Skazana sezon 3 data premiery. Kiedy nowe odcinki na Player?

Skazana sezon 3. Czy i kiedy będą nowe odcinki na platformie Player i w telewizji TVN? Serial okazał się prawdziwym hitem i najpopularniejszą produkcją Player Originals, a finale drugiego sezonu widzowie już nie mogą doczekać się kontynuacji. Kiedy data premiery?

Skazana hitem Playera

Serial Skazana okazał się prawdziwym hitem. Już pierwszy sezon cieszył się niesamowitą popularnością i nie inaczej jest z sezonem 2, który 30 grudnia miał swój finał. Popularność nie malała, a wręcz rosła. Do tej pory żaden z seriali, który wyszedł spod znaku Player Originals nie miał tak dużej oglądalności. Wiadomo już, że postanowiono przygotować spin-off pt. „Pati”, której główną bohaterką będzie osadzona Pati. Jej postać była niezwykle charakterystyczna i zebrała mnóstwo pozytywnych opinii.

Skazana sezon 3 kiedy data premiery?

Data premiery sezonu 3 serialu Skazana nie została oficjalnie ogłoszona. O to czy nowe odcinki powstaną można być spokojnym. Historia nie została zakończona, a Player mając na uwadze olbrzymią oglądalność z pewnością nie zakończy serialu na drugim sezonie.

Zostało to już oficjalnie potwierdzone i obecnie trwają prace nad kolejnym sezonem.

Póki co nie wiadomo kiedy mogłaby się ukazać Skazana sezon 3. Być może będzie to jesienią 2023.17 kwietnia premierę w telewizji TVN będzie miał sezon 2, który do tej pory można było oglądać jedynie w internecie.

Do tej pory ukazało się 18 odcinków serialu Skazana. Dziesięć z nich liczył pierwszy sezon, a drugi składał się z ośmiu. Jeśli jeszcze nie oglądaliście tej produkcji, to gorąco polecamy. Wszystkie odcinki dostępne są na Playerze.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo