Promyk Nadziei 164 ostatni. Streszczenia, ile odcinków, powtórki, obsada

Promyk Nadziei 164. Zobacz więcej szczegółów na temat serialu. Obsada, streszczenia odcinków, powtórki VOD – gdzie i kiedy oglądać Promyk Nadziei?

Promyk Nadziei po polsku w TVP 2

Promyk Nadziei 164 wyemitowany został w czwartek 2 grudnia 2021 roku. Turecką produkcję można było oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2.

Promyk Nadziei 164 to ostatni odcinek i niestety nie ma co liczyć na Promyk Nadziei 165.. Streszczenia odcinków prezentujemy poniżej.

Powtórki Promyk Nadziei nie są dostępne w TV, tylko w internecie. TVP stream udostępnia na TVP GO. Wszystkie odcinki po polsku trafią na pewno na platformę TVP VOD.

,

Promyk Nadziei ile odcinków?

Oryginalny tytuł serialu Promyk Nadziei to „Baharı Beklerken”, co w dokładnym tłumaczeniu oznacza „Czekając na wiosnę”. Ile odcinków ma Promyk Nadziei? Kiedy koniec i jak się skończy? W Turcji serial składał się ze 160 odcinków. Wiadomo już, że w Polsce wyjdą 164 odcinki.2 grudnia wyemitowany zostanie więc ostatni odcinek.

Promyk Nadziei streszczenia odcinków

W naszym serwisie przeczytać można szczegółowe streszczenia odcinków serialu Promyk Nadziei.

Promyk Nadziei odc. 163 streszczenie

Halil prowadzi podwójną grę z Filiz i Neslihan. Ozan ponownie opuszcza rezydencję, Neslihan nie chce mu towarzyszyć. Bahar odzyskuje pamięć i mówi Omerowi prawdę. Mahmut porywa Ipek.

[better-ads type=’banner’ banner=’4183′ ]

Promyk Nadziei odc. 164 streszczenie

Ipek ucieka Mahmutowi i wzywa na pomoc Omera. Suhejla oddaje się w ręce policji i obciąża winą Selmę. Peri nie przyjmuje przeprosin Ozana. Filiz nie podda się cynicznej grze Halila. Czy Omer zdąży uratować Ipek?

Wszyscy, którzy liczyli na Promyk Nadziei 165 muszą obejść się smakiem. Obecnie nie ma szans na nowy sezon.

Obsada i fabuła serialu

Promyk Nadziei ma obsadę doskonale znaną fanom tureckich serialu. Większość aktorów występuje w Elif. Główną rolę dziewczyny o imieniu Bahar (wiosna) gra Isabella Damla Güvenilir, czyli popularna Elif. Rodzina Bahar się rozpadła. Fabuła opowiada o jej poszukiwaniu rodziców. Będzie musiała przeżyć wiele trudnych chwil.

Obsada serialu Promyk Nadziei:
Isabella Damla Güvenilir – Bahar
Alev Oraloğlu – Meliha
Şerif Bozkurt
Ali Yağız Durmuş – Ozan
Elif Tığlı – Peri
Esin Civangil – Neslihan
Fatih Ayhan – Ömer
Gülşah Aydın – İpek

7 komentarzy
Wyświetl wszystko Najbardziej pomocne Najpopularniejsze Najniżej oceniane Dodaj swoją opinię
  1. Piekna telenowela tylko,ze trochę krotka takich telenowel prosilabym więcej można chociaż oczy po piescic

    • Puszczają nam 164 odcinki filmu i nagle urywają. To już nie pierwszy taki serial urwany bez zakończenia. Robią z ludzi głupków i zaczynają nowy, który też może tak samo urwą. Oglądałam już takich z 5. To jest wkurzające.

  2. Bardzo mi się podoba ten serial .Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki.

  3. Strasznie mnie denerwuje Ipek. Dorosła kobieta, siedzi na garnuszku rodziny, nie pracuje, tylko gładzi te swoje kwiatki. Jest głupia, leniwa, podatna na wpływy, ciągle niezadowolona i brzydka. Większośc w tym serialu jest nienormalna, prócz seniorki rodu i jej wnuczka oraz rodziny Omera.

  4. Przerwa z powodu ME czyli przez ten czas fani seriali zmuszani są oglądać kopaczy piłki mimo, że ich to nie interesuje.

  5. Promyk nadziei jest filmem ciekawym z punktu widzenia socjologicznego. Ukazuje kulturowe zachowania ludności tureckiej , które jest przesiąknięte genezą historyczną państwa tureckiego . Byłam w Turcji i mogę potwierdzić , że intrygi i kłamstwa są dominujące w hotelach.

  6. dziękuje za streszczenie lubię oglądć serial Promyk Nadziej jest moją ulubioną serial

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo