Promyk Nadziei odc. 14, 15, 16. Streszczenia, ile odcinków, powtórki, obsada

Promyk Nadziei odc. 1 w TVP 2 oglądać będzie można od 19 marca. Zastąpi on inną turecką produkcję “Więzień Miłości”. Zobacz więcej szczegółów na temat nowego serialu. Obsada, streszczenia, powtórki VOD – gdzie i kiedy oglądać Promyk Nadziei?

Promyk Nadziei po polsku w TVP 2

Promyk Nadziei odc. 15 wyemitowany został w poniedziałek 12 kwietnia. Turecką produkcję można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2.

W kolejnych dniach nastąpi emisja Promyk Nadziei odc. 16, 17, 18, 19.

Powtórki Promyk Nadziei nie są dostępne w TV, tylko w internecie. Wszystkie odcinki po polsku trafią na pewno na platformę TVP VOD.

Promyk Nadziei ile odcinków?

Oryginalny tytuł serialu Promyk Nadziei to “Baharı Beklerken”, co w dokładnym tłumaczeniu oznacza “Czekając na wiosnę”. Ile odcinków ma Promyk Nadziei? W Turcji składał się on ze 160 odcinków. Wkrótce okaże się czy w Polsce również serial został podzielony na tyle odcinków.

Serial Promyk Nadziei

Promyk Nadziei streszczenia odcinków

W naszym serwisie przeczytać można szczegółowe streszczenia odcinków serialu Promyk Nadziei.

Promyk Nadziei odc. 13 streszczenie

Ozan przeprasza Filiz za swoje niewłaściwe zachowanie. Suhejla martwi się, że Omer do niej nie dzwoni. Bahar dostaje słabą ocenę ze sprawdzianu. Naslihan wytyka Halilowi, że przez jego nieudolność rodzina straci swój dom.

Promyk Nadziei odc. 14 streszczenie

Halil wciąż namawia Ipek, by jakoś przekabaciła Omera. Suhejla próbuje wkraść się w łaski Omera. Ozan przyprowadza do domu Peri i przedstawia ją matce. Bahar prosi Omera, by zawiózł ją do taty.

Promyk Nadziei odc. 15 streszczenie

Halil wysyła Ipek, by namówiła Omera do odsprzedania domu. Omer obiecuje Bahar, że pojadą odwiedzić jej ojca. Kadir dzwoni do Neslihan i matka Halina zaczyna coś podejrzewać. Halil nasyła jakichś ludzi na Omera.

Promyk Nadziei odc. 16 streszczenie

Selin podkrada z biurka profesora pracę Ozana. Profesor karci Ozana, że znów nie przykłada się do nauki, co dyskredytuje go w oczach przyjaciół. Ipek i Omer ulegają wypadkowi (ktoś uszkodził hamulce) i nie mogą zawieźć Bahar na widzenie z ojcem. Gdy Selma dowiaduje się, że Bahar miała odwiedzić ojca, wpada w szał.

Promyk Nadziei odc. 17 streszczenie

Suhejla odwiedza Omera, lecz on ją zbywa. Omer dopada człowieka, który kręcił się przy rezydencji i pytał go o jakąś ulicę. Omer proponuje Halilowi, że odda mu dom, jeśli ten nakłoni Ipek, by przez miesiąc dla niego pracowała.

Promyk Nadziei odc. 18 streszczenie

Omer obiecuje Halilowi zwrot domu pod warunkiem, że Ipek zacznie u niego pracować. Filiz znajduje zamkniętą w składziku Bahar. Neslihan obiecuje Salmie różne korzyści w zamian za donoszenie na Ipek.

Promyk Nadziei odc. 19 streszczenie

Ozan radzi Suhejli, by chcąc zwabić Omera urządziła przyjęcie urodzinowe. Ozan chce zrobić przyjemność Peri i kupuje jej nowy telefon. Selma każe Filiz podsłuchiwać Ipek, gdyż uważa, że jest ona źródłem kłopotów małej Bahar.

Obsada i fabuła serialu

Promyk Nadziei ma obsadę doskonale znaną fanom tureckich serialu. Większość aktorów występuje w Elif. Główną rolę dziewczyny o imieniu Bahar (wiosna) gra Isabella Damla Güvenilir, czyli popularna Elif. Rodzina Bahar się rozpadła. Fabuła opowiada o jej poszukiwaniu rodziców. Będzie musiała przeżyć wiele trudnych chwil.

Obsada serialu Promyk Nadziei:
Isabella Damla Güvenilir – Bahar
Alev Oraloğlu – Meliha
Şerif Bozkurt
Ali Yağız Durmuş – Ozan
Elif Tığlı – Peri
Esin Civangil – Neslihan
Fatih Ayhan – Ömer
Gülşah Aydın – İpek

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.