Winnice Miłości odc. 425, 426, 427 streszczenie, ile odcinków. Powtórki VOD po polsku

Winnice Miłości odc. 425, 426, 427 streszczenie odcinków. O czym opowiada serial, jaka jest obsada, ile ma odcinków i kiedy oglądać powtórki w TV i online w VOD?

Winnice Miłości ile odcinków w Polsce?

Winnice Miłości to grecki serial, który od czerwca 2023 roku można oglądać w telewizji TVP Kobieta. Nowe odcinki emitowane są codziennie o 18:30, a Winnice Miłości ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o 10:00.

Ile odcinków ma serial Winnice Miłości? Jest to grecka produkcja, która została podzielona na 722 odcinki.

Winnice Miłości odc. 425 wyemitowany zostanie w piątek. W kolejnych dniach emisja odcinków 426, 427, 428. Wszystkie odcinki po polsku trwają około 45 minut.

,

Odcinki po polsku na VOD TVP

Serial Winnice Miłości emitowany jest aż siedem razy w tygodniu, więc łatwo przegapić jakiś odcinek. Niestety powtórki w telewizji nie będą puszczane, dlatego w przypadku nieobejrzenia jakiegoś odcinka, będzie trzeba przeczytać streszczenie serialu bądź obejrzeć powtórki Winnice Miłości na VOD.

Wszystkie odcinki po polsku trafią na platformę TVP VOD. Nie będzie trzeba więc szukać napisów PL na platformach typu Youtube, Dailymotion czy CDA. Ostatni odcinek na vod.tvp.pl pojawi się po premierze w telewizji TVP Kobieta.

Winnice Miłości streszczenie szczegółowe

Winnice Miłości odc. 425 streszczenie (sezon 3 odcinek 39)

Achilleas utwierdza się w przekonaniu, że wyprowadzka z domu była dobrym krokiem. Mattheos sprzecza się z Anastasią, która jest negatywnie nastawiona do jego propozycji zerwania współpracy z Diamantisem i Sifisem oraz dołączenia do firmy Mattheosa. Chrysanthi jest wściekła na Nikiforosa, ponieważ podejrzewa go o atak na Nektariosa i grozi, że poinformuje o wszystkim policję. Minas i Vasiliki – po zamieszaniu – ujawniają sobie nawzajem, że się obserwują… Konflikt Sifisa i Stefanii związany z Olgą przybiera na sile. Melina postanawia obserwować Achilleasa i jest załamana tym, co odkrywa.

Winnice Miłości odc. 426 streszczenie (sezon 3 odcinek 40)

Mattheos i Anastasia są szoku, gdy dowiadują się, że Aleksander został znaleziony martwy w swojej celi. Marcos i Daphni, obudzeni hałaśliwą obecnością Manolisa w ich domu, wzywają Konstantinę, by zajęła się swoim partnerem. Anastasia ściera się z Sifisem, który twierdzi, że celem Mattheosa jest zniszczenie ich jako rodziny. W tym samym czasie Mattheos doprowadza Diamantisa do wściekłości. Achilleas, pomimo interwencji wielu osób, nie chce wrócić do domu. Melina wykonuje desperacki ruch, aby uratować swoje małżeństwo.

Winnice Miłości odc. 427 streszczenie (sezon 3 odcinek 41)

Melina jest załamana, a podejmowane przez nią decyzje jeszcze bardziej oddalają ją od męża. Achilleas nakazuje zburzenie ściany, która wydaje się ukrywać wielką tajemnicę w tunelu w posiadłości Diamantisa. Sifis oskarża Mattheosa o próbę odizolowania Anastasii od jej rodziny. W emocjonalnym wybuchu Patroklos zbliża się do Chrysanthi.

Winnice Miłości odc. 428 streszczenie (sezon 3 odcinek 42)

Melina jest gotowa zrobić wszystko, by odzyskać Achilleasa. Podczas remontu w posiadłości Demostenesa na jaw wychodzą skrywane tajemnice. Decyzja Anastasii o dołączeniu do firmy Mattheosa jest wielkim wstrząsem dla Diamantisa. Daphni udaje się wzbudzić zazdrość w Manolisie. Achilles zgadza się wysłuchać Meliny, mimo że wydaje się nieugięty w swojej decyzji o rozstaniu.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo