Promyk Nadziei odc. 136, 137, 138. Streszczenia, ile odcinków, powtórki, obsada

Promyk Nadziei 136, 137, 138. Zobacz więcej szczegółów na temat serialu. Obsada, streszczenia odcinków, powtórki VOD – gdzie i kiedy oglądać Promyk Nadziei?

Promyk Nadziei po polsku w TVP 2

Promyk Nadziei 136 wyemitowany zostanie w piątek. Turecką produkcję można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2.

W kolejnych dniach nastąpi emisja Promyk Nadziei odcinek 137, 138, 139, 140. Streszczenia odcinków prezentujemy poniżej.

Powtórki Promyk Nadziei nie są dostępne w TV, tylko w internecie. Wszystkie odcinki po polsku trafią na pewno na platformę TVP VOD.

Oglądaj serial na TVP VOD <- KLIKNIJ

Promyk Nadziei ile odcinków?

Oryginalny tytuł serialu Promyk Nadziei to “Baharı Beklerken”, co w dokładnym tłumaczeniu oznacza “Czekając na wiosnę”. Ile odcinków ma Promyk Nadziei? W Turcji składał się on ze 160 odcinków. Wkrótce okaże się czy w Polsce również serial został podzielony na tyle odcinków.

Serial Promyk Nadziei

Promyk Nadziei streszczenia odcinków

W naszym serwisie przeczytać można szczegółowe streszczenia odcinków serialu Promyk Nadziei.

Promyk Nadziei odc. 134 streszczenie

Ipek i Bahar zadomawiają się u Ozana. Selma ukrywa się z porwanym niemowlęciem w hotelu. Halil odkrywa intrygę Filiz i jest wściekły. Zamierza pomóc Ahmetowi w szybkim ślubie z Filiz.

Promyk Nadziei odc. 135 streszczenie

Suhejla i Selma pozorują poród. Neslihan nie może tego zaakceptować i chce zdradzić sekret Suhejli. Gdy szamocze się z siostrą, dochodzi do wypadku. Ahmet kupuje suknię ślubną. Feliz uważa, że Halil ją zdradził. Halil wyciąga Mehmeta z więzienia.

Promyk Nadziei odc. 136 streszczenie

Omer martwi się, że Mahmuta wypuszczono z aresztu. Hali ostatecznie pozbawia Filiz złudzeń. Filiz prosi Ahmeta, by załatwiał ślub. Neslihan słyszy wiadomości o porwaniu dziecka i zaczyna podejrzewać Suhejlę. Idzie do jej domu, odprawia Selmę i wychodzi z niewielką torbą.

Promyk Nadziei odc. 137 streszczenie

Selma wraca do domu Suhejli, lecz Neslihan i Ruzgara już tam nie ma. Suhejla wpada w panikę. Neslihan odnosi niewolę matce do szpitala. Ozan idzie do gabinetu Halina szukać obciążających go dokumentów. Halil wraca i dochodzi do ostrej wymiany zdań na temat romansu Halila z Filiz.

Promyk Nadziei odc. 138 streszczenie

Neslihan oddaje Ruzgara jego matce i mówi bliskim o tym, że Suhejla porwała niemowlę. Omer z wściekłości wyrzuca Suhejlę z domu. Suhejla odgraża się, że zabije Neslihan, więc Halil wypędza ją z domu!

Promyk Nadziei odc. 139 streszczenie

Po gwałtownym rozstaniu Omer i Suhejla nie odbierają telefonów, więc rodzina się denerwuje. Ipek wpada na pomysł, gdzie szukać Omera. Suhejla namawia Mahmuta, by razem zemścili się na Ipek i Omerze. Ipek znajduje Omera, pociesza go i wydaje się, że ci dwoje znów się zejdą.

Promyk Nadziei odc. 140 streszczenie

Ipek i Omer obiecują sobie, że znowu będą razem. Suhejla wraca do domu i dochodzi do kłótni z Ipek. Mahmut dostaje wezwanie na sprawę rozwodową. Filiz ostatecznie decyduje się na ślub z Mahmutem. Dostaje mdłości, a test ciążowy daje pozytywny wynik.

Promyk Nadziei odc. 141 streszczenie

Suhejla informuje Mahmuta, że Bahar jest córką Omera i Ipek. Mahmut zamierza porwać Bahar. Filiz nie mówi Halilowi o ciąży i postanawia wyjść za Ahmeta. Jaszar godzi się z Omerem.

Obsada i fabuła serialu

Promyk Nadziei ma obsadę doskonale znaną fanom tureckich serialu. Większość aktorów występuje w Elif. Główną rolę dziewczyny o imieniu Bahar (wiosna) gra Isabella Damla Güvenilir, czyli popularna Elif. Rodzina Bahar się rozpadła. Fabuła opowiada o jej poszukiwaniu rodziców. Będzie musiała przeżyć wiele trudnych chwil.

Obsada serialu Promyk Nadziei:
Isabella Damla Güvenilir – Bahar
Alev Oraloğlu – Meliha
Şerif Bozkurt
Ali Yağız Durmuş – Ozan
Elif Tığlı – Peri
Esin Civangil – Neslihan
Fatih Ayhan – Ömer
Gülşah Aydın – İpek

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.