Serial Tajemnice ile ma odcinków? Streszczenia, powtórki

Tajemnice to ukraiński serial, który emituje telewizja TVP 3. O czym opowiada, kiedy oglądać powtórki i ile ma odcinków? Streszczenia odcinków będziemy prezentować również w naszym serwisie.

Ukraiński serial Tajemnice w TVP 1

Telewizja TVP słynie z popularnych tureckich seriali. Jeszcze kilka miesięcy temu dużą oglądalnością cieszyły się rosyjskie produkcje, ale te zostały wycofane. Od czerwca będzie można za to oglądać ukraiński serial „Tajemnice”.

Początkowo odcinki emitowane były od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55 w miejsce Klanu. Od 4 lipca TVP przeniosła serial z Jedynki do TVP 3. Emisja w poniedziałki i wtorki o 20:20. We wtorek 5 lipca premiera Tajemnice odc. 22. W kolejnych dniach nastąpi emisja odcinków 23, 24, 25, 26.

Powtórki Tajemnic w TV nie są dostępne. Serial online można oglądać w TVP GO lub WP Pilot jako live stream z TVP 1. Wszystkie odcinki, w tym dzisiejszy, w formie powtórki pojawi się również na VOD TVP PL oraz TVP GO.

Oglądaj powtórki na VOD TVP

Tajemnice ile odcinków?

Serial Tajemnice ile liczy odcinków? Całość składa się z 95 odcinków, co oznacza, że emisja w TVP 1 zakończy się pod koniec wakacji, zanim wejdzie ramówka jesienna. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Tajemnice to serial obyczajowy z elementami kryminału, pokazujący losy dwóch rodzin na tle ważnych wydarzeń w dziejach Ukrainy: od 1944 roku, po odzyskanie przez ten kraj niepodległości w 1991 roku i pierwsze lata XXI wieku.

Tajemnice streszczenia odcinków

Tajemnice odc. 20 streszczenie

Tajemniczy mężczyzna podrzuca Katii latawiec, który kiedyś zrobił jej ojciec. Mykoła śledzi Wiktoriję i trafia na trop jej kochanka. Łara wraca z randki z Kostią. W lesie gromadzi się coraz więcej poszukiwaczy skarbów. Zaniepokojona Wiktorija postanawia zgłosić sprawę na milicję. Iwan i Asia coraz mocniej angażują się w romans.

Tajemnice odc. 21 streszczenie

Katia czyta listy potajemnie dostarczane do hotelu. Wierzy, że pisał je Semen. Iwan popada w depresję i izoluje się od Wiktoriji. Kostia zdradza Zinie plany biznesowe Hryszczuków. Mykoła czuwa przy chorym ojcu. Zamiast skarbu, Serhij i Hryć znajdują w lesie ludzki szkielet.

Tajemnice odc. 22 streszczenie

Okazuje się, że szczątki znalezione w lesie należą do Semena. Łora coraz chętniej spotyka się z Kostią. Wiktorija nastawia Iwana przeciwko Wyszniakom. Mykoła odwiedza w szpitalu chorego ojca. Serhij dowiaduje się, że Iwan nie zamierza budować stajni. Idzie do niego z awanturą.

Fabuła serialu

Przed wkroczeniem wojsk sowieckich na Bukowinę w 1944 roku hrabia Nikola von Busoff zakopuje w lesie skrzynkę z klejnotami rodzinnymi. Niestety niedługo potem arystokrata ginie z ręki komunisty Fiodora Griszczuka. Jego ciężarnej żonie Teodorze udaje się jednak uciec do Austrii, gdzie rodzi córkę Julię. Po odzyskaniu przez Ukrainę niepodległości w 1991 roku Julia wraz z mężem Borysem i synem Nikołajem wyrusza na poszukiwanie zaginionych rodzinnych klejnotów. Kobieta dowiaduje się, że w dawnej rezydencji jej rodziców znajduje się teraz rada wiejska, na czele której stoi najmłodszy syn zabójcy jej ojca, Iwan.

Poszukiwania rodzinnego skarbu przeciągają się, a Julia nieoczekiwanie zakochuje się w starszym bracie Iwana, Siemionie. Nastoletni Nikołaj zaprzyjaźnia się z kolei z córką Siemiona, Katią. Niestety dochodzi do tragedii. Pewnego dnia nastolatek odkrywa, że jego matka została zamordowana. O zabójstwo żony zostaje oskarżony Borys, Siemion znika, a mała Katia trafia do sierocińca. Mija kolejnych czternaście lat.

W 2005 roku Katia wciąż mieszka w rodzinnym sierocińcu, ale jej przybrana matka Lilya jest poważnie chora, więc dzieci muszą opuścić to miejsce. Katia szuka wyjścia z sytuacji i zwraca się o pomoc do wujka Iwana. Tymczasem Borys ucieka z więzienia, by porozmawiać z synem, który trafił do policji i pracuje jako śledczy. Czy zagadki sprzed lat zostaną rozwiązane?

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general