Serial Zapukaj do moich drzwi odc. 109, 110, 111 streszczenie, ile odcinków, powtórki

Zapukaj do moich drzwi to kolejny turecki serial zyskujący w Polsce popularność. Odcinki po polsku można oglądać w telewizji WP. Zobacz gdzie i kiedy obejrzeć powtórki, ile odcinków ma serial oraz przeczytaj streszczenia Zapukaj do moich drzwi.

Zapukaj do moich drzwi po polsku w WP

Co prawda tureckie seriale kojarzą się głównie z produkacjami dostępnymi w TVP, to również inne kanały chętnie sięgają po seriale z nad Bosforu. Telewizja WP zdaje sobie sprawę z drzemiącego potencjału, dlatego postanowiła nabyć prawda do emisji serialu Zapukaj do moich drzwi.

Od 2020 roku odcinki emitowane są w telewizji FOX pod tytułem „Sen Çal Kapımı”. Do polskich fanów tureckich serialu napływały informacje o dużej popularności, ale brakowało informacji gdzie obejrzeć odcinki po polsku i sporo osób szukało wersji w której dostępne były napisy PL.

Na szczęście od połowy listopada 2021 roku w telewizji WP można oglądać Zapukaj do moich drzwi po polsku. Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 19:50.

Zapukaj do moich drzwi odc. 110 wyemitowany zostanie w poniedziałek 23 maja. W kolejnych dniach premiera odc. 111, 112, 113.

Powtórki serialu Zapukaj do moich drwi

Ostatni odcinek w formie powtórki obejrzeć można następnego dnia o godzinie 10:50. Wszystkie odcinki publikowane są również w internecie na Wirtualnej Polsce. Znaleźć je można również na CDA.

Zapukaj do moich drzwi ile odcinków?

Ile odcinków ma serial Zapukaj do moich drzwi? W Turcji do tej pory w telewizji FOX wyemitowano 2 sezony. Pierwszy z nich składał się z 39 długich odcinków, a drugi z 13. Serial ten bił rekordy popularności. Ponieważ w Turcji zazwyczaj seriale mają około dwóch godzin, to wiadomo, że ilość odcinków w Polsce będzie dużo większa. Wszystko wskazuje na to, że wyemitowanych zostanie 161 odcinków, choć oczywiście można się spodziewać, że w Turcji wkrótce powstanie sezon 3 i liczba ta się zwiększy.

Streszczenia szczegółowe po polsku

Zapukaj do moich drzwi odc. 107

Eda decyduje się anulować małżeństwo z Denizem. Wciąż pała szczerym uczuciem do Serkana i jest gotowa wspólnie z nim przezwyciężyć piętrzące się przed nimi przeszkody.

Zapukaj do moich drzwi odc. 108

Okazuje się, że Eda nie była obojętna Denizowi. Zakochany mężczyzna nieoczekiwanie znika. Serkan i jego wybranka starają się go odnaleźć. W tej sytuacji ich wspólne szczęście staje pod znakiem zapytania.

Zapukaj do moich drzwi odc. 109

Edzie nie jest dane długo cieszyć się z odzyskania Serkana. Kobieta decyduje się opuścić ukochanego po tym, gdy dowiaduje się, że Selin jest w ciąży.

Zapukaj do moich drzwi odc. 110

Serkan jest zszokowany postawą Edy, która zdecydowanie zareagowała na wieść o tym, że Selin spodziewa się dziecka. Mężczyzna stara się zatrzymać swoją ukochaną.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general