Skazana online. Streszczenie, gdzie obejrzeć, Ile odcinków?

Serial Skazana online można obejrzeć na platformie Player. Odcinki za darmo obecnie nie są dostępne, ale niewykluczone, że w przyszłości serial trafi do programu TVN. Ile odcinków ma serial Skazana? Prezentujemy streszczenia wszystkich odcinków.

Sędzia Alicja Mazur znana ze swojej surowości wobec przestępców zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok. Przy życiu trzyma ją nastoletnia córka oraz chęć zemsty na tych, którzy ją wrobili. Czy poradzi sobie z czyhającym za każdym rogiem zagrożeniem?

Skazana online – gdzie oglądać powtórki?

Serial Skazana to kolejna produkcja dla platformy Player. Początkowo go można oglądać jedynie w internecie, ale wiosną 2022 roku trafił on również do ramówki TVN. Odcinki emitowane są w środy o 21:35.

OGLĄDAJ ODCINKI NA PLAYER.PL

Skazana ile odcinków ma serial? Całość (sezon 1) składa się z ośmiu części. Wszystkie odcinki dostępne są już na platformie Player.

Już 15 czerwca premiera Skazana odc. 10 w TVN – jest to ostatni odcinek sezonu 1.

Skazana online za darmo nie jest dostępna. Aby obejrzeć serial w internecie należy mieć wykupiony choćby najtańszy pakiet. Warto to uczynić, ponieważ daje on dostęp do bogatej biblioteki VOD i pozwala oglądać wiele innych programów i seriali, jeszcze przed premierą w telewizji TVN czy TVN 7.

OGLĄDAJ ODCINKI NA PLAYER.PL

Skazana sezon 2 kiedy premiera?

Serial Skazana okazał się dużym sukcesem i już krótko po zakończeniu odcinka 8 ogłoszono, że powstanie sezon 2. Kiedy premiera? Nowe odcinki pojawią się w 2022 roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana. Wszystko wskazuje na to, że Skazana sezon 2 na Player ukaże się jesienią, a w 2023 roku w TVN.

Skazana streszczenie odcinków

Skazana odcinek 1 streszczenie

Sędzia Alicja Mazur z Wydziału Karnego Sądu Okręgowego w Katowicach, prowadzi głośne sprawy przeciwko przestępczości zorganizowanej, ma dobrą prasę. Prywatnie jest matką 17-letniej Hani i partnerką Pawła Witkowskiego – właściciela modnego klubu nocnego „Amnezja”. Dzień ich ślubu przekreśla całe jej dotychczasowe życie. Podczas przyjęcia w  toalecie znalezione zostaje ciało Ludmiły Mielnik, Ukrainki, byłej partnerki Pawła.

Oskarżona i niesłusznie skazana za zabójstwo Alicja trafia do Zakładu Karnego w Zabrzu. Spotyka tam kobiety, które sama skazywała. Jedna z nich, Agata Strzelecka ps. Kosa, poprzysięgła jej śmierć.

Skazana odcinek 2 streszczenie

Córka sędzi Alicji Mazur – Hanka, nie radzi sobie z hejtem. Kiedy traci kontrolę nad emocjami, tylko interwencja Pawła zapobiega relegowaniu jej ze szkoły. W więzieniu Alicja próbuje porozmawiać z Sarą, młodą dziewczyną, która była kelnerką na jej ślubie. Sara może wiedzieć, kto wrobił Alicję w zabójstwo. Niestety dostępu do niej broni Kosa, która jest na samym szczycie subkultury więziennej, a skazane z dożywociem, którymi się otacza, są gotowe spełnić każde jej żądanie. Wybuch butli z gazem sprawia, że fragment stropu nad oddziałem zamkniętym, na którym obie odsiadują karę, zawala się. Kosa trafia do więziennego szpitala, gdzie wkrótce dołącza poparzona Alicja.

Skazana odcinek 3 streszczenie

Alicja nie chce wskazać, kto ją okaleczył. Takie zachowanie wzbudza szacunek u osadzonych, podobnie jak znajomość prawa, budująca Mazur więzienny autorytet. Kierujący oddziałem zamkniętym „Penis” (kierownik penitencjarny), przekazuje Alicji wyczekiwany list z sądu. Niestety mecenas Bednarek, który jest jej pełnomocnikiem procesowym,  zbyt późno składa apelację – wyrok (15 lat) staje się prawomocny.

Teraz jedynym ratunkiem wydaje się być wznowienie śledztwa, dlatego Alicja prosi o pomoc przyjaciela – mecenasa Serafina. Za wstawiennictwem lekarki z zakładu karnego – Basi, była sędzia zostaje przydzielona do pracy w ambulatorium. Tam przypadkowo odkrywa coś, co pozwoli jej przetrwać kolejne dni. Hania, córka Alicji, zaprzyjaźnia się z Wiki, stałą bywalczynią w klubie nocnym Pawła, gdzie handluje narkotykami. Nastolatka zmienia się pod jej wpływem.

Skazana odcinek 4 streszczenie

Alicja usiłuje ustalić, kto wrobił ją w zabójstwo Ludmiły. Ma ograniczone możliwości, jednak w więzieniu coraz częściej pojawia się nadkomisarz Cedro, prowadzący śledztwo w sprawie zabójstwa Sary. Obecność nadkomisarza jest szansą na zainteresowanie go jej sprawą. Była sędzia, znając tajemnicę dyrektora Dworaka – „Penisa”, wymusza na nim dostęp do rejestru przepustek osadzonych i tak dociera do kluczowej informacji związanej z Sarą.

Alicja z utęsknieniem wyczekuje spotkania z córką, szykując niespodziankę na jej siedemnaste urodziny. Jednak w tym czasie Paweł obsypuje pasierbicę drogimi prezentami, odsuwając Hanię od matki.

Kosa, po zakończonej hospitalizacji, wraca na odział zamknięty. Narkotyki, które miała rozprowadzać w więzieniu, zaginęły. Nie mając pieniędzy na kolejną dostawę, wpada na szokujący pomysł.

Skazana odcinek 5 streszczenie

Alicja wie, że zamordowana w więzieniu Sara nie była jedyną więźniarką pracującą w czasie przepustek w klubie nocnym Pawła. Odkryła też, że wszystkie dziewczyny nocowały w tym samym mieszkaniu na ul. Garażowej 8. Serafinowi udaje się zainteresować tym odkryciem nadkomisarza Cedro. Policjant zaczyna przyglądać się Natalii, a także Wiki i jej częstym odwiedzinom u Kosy w więzieniu.

Alicja jest już pewna, ze to Paweł ją wrobił. Zdaje sobie sprawę, że Hanka mieszka z mordercą Ludmiły i musi zrobić wszystko, żeby ostrzec córkę.

Kierownik penitencjarny, stara się rozwiązać problem niechcianej ciąży, tymczasem jego żona Basia nalega na przyjęcie propozycji Kosy.

Skazana odcinek 6 streszczenie

Alicja desperacko walczy o bezpieczeństwo córki, jednak Hanka nie chce z nią rozmawiać. Także Serafin nie potrafi ochronić dziewczyny przed Pawłem.

Była sędzia ma już niemal w zasięgu ręki dowód na swoją niewinność. Znalazła go i przemyciła do więzienia Marika – jedna ze skazanych. Karta pamięci z zarejestrowaną, tuż przed zabójstwem, spowiedzią Ludmiły Mielnik trafiła do więziennego depozytu, skąd trudno ją wydobyć.

Wiki wpada na handlu narkotykami w klubie Pawła. Demaskuje ją nadkomisarz Cedro. Nastolatkę usiłuje ratować z opresji jej kochanek i sponsor – mecenas Bednarek. Paweł obawia się, że dziewczyna będzie zeznawać.

Skazana odcinek 7 streszczenie

Alicji udaje się zdobyć nagranie zamordowanej Ludmiły. To zmienia sytuację i daje jej szansę na uniewinnienie.

Mecenas Bednarek obwinia Pawła o zaginięcie Wiki, przez co ich dalsza współpraca staje pod znakiem zapytania. Bednarek wie, co dzieje się na zapleczu klubu „Amnezja”. Adwokat chce się podzielić swoją wiedzą z nadkomisarzem Cedro.

Serafin musi wyjawić Alicji prawdę o relacji jej męża z Hanią. Tymczasem Kosa, na polecenie Pawła, ma zabić Alicję.

Skazana odcinek 8 streszczenie

Alicja w desperacji samookalecza się, co kwalifikuje ją na obserwację psychiatryczną poza więzieniem w Zabrzu. Zostało jej bardzo niewiele czasu na uratowanie córki.

Serafin i Cedro poznają prawdziwą tożsamość Pawła i motywy jego działania. Zagrożony aresztowaniem Paweł przekonuje Hanię, że oboje powinni wyjechać z Polski. Bilety są kupione, walizki spakowane. Alicja nie może do tego dopuścić. W jej planie decydującą rolę może odegrać Kosa.

2 komentarze
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Dodaj swoją opinię
  1. Fajny serial, ciekawe czy będzie kolejny sezon

  2. Bez przesady oglądam pierwszy odcinek nie wierzę że mordercy są tak drastycznie traktowani przez służby więzienne.To co pokazują tak drastyczne traktowanie straszą a tak nie jest ponieważ takiego traktowania u nas w Polsce nie ma to nie Białoruś czy Rosja Putina dziwne a serial pokazuje aktualne czasy.Gdyby nie Agata Kulesza nie oglądałabym tego.

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general