Squid Game sezon 2 kiedy premiera? (zwiastun, odcinki za darmo?)

Squid Game sezon 2 kiedy premiera? Datę tą chcieliby poznać właściwie wszyscy, którzy obejrzeli odcinki sezonu 1 na Netflix. Koreański serial zyskał wielką popularność.

Serial Squid Game online. Gdzie oglądać?

Squid Game to koreański serial, który premierę na platformie Netflix miał we wrześniu 2021 roku. Sezon 1 składa się z dziewięciu odcinków, a prawie każdy z nich trawa od 50 do 62 minut. Tylko jeden odcinek jest krótszy,

Serial Squid Game opowiada o setkach spłukanych graczy, którzy przyjmują dziwne zaproszenie i biorą udział w grach dla dzieci. Kusząca nagroda budzi zainteresowanie, ale stawka jest przerażająco wysoka. Poniżej prezentujemy zwiastun sezonu 1.

Squid Game sezon 2 kiedy premiera?

Pierwszy sezon Squid Game zebrał bardzo pochlebne opinie. Na Filmweb serial ma ocenę 7,8 (przy blisko 5 tysiącach głosów). Jak to zazwyczaj ma miejsce, gdy kończy się ostatni odcinek, to wśród większości widzów pada pytanie „kiedy sezon 2 Squid Game?”. Data premiery nie jest jeszcze znana.

,

Można być jednak spokojnym, bo Squid Game sezon 2 premierę mieć będzie. Serial okazał się prawdziwym hitem i kwestią czasu jest tylko poznanie szczegołów sezonu 2.

Squid Game odcinki za darmo?

Gdzie oglądać serial Squid Game za darmo? Odcinki dostępne są jedynie na platformie Netflix, choć oczywiście nie brakuje osób szukających ich na innych serwisach VOD typu CDA czy Dailymotion.

Netflix za darmo nie oferuje już testowego miesiąca. Abonament kosztuje od 29 do 60 zł.

Jak tylko ukaże się data premiery sezonu 2 Squid Game, to opublikujemy ją w tym artykule.

Lista odcinków

Squid Game odc. 1: Światło czerwone, światło zielone (59 minut)

W nadziei na łatwą wygraną zrujnowany zdesperowany Gi-hun zgadza się wziąć udział w tajemniczej grze. Bardzo szybko, bo już po pierwszej rundzie, robi się bardzo przerażająco.

Squid Game odc. 2: Piekło (62 minuty)

Grupa uczestników ma podzielone zdanie w kwestii kontynuacji bądź rezygnacji z gry. Dochodzi do głosowania. Niestety świat zewnętrzny, podobnie jak sama gra, okazuje się być bezlitosny.

Squid Game odc. 3: Mężczyzna z parasolem (54 minuty)

Do kolejnej rundy przechodzi kilkoro graczy. Mają oni pewną przewagę nad pozostałymi uczestnikami. Jun-ho wkrada się do środka.

Squid Game odc. 4: Jesteśmy drużyną (54 minuty)

Gracza zawiązuje sojuszy, które mają im pomóc w rozgrywce. Gdy jednak w sypialni gasną światła, to nikt nie jest bezpieczny. Trzecia gra zmusza zespół Gi-huna do strategicznego myślenia.

Squid Game odc. 5: Sprawiedliwy świat (51 minut)

Gi-hun wraz ze swoją drużyną trzymają straż przez całą noc. Zamaskowani mają jednak problemy ze współspiskowacami.

Squid Game odc. 6: Gganbu (61 minut)

W czwartej rundzie gry gracza łączą się w pary. Gi-hun ma duży dylemat moralny. Sang-woo zamierza prztrwać za wszelką cenę. Sae-byeok opowiada historię swojego życia.

Squid Game odc. 7: Szychy (57 minut)

Lider Zamaskowanych zaprasza do pierwszego rzędu gości VIP. W trakcie piątej rundy niektórzy gracze nie wytrzymują napiecia.

Squid Game odc. 8: Lider (32 minuty)

Tuż przed ostatnią rundą atmosfera wśród finalistów robi się nieciekawa. Juh-ho ucieka i zamierza ujawnić brutne tajemnice gry.

Squid Game odc. 9: Szczęśliwy dzień (55 minut)

Ostatni odcinek sezonu 1 to finałowa runda, która jest kolejnym okrutnym testem. Tym razem wynik zależy od jednego gracza. Z cienia postanawia wyjść twórca gry. Jakie zakończenie przyniesie ostatni odcinek i czy będą podwaliny pod sezon 2?

1 Komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo