Winnice Miłości odc. 268, 269, 270 streszczenie, ile odcinków. Powtórki VOD po polsku

Winnice Miłości odc. 268, 269, 270 streszczenie odcinków. O czym opowiada serial, jaka jest obsada, ile ma odcinków i kiedy oglądać powtórki w TV i online w VOD?

Winnice Miłości ile odcinków w Polsce?

Winnice Miłości to grecki serial, który od czerwca 2023 roku można oglądać w telewizji TVP Kobieta. Nowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do soboty, a Winnice Miłości ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o 9:50.

Ile odcinków ma serial Winnice Miłości? Jest to grecka produkcja, która została podzielona na 722 odcinki.

Winnice Miłości odc. 268 wyemitowany zostanie w sobotę. W kolejnych dniach emisja odcinków 269, 270, 271.

Wszystkie odcinki po polsku trwają około 45 minut.

Odcinki po polsku na VOD TVP

Serial Winnice Miłości emitowany jest aż sześć razy w tygodniu, więc łatwo przegapić jakiś odcinek. Niestety powtórki w telewizji nie będą puszczane, dlatego w przypadku nieobejrzenia jakiegoś odcinka, będzie trzeba przeczytać streszczenie serialu bądź obejrzeć powtórki Winnice Miłości na VOD.

Wszystkie odcinki po polsku trafią na platformę TVP VOD. Nie będzie trzeba więc szukać napisów PL na platformach typu Youtube, Dailymotion czy CDA. Ostatni odcinek na vod.tvp.pl pojawi się po premierze w telewizji TVP Kobieta.

Winnice Miłości streszczenie szczegółowe

Winnice Miłości odc. 266 streszczenie (sezon 2 odcinek 74)

Achilleas zostaje zaprowadzony na policję w celu przesłuchania. Tymczasem kłótnia między Panitsą i Minasem w kawiarni Konstantiny powoduje, że oboje trafiają na komisariat. W geście dobrej woli wobec Patroklosa Diamantis postanawia dać mu drugą szansę. Na polecenie swojej nauczycielki Minas przeprasza Daphni. Podejrzenie, że Lukia już nie żyje, staje się coraz bardziej prawdopodobne, a Sifis zostaje uwolniony od wszelkich zarzutów i zwolniony. W tym samym czasie na Cyprze wszyscy dowiadują się, że Achilleas jest przetrzymywany przez policję. Cała rodzina Mattheou przygotowuje się do wyjazdu na Kretę, a zarzuty stawiane Achilleasowi przybierają niepokojący wymiar.

Winnice Miłości odc. 267 streszczenie (sezon 2 odcinek 75)

Podczas kłótni z Mattheosem Anastasia traci panowanie nad sobą i trafia do szpitala. Tymczasem Christos powtarza Oldze pogłoski, że ojcem dziecka Anastasii jest Mattheos. Achilleas przebywa w więzieniu i wszyscy obawiają się najgorszego, gdyż obciążają go zeznania kobiety, która twierdzi, że widziała „podejrzane rzeczy”. Detektyw odkrywa, co może być motywem morderstwa Lukii, a nowe informacje czynią pozycję Achilleasa jeszcze bardziej niepewną. Eurydiki dowiaduje się od Dimitry o kłopotach Achilleasa i spieszy na Kretę, aby być u jego boku, co doprowadza Patroklosa do wściekłości. Minas podejrzewa, że Sifis coś ukrywa i pyta go wprost, czy zabił Lukię, choć został uniewinniony. Achilleas jest w opłakanym stanie, ponieważ zostają mu postawione oskarżenia i nie wiadomo, czy zostanie uwolniony, czy nie.

Winnice Miłości odc. 268 streszczenie (sezon 2 odcinek 76)

W sądzie toczy się proces, który rozstrzygnie los Achilleasa. Przewidywania prawnika rodziny Mattheou nie napawają optymizmem co do wyroku, a to niepokoi rodzinę – zwłaszcza Melinę, która jest na skaju załamania. Jej wysiłki, aby skontaktować się z Pavlosem Giannakakisem, aby pomógł Achilleasowi w przekazaniu policji dowodów, okazują się bezowocne. Wszyscy w Chanii są zaniepokojeni dramatycznymi wydarzeniami, a większość uważa Sifisa za sprawcę morderstwa Lukii. To dzieli klany Giannakakisów i Mattheou na dwa rywalizujące ze sobą obozy. Olga, próbując pomóc Achilleasowi, zmuszona jest wyjawić Mattheosowi sekretną tożsamość Christosa.

Winnice Miłości odc. 269 streszczenie (sezon 2 odcinek 77)

Wydaje się, że Achilleas stracił wszelkie nadzieje na pomyślne zakończenie procesu. Vasiliki stara się dodać otuchy Melinie, aby ta mogła wesprzeć męża. Eurydiki spotyka się z prawnikiem Achilleasa i deklaruje, że jest gotowa dać mu fałszywe alibi, aby go uratować. Słysząc, że Anastasia urodziła syna, Pavlos przygotowuje się do odwiedzenia jej w szpitalu. Jednocześnie nieobecność Antonisa w Chanii, pomimo narodzin dziecka, staje się pożywką dla nowych plotek. Gdy Daphni spotyka Sifisa, dochodzi między nimi do ostrej wymiany zdań. Melina postanawia osiedlić się w Chanii, aby pozostać u boku Achilleasa, nie wiedząc, że ma on jednak inne plany.

Winnice Miłości odc. 270 streszczenie (sezon 2 odcinek 78)

Wizyta Pavlosa u Anastasii, która nadal przebywa na oddziale położniczym, daje ojcu i córce szansę na pogodzenie się, co nie pozostaje niezauważone przez Sifisa. Tymczasem Melina wyraźnie daje Achilleasowi do zrozumienia, że nie zamierza go opuścić, gdy będzie w potrzebie. Starania Eurydiki, by pozostać przy Achilleasie, irytują Melinę i powodują konflikt między obiema kobietami. Patroklos jeszcze bardziej zbliża się do Diamantisa, który w tajemnicy planuje zacieśnienie stosunków Patroklosa z Anastasią i Sifisem. Babcia Andriani dowiaduje się od Mattheosa, że Achilleas przebywa w więzieniu i przeszedł tam zawał serca… Czas mija… Rok późnej nadchodzi dzień procesu Achilleasa i wszyscy z niecierpliwością oczekują na werdykt.

Winnice Miłości odc. 271 streszczenie (sezon 2 odcinek 79)

Rozpoczynający się proces Achilleasa wywołuje nowe konflikty. Widok Olgi u boku Mattheosa budzi w Anastasii zazdrość, przez co reaguje ona obcesowo. Diamantis wyznacza Thomasa do zbierania dowodów na przysięgłych, aby mógł później wykorzystać je na swoją korzyść. Christos wyznaje Oldze, że zbiera szczegółowe informacje o kobiecie, która zeznała, że była świadkiem wrzucenia przez Achilleasa ciała Lukii do morza. Niespodziewany przyjazd Antigoni do Chanii niepokoi Dimitrę i doprowadza do wściekłości Patroklosa, który nie waha się jej grozić. Sifis jest wściekły, gdy odkrywa, że Panitsa go szpieguje, wierząc, że to on jest mordercą. Pavlos wyznaje Markosowi, że obwinia się za pchnięcie Lukii w ramiona Sifisa. Załamana Melina uczestniczy w rozprawie, a zeznania policjanta, który aresztował i przesłuchiwał Achilleasa, wyciągają na światło dzienne nowe, obciążające dowody.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo