Serial Zapukaj do moich drzwi odc. 40, 41, 42 streszczenie, ile odcinków, powtórki.

Zapukaj do moich drzwi to kolejny turecki serial zyskujący w Polsce popularność. Odcinki po polsku można oglądać w telewizji WP. Zobacz gdzie i kiedy obejrzeć powtórki, ile odcinków ma serial oraz przeczytaj streszczenia Zapukaj do moich drzwi.

Zapukaj do moich drzwi po polsku w WP

Co prawda tureckie seriale kojarzą się głównie z produkacjami dostępnymi w TVP, to również inne kanały chętnie sięgają po seriale z nad Bosforu. Telewizja WP zdaje sobie sprawę z drzemiącego potencjału, dlatego postanowiła nabyć prawda do emisji serialu Zapukaj do moich drzwi.

Od 2020 roku odcinki emitowane są w telewizji FOX pod tytułem „Sen Çal Kapımı”. Do polskich fanów tureckich serialu napływały informacje o dużej popularności, ale brakowało informacji gdzie obejrzeć odcinki po polsku i sporo osób szukało wersji w której dostępne były napisy PL.

Na szczęście od połowy listopada 2021 roku w telewizji WP można oglądać Zapukaj do moich drzwi po polsku. Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 19:50.

Zapukaj do moich drzwi odc. 41 wyemitowany zostanie w czwartek 20 stycznia. W kolejnych dniach premiera odc. 41, 42, 43, 44. Poniżej prezentujemy streszczenie i daty emisji.

  • Zapukaj do moich drzwi odc. 40 – środa 19 stycznia
  • Zapukaj do moich drzwi odc. 41 – czwartek 20 stycznia
  • Zapukaj do moich drzwi odc. 42 – poniedziałek 21 stycznia
  • Zapukaj do moich drzwi odc. 43 – wtorek 22 stycznia

Powtórki serialu Zapukaj do moich drwi

Ostatni odcinek w formie powtórki obejrzeć można następnego dnia o godzinie 10:50. Wszystkie odcinki publikowane są również w internecie na Wirtualnej Polsce. Znaleźć je można również na CDA.

Zapukaj do moich drzwi ile odcinków?

Ile odcinków ma serial Zapukaj do moich drzwi? W Turcji do tej pory w telewizji FOX wyemitowano 2 sezony. Pierwszy z nich składał się z 39 długich odcinków, a drugi z 13. Serial ten bił rekordy popularności. Ponieważ w Turcji zazwyczaj seriale mają około dwóch godzin, to wiadomo, że ilość odcinków w Polsce będzie dużo większa. Wszystko wskazuje na to, że wyemitowanych zostanie 161 odcinków, choć oczywiście można się spodziewać, że w Turcji wkrótce powstanie sezon 3 i liczba ta się zwiększy.

Streszczenia szczegółowe po polsku

Zapukaj do moich drzwi odc. 37

Alptekin chce opowiedzieć o swoim błędzie Serkanowi, ale doznaje szoku po zobaczeniu Edy i Serkana razem. Kiedy decyduje się, żeby powiedzieć prawdę swojemu synowi, jego zdrowie nieoczekiwanie się pogarsza.

Zapukaj do moich drzwi odc. 38 i 39

Streszczenie odcinków 38 i 39 dostępne będzie już wkrótce.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general