Promyk Nadziei odc. 57, 58. Streszczenia, ile odcinków, powtórki, obsada

Promyk Nadziei 57, 58. Zobacz więcej szczegółów na temat serialu. Obsada, streszczenia odcinków, powtórki VOD – gdzie i kiedy oglądać Promyk Nadziei?

Promyk Nadziei po polsku w TVP 2

Promyk Nadziei 57 wyemitowany zostanie w piątek 11 czerwca. To ostatni odcinek przed przerwą spowodowaną Euro 2020. Turecką produkcję można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2.

W późniejszym terminie nastąpi emisja Promyk Nadziei odcinek 58, 59, 60, 61 i 62. Streszczenia odcinków prezentujemy poniżej.

Powtórki Promyk Nadziei nie są dostępne w TV, tylko w internecie. Wszystkie odcinki po polsku trafią na pewno na platformę TVP VOD.

Oglądaj serial na TVP VOD <- KLIKNIJ

Promyk Nadziei ile odcinków?

Oryginalny tytuł serialu Promyk Nadziei to “Baharı Beklerken”, co w dokładnym tłumaczeniu oznacza “Czekając na wiosnę”. Ile odcinków ma Promyk Nadziei? W Turcji składał się on ze 160 odcinków. Wkrótce okaże się czy w Polsce również serial został podzielony na tyle odcinków.

Serial Promyk Nadziei

Promyk Nadziei streszczenia odcinków

W naszym serwisie przeczytać można szczegółowe streszczenia odcinków serialu Promyk Nadziei.

Promyk Nadziei odc. 55 streszczenie

Ipek oznajmia rodzinie, że wychodzi za Mahmuta. Omer postanawia nie dopuścić do ślubu. Ipek mówi, że go nienawidzi. Neslihan bezskutecznie szuka zaginionego listu od Kadira. Ozan odwiedza matkę Peri.

Promyk Nadziei odc. 56 streszczenie

Zuhal czyta znaleziony list. Dowiaduje się, że Bahar jest córką Ipek. Ozan chce pomóc Peri i rozmawia z jej matką. Omer chwyta podejrzanego wspólnika Halila. Ipek i Bahar planują wspólne zamieszkanie.

Promyk Nadziei odc. 57 streszczenie

Suhejla może już stanąć na nogach, lecz postanawia to ukrywać. Halil kupuje prezent dla Filia, lecz znajduje go Neslihan. Bahar mówi Ipek, że na jej łóżku widziała jakiś list. Gdy obie wracają do pokoju, listu już nie ma.

Promyk Nadziei odc. 58 streszczenie

Data emisji i streszczenie Promyk Nadziei 58, 59, 60 itd. nie są jeszcze dostępne.

Obsada i fabuła serialu

Promyk Nadziei ma obsadę doskonale znaną fanom tureckich serialu. Większość aktorów występuje w Elif. Główną rolę dziewczyny o imieniu Bahar (wiosna) gra Isabella Damla Güvenilir, czyli popularna Elif. Rodzina Bahar się rozpadła. Fabuła opowiada o jej poszukiwaniu rodziców. Będzie musiała przeżyć wiele trudnych chwil.

Obsada serialu Promyk Nadziei:
Isabella Damla Güvenilir – Bahar
Alev Oraloğlu – Meliha
Şerif Bozkurt
Ali Yağız Durmuş – Ozan
Elif Tığlı – Peri
Esin Civangil – Neslihan
Fatih Ayhan – Ömer
Gülşah Aydın – İpek

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.