Serial Tajemnice Miasteczka VOD. Ile odcinków? Streszczenia, powtórki

Tajemnice Miasteczka to serial, który po polsku w soboty i niedziel można oglądać w TVP 1. Ile ma odcinków? Zobacz kiedy i gdzie oglądać powtórki. Prezentujemy również streszczenia odcinków.

Kiedy leci serial Tajemnice Miasteczka?

Serial Tajemnice Miasteczka to rosyjska produkcja. Ile ma odcinków? Całość składa się z 50 części, co oznacza, że emisja po polsku będzie trwać kilka miesięcy.

Odcinki serialu można oglądać w weekendy w TVP 1. W każdą sobotę i niedzielę emitowany jest jeden odcinek. Początek o 15:55.

Tajemnice Miasteczka online za darmo można oglądac na żywo – jako live stream TVP 1 – jak i powtórki. To dobra wiadomość, ponieważ powtórki w TV nie są dostępne.

,

Na szczęście wszystkie odcinki Tajemnice Miasteczka VOD dostępne są za darmo na TVP VOD (vod.tvp.pl). Ostatni odcinek trafia tam po premierze w telewizji TVP 1.

Tajemnice Miasteczka odcinek 5

Serial Tajemnice Miasteczka odc. 5 obejrzeć można w sobotę 2 października. Dzień później premiera odcinka 6. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków. To świetna okazja, aby sprawdzić co się wydarzy w serialu lub co przyniosły ostatnie odcinki.

Streszczenia odcinków

Tajemnice Miasteczka odc. 4 streszczenie

Na szyi Anny Koływanowej, wyłowionej ze stawu, nie ma cennej kolii. Po tygodniu, na podłodze w jej sypialni pokojówka znajduje pierścionek, który miała ona na palcu w feralny wieczór. To wskazuje, że jednak wróciła po kłótni do domu. Głównym podejrzanym staje się teraz jej mąż. Zagrożony aresztowaniem Koływanow prosi Larysę, by została jego pełnomocnikiem. Parfionow i Larysa jadą ponownie przesłuchać pokojówkę, ale na miejscu znajdują jej zwłoki. Świadkowie widzieli, jak do domu wszedł pewien mężczyzna.

Tajemnice Miasteczka odc. 5 streszczenie

Właściciel ziemski Kalazin zostaje zamordowany. Przybyły na miejsce zbrodni Parfionow nie znajduje jednak ciała, a w mieszkaniu denata nie ma śladów krwi. Na zlecenie Gołochwatowej Larisa podejmuje własne śledztwo. Rozmawia z kucharką Kalazina, od której dowiaduje się, że prowadził on bujne życie towarzyskie. Podejrzewa, że w sprawę może być zamieszana jego kochanka. Siergiej ostrzega kobietę, że to mistyfikacja, którą przygotowała Agłaja wraz z żoną horodniczego, by zniszczyć konkurentkę. Kirsanowa kupuje Asi skórzaną teczkę i przybory do rysowania. Wiadomość o podarku dochodzi do uszu dyrektorki szkoły. Wzywa ona nauczycielkę do swojego gabinetu.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo