Skazana sezon 3 streszczenie, ile odcinków? Kiedy nowe odcinki na Player i w TVN?

Skazana sezon 3. Czy i kiedy będą nowe odcinki na platformie Player i w telewizji TVN? Serial okazał się prawdziwym hitem i najpopularniejszą produkcją Player Originals, a finale drugiego sezonu widzowie już nie mogą doczekać się kontynuacji. Kiedy data premiery?

Skazana hitem Playera

Serial Skazana okazał się prawdziwym hitem. Już pierwszy sezon cieszył się niesamowitą popularnością i nie inaczej jest z sezonem 2, który 30 grudnia 2022 roku miał swój finał. Popularność nie malała, a wręcz rosła. Do tej pory żaden z seriali, który wyszedł spod znaku Player Originals nie miał tak dużej oglądalności. Wiadomo już, że postanowiono przygotować spin-off pt. „Pati”, której główną bohaterką będzie osadzona Pati. Jej postać była niezwykle charakterystyczna i zebrała mnóstwo pozytywnych opinii.

Skazana sezon 3 kiedy data premiery

Data premiery sezonu 3 serialu Skazana została oficjalnie ogłoszona. Oczywiście serial najpierw będzie można obejrzeć w internecie na platformie Player, a dopiero później w telewizji TVN.

OGLĄDAJ ODCINKI NA PLAYER.PL

,

Skazana sezon 3 odcinek 1 datę premiery ma ustaloną na 10 listopada 2023. Ile odcinków ma Skazana 3? Sezon liczy siedem epizodów, które pojawiają się co tydzień w piątki. Odcinek 3 opublikowany został 24 listopada, w Skazana 3 odc. 4 premierę będzie miał 1 grudnia.

Do tej pory ukazało się 18 odcinków serialu Skazana. Dziesięć z nich liczył pierwszy sezon, a drugi składał się z ośmiu. Jeśli jeszcze nie oglądaliście tej produkcji, to gorąco polecamy. Wszystkie odcinki dostępne są na Playerze.

Skazana streszczenie odcinków sezonu 3

Skazana 3 odcinek 1

Nie cichną echa buntu, kierownik penitencjarny Hepner daje osadzonym twardą lekcję pokory. Zakazy, ograniczenia i obowiązkowe biegi po spacerniaku stały się codzienną rutyną.

Skazana 3 odcinek 2

Alicja musi się zmierzyć ze stratą Serafina, kiedy Hepner triumfuje. Kosa jest wciąż podejrzana o przemoc na dziecku. Penis zadbał, by ta informacja rozeszła się po celach.

Skazana 3 odcinek 3

Komisarz Piotrowski zdobył dowód, że Serafin nie popełnił samobójstwa. Kosa walczy w sądzie o prawa do dziecka, jednak pozbawienie jej praw rodzicielskich nie jest jedynym problemem Basi i Penisa.

O czym będzie Skazana 3 i kto trafi do obsady?

Trzeci sezon popularnego serialu „Skazana” obiecuje jeszcze więcej napięcia, intryg, i dramatycznych zwrotów akcji. Fabuła kontynuuje historię osadzonych w penitencjarnym piekle, gdzie kierownik Hepner utrzymuje reżim twardych zakazów i ograniczeń. Osadzeni, w tym Campina, Shiba i Francy, odczuwają na własnej skórze surowość nowych przepisów. To właśnie one, jako świadkinie mrocznych wydarzeń w darknecie, stanowią zagrożenie dla Hepnera, który obawia się ich zeznań.

W międzyczasie na oddziale matki i dziecka, Kosa cieszy się swoim macierzyństwem, lecz pojawiają się niepokojące siniaki na ciele jej syna, Mikiego. To prowadzi do podejrzeń o znęcanie się nad dzieckiem, co komplikuje sytuację w więzieniu.

Niespodziewane wydarzenia mają również wpływ na samą Alicję, która widzi nadzieję na sprawiedliwość, kiedy to Hepner zostaje zatrzymany do wyjaśnienia przez prokuraturę. Mimo to, Serafin, który pragnie zemsty, wątpi, czy to przyniesie spokój.

Skazana sezon 3 zapowiada się nie tylko pod względem fabuły, ale również obsady. W nowych odcinkach ponownie zobaczymy znane twarze, które wcielają się w swoje postaci z pasją i zaangażowaniem. Agata Kulesza powraca jako Alicja Mazur, a Aleksandra Adamska wciela się w postać Patrycji Cichy „Pati”. Adam Woronowicz odgrywa rolę kierownika penitencjarnego Sylwestra Hepnera, którego obecność staje się jeszcze bardziej kluczowa w nowej serii.

W składzie obsady znalazły się także Martyna Byczkowska jako Hanka Mazur, Michał Czernecki jako Paweł Witkowski, Bartłomiej Topa jako Piotr Serafin oraz Tomasz Schuchardt jako Bartłomiej Dworak. Marta Malikowska wciela się w postać Agaty Strzeleckiej „Kosa”, a Marta Ścisłowicz w rolę Basii Dworak. W serialu można będzie również zobaczyć Joannę Gonschorek jako Swietą Palamarczuk oraz Hannę Klepacką jako Krystynę Nowak „Campina”, a Jacek Beler w roli Mariusza Piotrowskiego „Mario”.

Skazana 3 wprowadza także kilka nowych twarzy do obsady, takie jak Gabriela Muskała w roli Doroty Wójcik, Leszek Lichota jako Kraszecki, Marek Kalita jako Rabczuk, Wojciech Kalarus w roli Ministra, Monika Obara jako Strażniczka Ziętarek i Barbara Jonak jako Anna Rabczuk.

2 komentarze
Wyświetl wszystko Najbardziej pomocne Najpopularniejsze Najniżej oceniane Dodaj swoją opinię
  1. Powiem krótko, warto było czekać tak długo na premierę trzeciego sezonu Skazanej. Jeden z najlepszych polskich seriali ostatnich lat 🙂

  2. to jeden z moich ulubionych polskich seriali, świetnie zrobiony, jestem ciekawa co dalej z Pati, uwielbiam tę postać

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo