Skazana sezon 4 kiedy premiera na Player, MAX i w TVN?

Skazana sezon 4 kiedy premiera? Takie pytanie zadają sobie widzowie, którzy skończyli oglądać sezon 3 serialu z Agnieszką Kuleszą w roli głównej. Dokładna data premiery została ogłoszona szybciej niż się spodziewano.

Skazana 4 kiedy premiera na Playerze, a kiedy w TVN?

Dotychczasowe trzy sezonu serialu Skazana cieszyły się bardzo dużą oglądalnością i nic dziwnego, że szybko ogłoszono informacje o zamówieniu sezonu 4. Pod koniec 2023 roku na Playerze ukazał się finał trzeciego sezonu. Widzowie, którzy obejrzeli wszystkie odcinki zadają sobie pytanie kiedy premiera Skazana sezon 4?

Już śpieszymy z odpowiedzią. Oficjalna data premiery sezonu 4 jest już znana. Skazana 4 ukazała się 11 czerwca 2024 – w dzień premiery platformy MAX, która zastąpi HBO MAX. To właśnie tam będzie można obejrzeć nowe odcinki. Serial najpierw dostępny będzie na MAX, a dopiero potem w telewizji TVN.

Czy Skazana sezon 4 pojawi się na Player? Według najnowszych informacji zakończenie serialu nie ma trafić na tą platformę. Na MAX będzie można za to obejrzeć wszystkie sezony.

,

Obecność Skazanej na platformie MAX sprawi, że dostęp do niej będą mieli widzowie w innych krajach.

Skazana 4 to finałowy sezon i będzie zdecydowanie krótszy.

Ile odcinków ma serial?

Dotychczasowe trzy sezony serialu Skazana miały łącznie 27 odcinków. Pierwsze dwa liczyły po dziesięć, a trzeci siedem. Ile odcinków ma sezon 4. Finał historii składać będzie się z zaledwie czterech odcinków.

skazana sezon 4

Co może wydarzyć się w czwartym sezonie? Pierwszy główny wątek będzie dotyczył najprawdopodobniej zabójstwa Hepnera. Można się spodziewać, że na ekran wróci Hanka, której brakowało w trzecim sezonie. Po śmierci Hepnera może ona wrócić do kraju i spróbować odbudować swoje relacje z Mazur. A jaki los czeka osadzoną? Tego z pewnością dowiemy się w zakończeniu Skazana 4, ponieważ będzie to ostatni sezon.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo