Siatkówka: Polska – Turcja online za darmo. Gdzie oglądać transmisję? O której mecz?

Mecz Polska – Turcja w siatkarskiej Lidze Narodów obejrzeć można już w czwartek. O której i gdzie obejrzeć transmisję? Początek spotkania o godzinie 12:30, a na żywo pokaże je Polsat i Polsat Sport. Transmisję można obejrzeć również online za darmo.

W tym tygodniu mecze Ligi Narodów odbywają się japońskiej Fukuoce. Czwartkowe spotkanie z Turcją będzie ogólnie szóstym meczem w tej edycji tego turnieju. Polacy w dotychczasowych spotkaniach zdobyli 12 punktów. Odnieśli cztery zwycięstwa i doznali jednej porażki, co daje im trzecie miejsce. We wtorek biało-czerwoni pokonali Bułgarów. Wygrana z Turcją pozwoli awansować przynajmniej na drugie miejsce. Na razie pięcioma meczami bez porażki może pochwalić się Słowenia.

Mecz Polska – Turcja na żywo odbędzie się 6 czerwca o godzinie 12:30. Gdzie oglądać? Transmisję przeprowadzi Polsat i Polsat Sport 1. Studio rozpocznie się już o godzinie 11:00.

Siatkówkę można oglądać również w internecie. Mecze Polski online udostępnia platforma Polsat BOX Go, a ponadto live stream z Polsatu za darmo dostępny jest na platformie WP Pilot. To świetny sposób do obejrzenia transmisji z Polska – Turcja przez internet, a wiadomo, że godzina nie sprzyja oglądaniu mecz na żywo w TV, ponieważ sporo osób przebywa w pracy.

,
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo