Skazana sezon 2 data premiery. Kiedy na Player i kiedy w TVN?

Skazana sezon 2 kiedy premiera? Takie pytanie zadają sobie widzowie, którzy oglądają obecnie pierwszy sezon serialu z Agnieszką Kuleszą w roli głównej. Data premiery sezonu 2 na Player.pl jest już znana!

Skazana 2 kiedy premiera, ile odcinków?

Serial Skazana okazał się strzałem w dziesiątkę. Cieszył się olbrzymią oglądalnością zarówno na platformie Player, jak i w telewizji TVN. 10 odcinków trzymało w emocjach, a finał pierwszego sezonu z pewnością pozostawił widzów w dużej ciekawości. I nic dziwnego, że większość zastanawia się kiedy premiera Skazana sezon 2.

Już śpieszymy z odpowiedzią. Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że Skazana 2 ukaże się jeszcze w tym roku. Wszystko wskazuje na to, że jesienią sezon 2 trafi do Player.PL. Ile liczy odcinków? Najprawdopodobniej również 10.

– Serial „Skazana”,podbił serca naszych fanów, w zawrotnym tempie stając się jednym z najbardziej popularnych seriali wszech czasów w serwisie. Produkcja z Agatą Kuleszą i Olą Adamską w zjawiskowej roli Pati dogania w oglądalności świetnie znaną „Chyłkę”. Cieszymy się, że nasza konsekwentna strategia inwestycji w lokalny kontent sprawdza się po raz kolejny – powiedział Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Playera.

,

Kiedy Skazana sezon 2 Player.pl, a kiedy w TVN?

Przyzwyczaić się już można, że tego typu produkcje najpierw dostępne są na platformie Player. Tak było również z sezonem 1 serialu Skazana, który jesienią 2021 można było oglądać jedynie w internecie, a wiosną 2022 premiera nastąpiła w telewizji TVN.

W połowie czerwca w TV ukazał się ostatni odcinek Skazanej. I z pewnością kolejne osoby będą się zastanawiały i wpisywały w wyszukiwarki frazy Skazana sezon 2 kiedy premiera? Dziś już oficjalnei wiadomo, że Skazana 2 na Player.pl pojawi się 15 listopada. Z kolei wiosną 2023 serial ma trafić do ramówki TVN.

O czym jest serial Skazana?

Sędzia Alicja Mazur znana ze swojej surowości wobec przestępców zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok. Przy życiu trzyma ją nastoletnia córka oraz chęć zemsty na tych, którzy ją wrobili. Serial powstał na podstawie książki Skazana na potępiene autorstwa Ewy Ornackiej.

Skazana sezon 2 z pewnością będzie cieszył się tak samo dużą, jak nie większą popularnością, od sezonu 1.

Wszystkie odcinki można oglądać na Player.PL.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo