Serial Serca na sprzedaż. Ile odcinków, streszczenia, powtórki

Serca na sprzedaż to serial, który po polsku będzie można oglądać w telewizji TVP 2. O czym opowiada, ile ma odcinków, a także streszczenia odcinków – wszystkie te informacje o serialu znajdziesz w naszym serwisie.

AKTUALIZACJA: Z powodu wojny na Ukrainie telewizja TVP usunęła z ramówki i TVP VOD serial „Serca na sprzedaż”.

Serca na Sprzedaż odcinek 15, 16, 17

Od 31 stycznia 2022 roku w telewizji TVP 2 można oglądać Serca na sprzedaż. To kolejny rosyjski serial, który pojawi się w TV po polsku. Kiedy leci? Odcinki emitowane będa od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:55. Odcinek 15 wyemitowany zostanie 28 lutego.

Powtórki w TV nie będą dostępne. Jeśli przegapicie ostatni odcinek, to pozostaje przeczytanie streszczenia lub powtórka VOD. Wszystkie odcinki będą dostępne za darmo i bez logowania. Tradycyjnie już odcinki można oglądać na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Ostatni trafia tam po premierze w TVP 2.

,

Ile odcinków ma serial Serca na sprzedaż?

Zazwyczaj o tej porze w TVP 2 można było oglądac krótsze seriale, składające się z maksymalnie kilkunastu części. Serca na sprzedaż ile ma odcinków? Film składa się z 32 odcinków. W Rosji serial emitowany był w latach 2016-2018 pod tytułem „Czełnocznicy”.

Wszystkie odcinki Serca na sprzedaż trwają nieco ponad 50 minut.

Serca na sprzedaż streszczenia odcinków

Serca na sprzedaż odc. 14 streszczenie

Olga, jeszcze przed wyjazdem do Turcji, prosi Piotra o pomoc. W Stambule mężczyzna stara się zwrócić na siebie uwagę kobiety. Wszelkie próby kończą się niepowodzeniem. Alisa wpada w rozpacz, gdy dowiaduje się, że Timur w czasie jej nieobecności ożenił się. W drodze powrotnej do Moskwy piloci cudem unikają katastrofy, dzięki pomocy Piotra. Jurij udaje się na widzenie z synem Zoi. Okazuje się, że Wienia jest bardzo chory. Przestępcy za niedotrzymanie obietnicy brutalnie biją Zoję. Michaił trafia do więzienia. Olga stara się znaleźć mężowi najlepszego prawnika. Tymczasem Andriej Razumowski schodzi się z byłą dziewczyną.

Serca na sprzedaż odc. 15 streszczenie

Ełła zajmuje się urządzeniem swojego nowego sklepu. Przebywający w areszcie Michaił zostaje oskarżony o defraudację oraz oszustwo. Broniący go adwokat żąda wysokiej kwoty za pomoc mężczyźnie. Olga, chcąc zdobyć wystarczającą sumę, postanawia polecieć do Stambułu po towar dla właścicielki luksusowego sklepu. Tymczasem Ełła dowiaduje się, że jej mąż żyje. Ojciec Olgi, będący emerytowanym majorem policji postanawia zająć się dochodzeniem w sprawie swojego zięcia. W Turcji dziewczyny zostają niespodziewanie aresztowane. Łosiew dowiaduje się o wypadku Ełły. Zaniepokojony mężczyzna otacza ukochaną troskliwą opieką. Kobieta dochodzi do wniosku, że tak naprawdę nie ma nikogo bliskiego i zgadza się na małżeństwo z Łosiewem. Tymczasem syn Zoi umiera w więzieniu.

Serca na sprzedaż odc. 16 streszczenie

Zoja dochodzi do zdrowia po pobiciu przez bandytów, ale śmierć syna dramatycznie ją odmienia. Gosza dostaje stypendium w Niemczech i oświadcza się Alisie. Olga obchodzi 13. rocznicę ślubu. Przypadkiem dowiaduje się o romansie męża z księgową Ksenią. Andriej dostaje w dzierżawę ziemię pod salon samochodowy. Poznaje Swietę ze swoją dziewczyną. Okazuje się, że to jego siostra. Razem mają prowadzić salon samochodowy. Ełła oświadcza się Łosiewowi. Dzień ich ślubu staje się dla magnata ostatnim dniem życia. Młoda kobieta zostaje bogatą wdową. Razem z przyjaciółkami otwiera nowe centrum handlowe. Do Swiety wraca małżonek z niemowlęciem.

Serca na sprzedaż odc. 17 streszczenie

Swieta pracuje nocami jako taksówkarz. Wraz w Witią wychowuje jego syna. Misza zatrudnił się w firmie kurierskiej. Zazdrosny o przeszłość żony znów sięga po alkohol. Luksusowy butik nie przynosi dochodów, w dodatku Ełła nie przestaje być złośliwa w stosunku do współpracownic. Wymęczona Swietia postanawia odejść. Mansur, który pomógł Berkutowi oczyścić się z zarzutów, kandyduje do Moskiewskiej Dumy Miejskiej. Ełła jest nękana przez Berkuta, próbującego odzyskać bazar. Jego ludzie podpalają magazyn i biją Jurkę. Kupcy tracą swoje towary. Jurka trafia do szpitala. Ełła szuka pomocy u Zoji. Ostatecznie umawia się na spotkanie z Berkutem.

2 komentarze
Wyświetl wszystko Najbardziej pomocne Najpopularniejsze Najniżej oceniane Dodaj swoją opinię
  1. TVP solidarna z Ukrainą a emituje rosyjski serial?? We wszystkich dziedzinach bojkot tego co rosyjskie 🤔.

  2. Kiedy poleci film serce na sprzedaż

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo