Winnice Miłości odc. 7, 8, 9 streszczenie, ile odcinków. Powtórki VOD po polsku

Winnice Miłości odc. 7, 8, 9 streszczenie odcinków. O czym opowiada serial, jaka jest obsada, ile ma odcinków i kiedy oglądać powtórki w TV i online w VOD?

Winnice Miłości ile odcinków w Polsce?

Winnice Miłości to grecki serial, który od czerwca 2023 roku można oglądać w telewizji TVP Kobieta. Nowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do soboty, a Winnice Miłości ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o 9:50.

Ile odcinków ma serial Winnice Miłości? Jest to grecka produkcja, która została podzielona na 722 odcinki.

Winnice Miłości odc. 7 wyemitowany zostanie w piątek. W kolejnych dniach emisja odcinków 8, 9, 10.

Wszystkie odcinki po polsku trwają około 45 minut.

Odcinki po polsku na VOD TVP

Serial Winnice Miłości emitowany jest aż sześć razy w tygodniu, więc łatwo przegapić jakiś odcinek. Niestety powtórki w telewizji nie będą puszczane, dlatego w przypadku nieobejrzenia jakiegoś odcinka, będzie trzeba przeczytać streszczenie serialu bądź obejrzeć powtórki Winnice Miłości na VOD.

Wszystkie odcinki po polsku trafią na platformę TVP VOD. Nie będzie trzeba więc szukać napisów PL na platformach typu Youtube, Dailymotion czy CDA. Ostatni odcinek na vod.tvp.pl pojawi się po premierze w telewizji TVP Kobieta.

Winnice Miłości streszczenie szczegółowe

Winnice Miłości odc. 6 streszczenie

Starcie Meliny z mężem zbliża ją do Achilleasa. Ich coraz bliższe relacje obserwuje Daphni, która widzi, jak obdarzają się czułościami. Tymczasem Anastasia nie jest w stanie zapanować nad swoją nienawiścią do Mattheosa i próbuje go zabić. Anastasia jest bardzo sfrustrowana, gdy Mattheos ujawnia, że powodem odwołania ich ślubu był szantaż. Daphni postanawia przemówić Melinie do rozsądku. Jednocześnie obojętność Achilleasa wobec Eurydiki nasuwa podejrzenia, że ją zdradza. Sekretna randka Meliny i Achilleasa w odosobnionym miejscu naraża ich życie na niebezpieczeństwo.

Winnice Miłości odc. 7 streszczenie

Sekretna randka Achilleasa i Meliny okazuje się porażką – zostają zaatakowani przez dwóch obcych mężczyzn. Melina musi nie tylko złożyć zeznania na policji, ale również opowiedzieć wszystko Sifisowi. W tym samym czasie Melina postanawia spotkać się z Aggeliki i wysłuchać jej wersji zdarzeń dotyczących dawnych relacji z Sifisem, ponieważ nie ufa tłumaczeniom męża. Wierząc, że Nektarios nie wrócił jeszcze na Cypr, Dimitra zaprasza Antonisa. Kiedy zaczyna przywoływać fakty z ich wspólnej przeszłości, niespodziewanie wchodzi Nektarios, który jest oszołomiony, słysząc rozmowę Dimitry i Antonisa. Dwaj nieznajomi mężczyźni, którzy zaatakowali Melinę i Achilleasa, zamierzają w niecny sposób wykorzystać informację o ich romansie.

Winnice Miłości odc. 8 streszczenie

Melina ma więcej pytań po spotkaniu z Aggeliki. Tymczasem Achilleas prosi Melinę o ponowne spotkanie. Melina waha się, a w tym samym czasie Daphni próbuje przestraszyć Achilleasa i przemówić mu do rozsądku, aby zapobiec ewentualnej masakrze. Sifis i Markos realizują swój tajny plan, którego celem jest wpędzenie rodziny Mattheou w kłopoty finansowe. Christina namawia Nektariosa do rozwodu, a Eurydiki jest wściekła na Achilleasa, który wciąż nie wrócił na Cypr. W końcu Achilleas i Melina postanawiają spotkać się w domu Wasiliki. Obserwuje to Minas i mówi o wszystkim Sifisowi.

Winnice Miłości odc. 9 streszczenie

Daphni spiskuje i robi wszystko, aby Minas i Sifis nie zorientowali się, że Melina i Achilleas spotkają się w domu Wasiliki. Diamantis zachowuje się chłodno w stosunku do Aggeliki i wpędza ją w jeszcze większą złość, ostrzegając, aby nie próbowała szantażować rodziny, by zdobyć pieniądze. Anastasia bezskutecznie próbuje zasypać powiększającą się przepaść między Meliną i Sifisem. Achilleas niechętnie wraca na Cypr, a podejrzenia Eurydiki każą jej przejrzeć jego telefon.

Winnice Miłości odc. 10 streszczenie

Po tym jak Eurydiki z telefonu Achilleasa zadzwoniła do Meliny, para zaczyna się kłócić. Nektarios mówi Christinie, że chce z nią zerwać. Dawny znajomy rozpoznaje Daphni i w obecności Diamantisa nazywa ją jej poprzednim imieniem. To otwiera puszkę Pandory i zmusza Daphni do stanięcia twarzą w twarz z własną przeszłością. Melina zamierza podjąć ostatnią próbę uratowania swojego małżeństwa z Sifisem i błaga Achilleasa, aby oparł się fascynacji, którą nawzajem do siebie czują. Achilleas nie jest jednak w stanie zapanować nad swoją namiętnością i jeszcze tej samej nocy postanawia udać się na Kretę. Anastasia dzwoni do Mattheosa, aby dowiedzieć się, kto go szantażował, by odwołać ślub. Po raz kolejny Minas zamierza wspomnieć Sifisowi, że Melina ma romans.

Winnice Miłości odc. 11 streszczenie

Pod wpływem Minasa, Sifis brutalnie atakuje Melinę i oskarża ją o zdradę. Przerażona Melina ucieka i prosi Daphni o pomoc. Mattheos ma zamiar wyznać Anastasii prawdziwy powód, dla którego odwołał ich ślub. Poza nim jest jeszcze tylko jedna osoba w rodzinie, która zna ten wielki sekret. Nektarios otrzymuje radosne wieści, które zbliżają go do Dimitry. Christina jest oburzona. Aggeliki stara się o wsparcie finansowe i zwraca się z prośbą do starego znajomego. Kiedy Achilleas dowiaduje się, że Melina przeszła ciężkie chwile, postanawia spotkać się z nią na Krecie. Przed wyjazdem rozmawia z Eurydiki i wyznaje jej, że jest zakochany w innej kobiecie!

Winnice Miłości odc. 12 streszczenie

Eurydiki jest wściekła po tym, jak Achilleas powiedział jej, że jest zakochany w kimś innym. Wychodzi na jaw nowa, okrutna część jej duszy. Sifis prosi Melinę, aby przebaczyła mu, że ją zaatakował. Melina postanawia podjąć jeszcze jedną próbę ratowania swojego małżeństwa, ale ma świadomość, że czuje nieodparty pociąg do Achilleasa. Diamantis zamierza przekazać Daphni 35% udziałów w swojej firmie, co bardzo denerwuje Sifisa i Anastasię. Achilleas bez zapowiedzi odwiedza dom Meliny i prosi ją, by pojechała z nim do Aten. Melina zaczyna rozważać tę propozycję, a niespodziewane wieści ułatwiają jej podjęcie decyzji. Melina pędzi do Aten, by odwiedzić matkę, którą czeka operacja. Daphni mówi Mattheosowi, że Achilleas jest zakochany w Melinie.

Winnice Miłości odc. 13 streszczenie

Kiedy Mattheos zdaje sobie sprawę, że Achilleas jest zdeterminowany, by zdobyć Melinę, między braćmi dochodzi do konfliktu. Zagraża to nie tylko ich wspólnym interesom z rodziną Giannakakis, ale może spowodować inne, tragiczne skutki. Achilleas jednak nie poddaje się i dalej próbuje zbliżyć się do Meliny, mimo że ta zachowuje się wobec niego chłodno. Kiedy Anastasia dowiaduje się, że Mattheos wrócił na Kretę, wpada w furię i prosi Minasa, by znalazł jej broń. Konstantina boi się, gdy Diamantis odwiedza ją wcześnie rano w jej stołówce, aby powiedzieć, że zna całą prawdę. Christina szantażuje Nektariosa, by zmusić go do podtrzymania romansu. Zupełnie nie liczy się z ciążą Dimitry i odmową Nektariosa. Melina jest oszołomiona, gdy Wasiliki mówi jej, że widziała Sifisa i Aggeliki przytulających się w jego samochodzie.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo