Serial Tajemnice ile ma odcinków? Streszczenia, powtórki

Tajemnice to ukraiński serial, który emituje telewizja TVP 3. O czym opowiada, kiedy oglądać powtórki i ile ma odcinków? Streszczenia odcinków będziemy prezentować również w naszym serwisie.

Ukraiński serial Tajemnice w TVP 1

Telewizja TVP słynie z popularnych tureckich seriali. Jeszcze kilka miesięcy temu dużą oglądalnością cieszyły się rosyjskie produkcje, ale te zostały wycofane. Od czerwca będzie można za to oglądać ukraiński serial „Tajemnice”.

Początkowo odcinki emitowane były od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55 w miejsce Klanu. Od 4 lipca TVP przeniosła serial z Jedynki do TVP 3. Emisja w poniedziałki i wtorki o 20:20.

W poniedziałek 20 marca premiera Tajemnice odc. 95. W kolejnych dniach nastąpi emisja odcinków 95.

,

Powtórki Tajemnic w TV nie są dostępne. Serial online można oglądać w TVP GO lub WP Pilot jako live stream z TVP 1. Wszystkie odcinki, w tym dzisiejszy, w formie powtórki pojawi się również na VOD TVP PL oraz TVP GO.

Tajemnice ile odcinków?

Serial Tajemnice ile liczy odcinków? Całość składa się z 95 odcinków, co oznacza, że emisja w TVP 1 zakończy się pod koniec wakacji, zanim wejdzie ramówka jesienna. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Tajemnice to serial obyczajowy z elementami kryminału, pokazujący losy dwóch rodzin na tle ważnych wydarzeń w dziejach Ukrainy: od 1944 roku, po odzyskanie przez ten kraj niepodległości w 1991 roku i pierwsze lata XXI wieku.

Tajemnice streszczenia odcinków

Tajemnice odc. 97 streszczenie

Streszczenie odcinka 97 opublikujemy wkrótce.

Tajemnice odc. 98 streszczenie

Streszczenie odcinka 98 opublikujemy wkrótce.

Fabuła serialu

Przed wkroczeniem wojsk sowieckich na Bukowinę w 1944 roku hrabia Nikola von Busoff zakopuje w lesie skrzynkę z klejnotami rodzinnymi. Niestety niedługo potem arystokrata ginie z ręki komunisty Fiodora Griszczuka. Jego ciężarnej żonie Teodorze udaje się jednak uciec do Austrii, gdzie rodzi córkę Julię. Po odzyskaniu przez Ukrainę niepodległości w 1991 roku Julia wraz z mężem Borysem i synem Nikołajem wyrusza na poszukiwanie zaginionych rodzinnych klejnotów. Kobieta dowiaduje się, że w dawnej rezydencji jej rodziców znajduje się teraz rada wiejska, na czele której stoi najmłodszy syn zabójcy jej ojca, Iwan.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo