Zapukaj do moich drzwi odc. 161 streszczenie, ile odcinków, powtórki. Ostatni odcinek, czy będzie 162?

Zapukaj do moich drzwi 161 to ostatni odcinek tego tureckiego serialu. Czy powstaną nowe odcinki i widzowie zobaczą Zapukaj do moich drzwi 162? Jaki będzie finał serialu? Odcinki po polsku można oglądać w telewizji WP. Zobacz gdzie i kiedy obejrzeć powtórki, ile odcinków ma serial oraz przeczytaj streszczenia Zapukaj do moich drzwi.

Zapukaj do moich drzwi po polsku w WP

Co prawda tureckie seriale kojarzą się głównie z produkacjami dostępnymi w TVP, to również inne kanały chętnie sięgają po seriale z nad Bosforu. Telewizja WP zdaje sobie sprawę z drzemiącego potencjału, dlatego postanowiła nabyć prawda do emisji serialu Zapukaj do moich drzwi.

Od 2020 roku odcinki emitowane są w telewizji FOX pod tytułem „Sen Çal Kapımı”. Do polskich fanów tureckich serialu napływały informacje o dużej popularności, ale brakowało informacji gdzie obejrzeć odcinki po polsku i sporo osób szukało wersji w której dostępne były napisy PL.

Na szczęście od połowy listopada 2021 roku w telewizji WP można oglądać Zapukaj do moich drzwi po polsku. Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 19:50.

,

Zapukaj do moich drzwi odc. 161 wyemitowany zostanie w czwartek 18 sierpnia. Będzie to ostatni odcinek. Nie ma więc co liczyć na premierę i streszczenie Zapukaj do moich drzwi 162.

Powtórki serialu Zapukaj do moich drwi. Wszystkie odcinki

Ostatni odcinek w formie powtórki obejrzeć można następnego dnia o godzinie 10:50. Wszystkie odcinki publikowane są również w internecie na Wirtualnej Polsce. Znaleźć je można również na CDA. To świetny sposób, aby nadrobić powtórki, jeśli jeszczenie oglądaliście tego tureckiego serialu.

Zapukaj do moich drzwi ile odcinków?

Ile odcinków ma serial Zapukaj do moich drzwi? W Turcji do tej pory w telewizji FOX wyemitowano 2 sezony. Pierwszy z nich składał się z 39 długich odcinków, a drugi z 13. Serial ten bił rekordy popularności. Ponieważ w Turcji zazwyczaj seriale mają około dwóch godzin, to wiadomo, że ilość odcinków w Polsce będzie dużo większa. Wyemitowanych zostanie 161 odcinków. Ostatni odcinek ukaże się w telewizji WP w czwartek 18 sierpnia.

Streszczenia szczegółowe po polsku

Zapukaj do moich drzwi odc. 158 streszczenie

Serkan udaje, że akceptuje wybór ukochanej dotyczący ujawnienia płci dziecka. Wiedziony ciekawością na wszystkie sposoby próbuje się jednak dowiedzieć, czy będzie miał syna czy córkę.

Zapukaj do moich drzwi odc. 159 streszczenie

Czas oczekiwania na dziecko przez Edę i Serkana nie jest radosny dla małej Kiraz. Dziewczynka zaczyna odczuwać coraz większą zazdrość.

Zapukaj do moich drzwi odc. 160 streszczenie

Serkan i jego ukochana jadą razem do chaty w lesie. Pragną spędzić czas tylko we dwoje. Niestety, prześladuje ich pech. Para nie może kontynuować podróży.

Zapukaj do moich drzwi odc. 161 streszczenie (finał)

W lesie Eda zaczyna odczuwać bóle porodowe. Chce, żeby Serkan przeprowadził poród, ale mężczyzna jest zdeterminowany by zabrać żonę do lekarza. Tymczasem wszyscy spotykają się w szpitalu z różnych powodów, tylko pechowego małżeństwa tam nie ma

Zapukaj do moich drzwi odc. 162

Finałowy odcinek to odc. 161. Premiery Zapukaj do moich drzwi 162 nie ma się co spodziewać.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo