Winnice Miłości odc. 115, 116, 117 streszczenie, ile odcinków. Powtórki VOD po polsku

Winnice Miłości odc. 115, 116, 117 streszczenie odcinków. O czym opowiada serial, jaka jest obsada, ile ma odcinków i kiedy oglądać powtórki w TV i online w VOD?

Winnice Miłości ile odcinków w Polsce?

Winnice Miłości to grecki serial, który od czerwca 2023 roku można oglądać w telewizji TVP Kobieta. Nowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do soboty, a Winnice Miłości ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o 9:50.

Ile odcinków ma serial Winnice Miłości? Jest to grecka produkcja, która została podzielona na 722 odcinki.

Winnice Miłości odc. 115 wyemitowany zostanie w sobotę. W kolejnych dniach emisja odcinków 116, 117, 118.

Wszystkie odcinki po polsku trwają około 45 minut.

Odcinki po polsku na VOD TVP

Serial Winnice Miłości emitowany jest aż sześć razy w tygodniu, więc łatwo przegapić jakiś odcinek. Niestety powtórki w telewizji nie będą puszczane, dlatego w przypadku nieobejrzenia jakiegoś odcinka, będzie trzeba przeczytać streszczenie serialu bądź obejrzeć powtórki Winnice Miłości na VOD.

Wszystkie odcinki po polsku trafią na platformę TVP VOD. Nie będzie trzeba więc szukać napisów PL na platformach typu Youtube, Dailymotion czy CDA. Ostatni odcinek na vod.tvp.pl pojawi się po premierze w telewizji TVP Kobieta.

Winnice Miłości streszczenie szczegółowe

Winnice Miłości odc. 113 streszczenie

Nektarios źle interpretuje obecność Michaiła w pokoju Meliny i zaczyna zachowywać się wobec niej chłodno. Melina, bojąc się reakcji Achilleasa, nic mu o tym nie wspomina, kiedy rozmawiają ze sobą przez telefon. Tymczasem w Rzymie Mattheos i Anastasia są szczęśliwsi niż kiedykolwiek, ale nie wiedzą, że ich tropem podąża Achilleas. Pijany Minas nocuje w domu Markosa i Daphni, a jego obecność przysparza gospodarzom nowych problemów. Diamantis próbuje uświadomić Antonisowi, że Mattheos też jest w Rzymie. Sifis prosi Melinę, aby była przy nim podczas operacji. Babcia Andriani uczy Konstantinę, w jaki sposób ma zaimponować zalotnikom. W tym samym czasie na Cypr przybywa Minas, który postanawia odzyskać Vasiliki. Życie Meliny i Achilleasa wywraca się do góry nogami, gdy Achilleas otrzymuje zdjęcie, na którym Melina i reżyser są do siebie przytuleni.

Winnice Miłości odc. 114 streszczenie

Zdjęcie, które Achilleas otrzymał na swój telefon, wzbudza w nim ogromną zazdrość i złość. Postanawia natychmiast wrócić na Cypr, aby powiedzieć Melinie, że chce się z nią rozstać. Melina jest jednak zdeterminowana, by o niego walczyć i udowodnić mu, że to wszystko jest częścią planu. Tymczasem na Krecie Sifis dystansuje się od Evy, czując potrzebę samotności. Minas jedzie na Cypr zdecydowany, by pobić swojego rywala i odzyskać Vasiliki. Nie zrealizuje jednak swojego planu. W Rzymie Anastasia i Mattheos martwią się o przyszłość swojego związku, ponieważ mają świadomość przepaści, jaka dzieli ich rodziny. Jednak oboje wydają się być gotowi na wszystko. Nektarios dowiaduje się od detektywa, że jest adoptowany, co burzy dotychczasową równowagę w rodzinie.

Winnice Miłości odc. 115 streszczenie

Eurydiki udaje skruchę i oszukuje, przepraszając wszystkich wokół i jednocześnie kładąc podwaliny pod swój nowy plan. Zaślepiony zazdrością i niemogący poznać prawdy Achilleas chce zerwać z Meliną, ponieważ wierzy, że ma ona romans z Michaiłem. Melina wciąż stara się udowodnić, że mówi prawdę. Tymczasem w Rzymie Anastasia postanawia zostawić przeszłość za sobą i rozpocząć nowe życie z Mattheosem. Zanim zdąży powiedzieć o tym Mattheosowi, po raz kolejny zostaje zraniona – tym razem przez kobietę. Mimo ingerencji Daphni, Eva toczy zaciekłą walkę z Minasem. Nauki, jakich babcia Andriani udziela Konstantinie, okazują się nieskuteczne. Melina jest zdruzgotana i opuszcza dom Mattheou, ale Achilleas idzie za nią, by jednak przekonać ją do powrotu. Kiedy widzi Melinę z Michaiłem, dochodzi do serii nieporozumień.

Winnice Miłości odc. 116 streszczenie

Achilleas i Michaił kłócą się z powodu zdjęć, na których reżyser przytula Melinę. W obecności Antonisa Diamantis zawstydza Anastasię, gdy zaczyna zadawać pytania dotyczące jej podróży do Rzymu i tego, czy spotkała Mattheosa. Eva prosi Daphni o pomoc w związku z zachowaniem Sifisa wobec niej. W tym samym czasie Daphni przypadkowo dowiaduje się o morderstwie w Salonikach. Sifis podejrzewa, że za alibi Giorgosa stoi Manousos, więc prosi Minasa, by go śledził. Pewnej nocy Nektarios i Vasiliki prowadzą swobodną rozmowę w domu Mattheou. Świadkiem tego jest Christina, która staje się zazdrosna. Kłócąc się z Nektariosem, mówi coś, co wzbudza jego podejrzenia. Babcia Andriani próbuje pokazać Konstantinie, jak zwrócić na siebie uwagę Mattheosa. W tym samym czasie szuka jej Manolis, który postanawia się z nią ożenić.

Winnice Miłości odc. 117 streszczenie

Trwają przygotowania do ślubu Anastasii, przez co Mattheos czuje się jak bestia w klatce i nikt nie wie, jaka będzie jego ostateczna reakcja. Daphni, słysząc jak Markos rozmawia z Aggeliki o morderstwie, które miało miejsce w Salonikach wiele lat temu, chce poznać prawdę. Markos nie daje jej jasnej odpowiedzi, a Daphni rozpoczyna poszukiwania i odkrywa pewne dowody dotyczące tej sprawy. Tymczasem Achilleas jest coraz bardziej zazdrosny o to, że Melina utrzymuje kontakt z Sifisem. Minas i Sifis zmuszają fałszywego świadka, Aspę Karouzou, do opuszczenia domu i żądają wycofania zeznań, które dały alibi ojcu Meliny. Po znalezieniu wielu dowodów dotyczących swojej adopcji Nektarios znika z domu. Wszyscy zaczynają się o niego martwić. Minas błaga Vasiliki, by wybaczyła mu zdradę.

Winnice Miłości odc. 118 streszczenie

Przeszłość Markosa jest szokiem dla Daphni, a jej spotkanie z Diamantisem kończy się ich kłótnią. Achilleas i Melina znów są szczęśliwi i zakochani. Vasiliki postanawia wrócić do Minasa, ale stawia mu bardzo surowe warunki. Eurydiki, która wydaje się mieć wyrzuty sumienia, udaje się przekonać babcię Andriani, ale nie Christinę. Rozmowa przez telefon okazuje się dla Sifisa i Meliny bardzo istotnym elementem codziennego życia. Tymczasem Aspa Karouzou, przerażona Sifisem, postanawia wycofać swoje oświadczenie, unieważniając alibi, które dała Giorgosowi Aggelidakisowi. Teraz to tylko kwestia czasu, kiedy ponownie zostanie aresztowany. Z jakiegoś powodu Achilleas nie jest zadowolony z Alexii, nowej enolog w firmie Mattheou. Nieoczekiwana wizyta burzy spokojne życie Meliny. Eurydiki znów uderza.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo