W trybach zbrodni ile odcinków, streszczenia, powtórki

W trybach zbrodni ile ma odcinków? Jest to szwedzki serial, który pod koniec kwietnia wyemituje telewizja TVP 2. Jaka jest fabuła i obsada? Zobacz gdzie oglądać odcinki online, powtórki VOD oraz przeczytaj streszczenia wszystkich odcinków.

Serial „W trybach zbrodni” w TVP 2

Premiera szwedzkiego serialu „W trybach zbrodni” nastąpi w środę 27 kwietnia 22 roku. Odcinki można obejrzeć od poniedziałku do środy o godzinie 23:00. Serial online w porze emisji w TVP 2 dostępny będzie również na WP Pilot.

Powtórki „W trybie zbrodni” można oglądać jedynie w internecie. Wszystkie odcinki udostępnione zostaną na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Za darmo i bez konieczności rejestracji.

W trybach zbrodni ile odcinków?

„W trybach zbrodni” to szwedzki serial kryminalny trzymający w napięciu. Olle Hulten po jednym z wyjazdów służbowych odzyskuje przytomność w samochodzie na promie. Nie ma pojęcia jak i dlaczego tam się znalazł. Ubranie ma całe uplamione krwią i znajduje przy sobie również torbę z pieniędzmi, przez co jest ścigany przez policję.

W trybach zbrodni ile odcinków ma serial? Całość składa się z 8 odcinków. Każdy z nich trwa około 45 minut.

Streszczenia odcinków

W trybach zbrodni odc. 1 streszczenie

Olle Hulten to wzorowy mąż i ojciec. Po jednym ze służbowych wyjazdów budzi się niespodziewanie na promie kursującym między Norwegią i Szwecją, nie mając pojęcia jak tam trafił. Ubranie ma poplamione krwią, a na siedzeniu samochodu obok niego leży torba wypełniona pieniędzmi. Pośród paczek banknotów jest także pistolet. Widząc policję, która przeszukuje kolejne auta, dochodzi do wniosku, że funkcjonariusze poszukują właśnie jego. Kiedy prom dociera do portu, Olle Hulten rzuca się do ucieczki, policja rusza za nim w pościg.

W trybach zbrodni odc. 2 streszczenie

Olle dociera do domu po firmowej konferencji. Jego żona Josefine, informuje go, że w związku z napadem interesuje się nim policja. Olle ma przy sobie torbę z pieniędzmi i broń. Tłumaczy żonie, że nie pamięta, co się z nim działo. Obiecuje zwrócić pieniądze policji. Palle, brat Josefine, prowadzi restaurację i ma kłopoty finansowe. Podczas urodzinowego przyjęcia właściciela firmy, ojca Josefine i Pallego, zjawia się policja, żeby aresztować Ollego. Jego podpis widnieje bowiem na zamówieniu na sprzęt użyty podczas napadu.

W trybach zbrodni odc. 3 streszczenie

Olle znika, znika też łódź jego teścia. Okazuje się, że Olle nie oddał pieniędzy policji. Wychodzą na jaw mroczne tajemnice z jego przeszłości. Olle usiłuje dociec, kim jest tajemnicza kobieta, z którą wyszedł z firmowego przyjęcia. Wraca do swoich rodziców, których nie widział wiele lat. Dowiaduje się od matki, że szukała go kobieta, ta sama, z którą wyszedł z przyjęcia. Olle prosi o pomoc swojego dawnego kolegę Toma.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo