Serial Receptura online za darmo. Ile odcinków, powtórki, streszczenia.

Serial Receptura online za darmo. Gdzie obejrzeć odcinki i powtórki nowego serialu TVN? Prezentujemy również obsadę i szczegółowe streszczenia odcinków.

Receptura kiedy leci?

Odcinki serialu Receptura emitowane są w telewizji TVN w niedziele o godzinie 21:30. Odcinek 6 można obejrzeć 10 października. Będzie to ostatni odcinek, który przedpremierowo dostępny jest już on online na platformie Player.PL.

Powtórki ostatniego odcinka można obejrzeć nie tylko w internecie, ale również w kolejną niedzielę w godzinach południowych.

Serial Receptura ile ma odcinków? Cały sezon 1 składa się z 6 części. Nie ma więc co liczyć, że za tydzień nastąpi premiera Receptura odc 7.

Receptura online za darmo

Serial Receptura online za darmo można oglądać w porze emisji w TVN. Wszystko dzięki temu, że na platformie WP Pilot udostępniany jest live stream z TVN.

OGLĄDAJ LIVE STREAM TVN

Zdecydowanie więcej osób szuka jednak powtórek w internecie. Gdzie można je obejrzeć? Wszystkie odcinki trafiają na platformę Player, która obecnie nie jest darmowa. Najtańszy pakiet kosztuje 5 zł.

OGLĄDAJ ODCINKI NA PLAYER.PL

I choć nie jest to możliwość oglądania Receptury online za darmo, to otrzymujemy również dostęp do całej biblioteki VOD, która umożliwia oglądanie wielu innych seriali i programów.

Streszczenia odcinków

Receptura odc. 1 streszczenie

Studencki projekt daje Zosi i Tomkowi szansę na bliższe poznanie. Reakcja dziewczyny jest bardzo zaskakująca… Wkrótce Zosia odkrywa, że spodziewa się dziecka Andrzeja, chłopaka, którego zostawiła w rodzinnym mieście. Pech chce, że właśnie teraz, kiedy miała się z nim rozstać. Dziewczyna jedzie do domu, żeby przekazać „radosną” nowinę rodzicom i Andrzejowi. Największe wsparcie tradycyjnie otrzymuje od ukochanej babci Kazimiery, która zdradza jej rodzinny sekret. Okazuje się, że na strychu Żakowskich od lat ukryty jest dziennik jej prababki Marii Kielicz…

W 1936 r. Maria Kielicz mieszka z 5-letnią córeczką Kazią w małym mieszkanku na warszawskiej Pradze. Pewnego dnia los się do niej uśmiecha – zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie posady asystentki Jana Wedla. Kiedy Maria znika za drzwiami gabinetu właściciela fabryki czekolady, niesforna Kazia rozpoczyna fascynującą wycieczkę po budynku. Przez przypadek trafia do gabinetu inżyniera Michała Jankowskiego. Jeden dzień odmienia życie Marii i Kazi na zawsze.

Receptura odc. 2 streszczenie

Zosia odzyskuje przytomność w szpitalu. Przez cały czas czuwa przy niej Tomek. Niebawem przychodzi też Andrzej. W dniu, gdy dziewczyna ma zostać wypisana z placówki, dostrzega mężczyznę, który przykuwa jej uwagę. Biegnie za nim, ale wpada na tajemniczą kobietę. Okazuje się ona prywatną detektyw imieniem Lidia. Nieznajoma jest zainteresowana dziennikiem Marii Kielicz. Podąża tropem poszlak, na jakie trafiła w sprawie wypadku Zosi. Tymczasem ona odkrywa, że Tomek podjął decyzję dotyczącą ich obojga. W dodatku rozpoczął własne śledztwo. Rok 1936. W fabryce Wedla zjawia się niemiecka delegacja. Jej członkowie chcą porozmawiać na temat patentu na nowe słodycze. Niestety, negocjacje nie kończą się sukcesem. Michał, zauroczony Marią, postanawia zrobić pierwszy krok. Ich znajomość zacieśnia się. Wówczas Kielicz otrzymuje telefon z przeszłości. Odżywają dawne uczucia, a na jaw wychodzą nowe sekrety.

Receptura odc. 3 streszczenie

Dramatyczne okoliczności zbliżają Zosię i Tomka do siebie. Wkrótce jednak wychodzi na jaw tajemnica chłopaka. Taduesz przyjeżdża do Warszawy. Michał usuwa się w cień. Z kolei Maria podejmuje odważną decyzję.

 Zosia i Tomek spotykają Lidię w dramatycznych okolicznościach. Te jeszcze bardziej zbliżają dziewczynę i chłopaka do siebie. A wtedy na jaw wychodzi tajemnica Tomka… Niespodziewanie w Warszawie zjawia się ojciec Zosi, dla którego pobyt w stolicy zaczyna się bardzo pechowo. Podobnie jak dla Anety i Andrzeja, którzy decydują się stanąć twarzą w twarz z rzeczywistością.

W 1936 r. Maria zaprasza Johanna z powrotem do swojego życia. On przekonuje się, że przeczucie go nie myliło. Czy Michał podda się bez walki? Maria zdobywa się na odwagę i pokazuje się szefowi z drugiej strony. Niepodziewanie, w obliczu burzliwych wydarzeń, dobra passa Marii Kielicz szybko się kończy.

Receptura odc. 4 streszczenie

Zosia budzi się w mieszkaniu Tomka. Tymczasem w stolicy pojawia się Andrzej. Wieczorem dziewczyna odwiedza Tomka, żeby wyjaśnić sytuację między nimi. Kiedy wychodzi, zauważa czekającego na nią Andrzeja. Wie już, że nie może dłużej uciekać… Przyparta do muru Lidia wyjawia Zosi swoją tożsamość i przedstawia swojego pracodawcę.

W 1936 r. Maria budzi się w więzieniu. Wkrótce odwiedza ją Johann. Tymczasem Jankowski robi wszystko, żeby wyciągnąć kobietę i jej córkę z opresji. Pojawia się światełko w tunelu… Jednak to na zewnątrz na Kielicz czeka prawdziwa walka – o dobre imię i szczęście tych, których kocha.

Receptura odc. 5 streszczenie

Tadeusz uczestniczy w konfrontacji, po której zdaje sobie sprawę, co tak naprawdę najbardziej liczy się w życiu. Tymczasem do domu przyjeżdża Zosia. Niebawem w miasteczku zjawiają się także Lidia i Kazimierz. Niespodziewanie Zofia trafia do szpitala. W 1936 roku, dzięki informacjom zdobytym przez Marię, policja podąża tropem złodzieja. Wychodzi na jaw, że nie tylko funkcjonariusze szukają przestępcy, ale także jego pracodawcy. Johann oferuje Marii rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. Z kolei Jan zwierza się kobiecie z wielkiej tajemnicy. W nocy Maria oraz Michał przygotowują wspólnie projekt fabryki. Nagle słyszą głośny huk.

Receptura odc. 6 streszczenie

Zosia podejmuje decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Podąża za głosem serca. Z jej wyborem muszą się zmierzyć Tomek i Andrzej. W dzienniku Marii znajduje się jeszcze jeden sekret związany z Kielicz. Zosia kieruje się wskazówkami od Kazimierza. Tymczasem Barcz traci grunt pod nogami. Rok 1936. Za złodziejem receptury ruszają Maria, Michał i Jan Wedel. Dochodzi do tragedii… Jan chce uhonorować pamięć swojej pracownicy. Natrafia na przeszkody.

Obsada

 • Zosia Żakowska – Zofia Wichłacz
 • Tomek Łuczyński – Jędrzej Hycnar
 • Andrzej Czop – Piotr Janusz
 • Aneta Żakowska – Joanna Brodzik
 • Tadeusz Żakowski – Cezary Żak
 • Mika – Joanna Jarmołowicz
 • Lidia – Alicja Dąbrowska
 • Jacek Barcz – Przemysław Sadowski
 • Kazimiera – Emilia Krakowska/Adrianna Skoczylas
 • Maria Kielicz – Agnieszka Więdłocha
 • Jan Wedel – Jacek Koman
 • Michał Jankowski – Mateusz Janicki
 • Johann Krauze – Fabian Prokein
Serial Repcetura powtórki online
RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo