Promyk Nadziei odc. 79, 80, 81. Streszczenia, ile odcinków, powtórki, obsada

Promyk Nadziei 79, 80, 81. Zobacz więcej szczegółów na temat serialu. Obsada, streszczenia odcinków, powtórki VOD – gdzie i kiedy oglądać Promyk Nadziei?

Promyk Nadziei po polsku w TVP 2

Promyk Nadziei 79 wyemitowany zostanie we wtorek. Turecką produkcję można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2.

W kolejnych dniach nastąpi emisja Promyk Nadziei odcinek 79, 80, 81. Streszczenia odcinków prezentujemy poniżej.

Powtórki Promyk Nadziei nie są dostępne w TV, tylko w internecie. Wszystkie odcinki po polsku trafią na pewno na platformę TVP VOD.

Oglądaj serial na TVP VOD <- KLIKNIJ

Promyk Nadziei ile odcinków?

Oryginalny tytuł serialu Promyk Nadziei to “Baharı Beklerken”, co w dokładnym tłumaczeniu oznacza “Czekając na wiosnę”. Ile odcinków ma Promyk Nadziei? W Turcji składał się on ze 160 odcinków. Wkrótce okaże się czy w Polsce również serial został podzielony na tyle odcinków.

Serial Promyk Nadziei

Promyk Nadziei streszczenia odcinków

W naszym serwisie przeczytać można szczegółowe streszczenia odcinków serialu Promyk Nadziei.

Promyk Nadziei odc. 77 streszczenie

Suhejla oznajmia rodzinie, że wychodzi za Omera i że jest w ciąży. Rodzina przeżywa szok. Umierający Hasan mówi Omerowi, że zabójstwo Kadira zlecił Mahmut. Ipek dostaje wynik badania DNA, ale boi się otworzyć koperty.

Promyk Nadziei odc. 78 streszczenie

Gondzia znowu nastawia Ipek przeciwko Bahar. Suhelja przekonuje ojca Omera, by pogodził się z synem. Wynik testu DNA wskazuje, że Gondzia jest córką Ipek. Halil nie zgadza się, by Ahmet zabrał Filiz do kina.

Promyk Nadziei odc. 79 streszczenie

Halil prosi Ozana, by ten przyprowadził swoją dziewczynę. Omer i Jaszar w końcu się godzą. Suhejla prosi Ozana, by był jej świadkiem na ślubie z Omerem. Przebiegła Gondzia znów oskarża Bahar o kradzież.

Promyk Nadziei odc. 80 streszczenie

Na ceremonii ślubu Suhejli i Omera Ozan dowiaduje się, że Peri jest siostrą Omera. Halil kusi Filiz nowym domem, lecz ona nie chce być jego utrzymanką. Neslihan oznajmia Halilowi, że jest w ciąży. Bahar mówi Omerowi, że jego córka Melek żyje.

Promyk Nadziei odc. 81 streszczenie

Omer zaszokowany jedzie do Ipek i po kłótni z Mehmutem poznaje swoją rzekomo odnalezioną córkę. Neslihan oznajmia rodzinie, że jest w ciąży. Suhejla cierpi, opuszczona tuż po ślubie.

Promyk Nadziei odc. 82 streszczenie

Filiz jest zaszokowana wiadomością o ciąży Neslihan. Neslihan dostaje krwotoku, na szczęście niegroźnego. Suhejla robi wszystko, by zdobyć przychylność Omera. Omer zamierza walczyć o córkę.

Obsada i fabuła serialu

Promyk Nadziei ma obsadę doskonale znaną fanom tureckich serialu. Większość aktorów występuje w Elif. Główną rolę dziewczyny o imieniu Bahar (wiosna) gra Isabella Damla Güvenilir, czyli popularna Elif. Rodzina Bahar się rozpadła. Fabuła opowiada o jej poszukiwaniu rodziców. Będzie musiała przeżyć wiele trudnych chwil.

Obsada serialu Promyk Nadziei:
Isabella Damla Güvenilir – Bahar
Alev Oraloğlu – Meliha
Şerif Bozkurt
Ali Yağız Durmuş – Ozan
Elif Tığlı – Peri
Esin Civangil – Neslihan
Fatih Ayhan – Ömer
Gülşah Aydın – İpek

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.