Serial Tajemnice ile ma odcinków? Streszczenia, powtórki

Tajemnice to ukraiński serial, który emituje telewizja TVP 3. O czym opowiada, kiedy oglądać powtórki i ile ma odcinków? Streszczenia odcinków będziemy prezentować również w naszym serwisie.

Ukraiński serial Tajemnice w TVP 1

Telewizja TVP słynie z popularnych tureckich seriali. Jeszcze kilka miesięcy temu dużą oglądalnością cieszyły się rosyjskie produkcje, ale te zostały wycofane. Od czerwca będzie można za to oglądać ukraiński serial „Tajemnice”.

Początkowo odcinki emitowane były od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55 w miejsce Klanu. Od 4 lipca TVP przeniosła serial z Jedynki do TVP 3. Emisja w poniedziałki i wtorki o 20:20.

W poniedziałek 5 grudnia premiera Tajemnice odc. 65. W kolejnych dniach nastąpi emisja odcinków 66, 67, 68.

Powtórki Tajemnic w TV nie są dostępne. Serial online można oglądać w TVP GO lub WP Pilot jako live stream z TVP 1. Wszystkie odcinki, w tym dzisiejszy, w formie powtórki pojawi się również na VOD TVP PL oraz TVP GO.

Tajemnice ile odcinków?

Serial Tajemnice ile liczy odcinków? Całość składa się z 95 odcinków, co oznacza, że emisja w TVP 1 zakończy się pod koniec wakacji, zanim wejdzie ramówka jesienna. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Tajemnice to serial obyczajowy z elementami kryminału, pokazujący losy dwóch rodzin na tle ważnych wydarzeń w dziejach Ukrainy: od 1944 roku, po odzyskanie przez ten kraj niepodległości w 1991 roku i pierwsze lata XXI wieku.

Tajemnice streszczenia odcinków

Tajemnice odc. 63 streszczenie

Sofija odchodzi z klasztoru. Iwan wyznaje jej miłość, ale Sofija przypomina mu o obowiązkach wobec Asi i dziecka. Katia przyjmuje matkę pod swój dach. Nadijka dowiaduje się, że ma babcię. Łora widzi, jak matka opłaca Hałynę. Zaczyna się domyślać, kto chciał zniszczyć hotel. Serhij poznaje przeszłość Wali. Chce się z nią rozstać, ale staje w jej obronie, kiedy Hałyna grozi jej nożem.

Tajemnice odc. 64 streszczenie

Serhij i Wala pozbywają się ciała Hałyny. Serhija męczą wyrzuty sumienia. Łora domyśla się, że wyciek gazu, który mało jej nie zabił, nie był przypadkowy. Wyjawia Iwanowi, że Wiktorija chciała wysadzić hotel w powietrze. Zina chce się rozwieść z Hryciem. Katia zamartwia się, że Taras, Maksym i Lusia są wychowywani przez obcych ludzi. Stas ma pomysł, jak jej pomóc odzyskać dzieci.

Tajemnice odc. 65 streszczenie

Do Stanowa powraca dawno niewidziany Tolik. Katia odrzuca oświadczyny Stasa. Łora odwiedza Kostię. Przeprasza go za swoje błędy. Serhij i Hryć powracają z hotelu do karczmy. Zina stara się dowiedzieć, co zaszło w hotelu, ale Serhij uparcie milczy. Wbrew protestom Sofiji, Iwan postanawia wyjawić Katii i Asi prawdę o ich związku. W domu czeka na niego Mykoła, który właśnie powrócił ze Szwajcarii.

Tajemnice odc. 66 streszczenie

Mykoła ujawnia swoją prawdziwą tożsamość. Próbuje zmusić Iwana, by przyznał się do zabicia Julii von Busow. Serhij odkrywa w lesie coś, co pozwoli mu się bardzo wzbogacić. Wiktorija proponuje Serhijowi układ, który pomoże obojgu przeciwstawić się Mykole. Sofija wyznaje Katii, kto jest prawdziwym ojcem dziewczyny. Łora bardzo przeżywa nową sytuację.

Fabuła serialu

Przed wkroczeniem wojsk sowieckich na Bukowinę w 1944 roku hrabia Nikola von Busoff zakopuje w lesie skrzynkę z klejnotami rodzinnymi. Niestety niedługo potem arystokrata ginie z ręki komunisty Fiodora Griszczuka. Jego ciężarnej żonie Teodorze udaje się jednak uciec do Austrii, gdzie rodzi córkę Julię. Po odzyskaniu przez Ukrainę niepodległości w 1991 roku Julia wraz z mężem Borysem i synem Nikołajem wyrusza na poszukiwanie zaginionych rodzinnych klejnotów. Kobieta dowiaduje się, że w dawnej rezydencji jej rodziców znajduje się teraz rada wiejska, na czele której stoi najmłodszy syn zabójcy jej ojca, Iwan.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general