaczyna się podejrzanie zachowywać, co wzbudza niepokój jej bliskich… Kuba znajduje w swoich rzeczach tajemniczą przesyłkę. Kilka dni później odbywa się ostatnia rozprawa Gajdów, która przyjmuje nieoczekiwany obrót. Jaki będzie jej finał? Czy po dramatycznych wydarzeniach w sądzie Mili i jej bliskim uda się odnaleźć spokój i szczęście?

Nieobecni opis serialu

W pierwszym sezonie główna bohaterka wraca na Święta Bożego Narodzenia do rodzinnej miejscowości, w której mieszkają jej rodzice wraz z bratem. Dopada ją duże zdziwienie, kiedy okazuję się, że w domu nikogo nie ma, a wszystko wygląda jakby było zostawione na chwilę. Dziewczyna próbując rozwiązać zagadkę zginięcia swojej rodziny napotyka na wiele niespodziewanych zwrotów akcji i poznaje długo skrywane rodzinne tajemnice.

Mila jest uznaną tancerką, która rzadko bywa w rodzinnym domu. Po zauważeniu, że jej rodzina zaginęła poznaje podkomisarza z Centrum Poszukiwań osób zaginionych Filip Zachara, który rozpoczyna śledztwo mające doprowadzić do rozwiązania zagadki tajemniczej nieobecności rodziny Mili. Rolę głównej bohaterki Mili odgrywa Justyna Wasilewska, aktorka znana między innymi z roli Beaty w serialu Na dobre i na złe. Filipa Zacharę (cierpiącego na zespół Aspergera) gra Piotr Głowacki znany przede wszystkim z roli Mariana Zembali w filmie Bogowie.
krótkie streszczenie odcinków:

W pierwszym odcinku serialu Mila odkrywa zaginięcie rodziny, w drugim odcinku trwają desperackie poszukiwania. W kolejnym odcinku Mila musi zmierzyć się z wrogim nastawieniem sąsiadów jej zaginionej rodziny. W kolejnych odcinkach Mila podejmuje rożne próby odnalezienia bliskich wraz z pomocą podkomisarza Filipa oraz odkrywa coraz więcej zagadek dotyczących rodziny. Ojca Mili Marcina Gajde lubianego i szanowanego w okolicy trenera młodzieżowej drużyny piłkarskiej gra Zbigniew Stryj. Przybraną matkę Mili Dorotę Gajde, drugą żonę Marcina Gajdy właścicielkę salonu fryzjerskiego gra Iza Kuna. Przyrodniego brata Mili dziesięcioletniego syna Doroty z pierwszego małżeństwa gra Mateusz Czułowski.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo