Skazana sezon 4 kiedy premiera na Player i w TVN?

Skazana sezon 4 kiedy premiera? Takie pytanie zadają sobie widzowie, którzy skończyli oglądać sezon 3 serialu z Agnieszką Kuleszą w roli głównej. Dokładna data premiery nie jest znana, ale najprawdopodobniej Skazana 4 na Player.pl pojawi się jesienią 2024 roku.

Skazana 4 kiedy premiera na Playerze, a kiedy w TVN?

Dotychczasowe trzy sezonu serialu Skazana cieszyły się bardzo dużą oglądalnością i nic dziwnego, że szybko ogłoszono informacje o zamówieniu sezonu 4. Pod koniec 2023 roku na Playerze ukazał się finał trzeciego sezonu. Widzowie, którzy obejrzeli wszystkie odcinki zadają sobie pytanie kiedy premiera Skazana sezon 4?

Już śpieszymy z odpowiedzią. Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana, ale najprawdopodobniej Skazana 4 ukaże się jesienią 2024 roku. Zdjęcia realizowane były pod koniec 2023 roku. Z pewnością serial trafi najpierw na Playera, a dopiero potem Skazana sezon 4 obejrzeć będzie można w telewizji TVN.

Zresztą premierę w TV w 2024 roku musi mieć jeszcze Skazana 3. Nastąpi to najprawdopodobniej w wiosennej ramówce telewizji TVN.

Ile odcinków ma serial?

Dotychczasowe trzy sezony serialu Skazana miały łącznie 27 odcinków. Pierwsze dwa liczyły po dziesięć, a trzeci siedem. Jak na razie nie wiadomo ile odcinków liczyć będzie sezon 4. Wszystko wskazuje natomiast na to, że będzie to ostatni finałowy sezon i dalsze losy bohaterów nie będą kontynuowane.

Co może wydarzyć się w czwartym sezonie? Pierwszy główny wątek będzie dotyczył najprawdopodobniej zabójstwa Hepnera. Można się spodziewać, że na ekran wróci Hanka, której brakowało w trzecim sezonie. Po śmierci Hepnera może ona wrócić do kraju i spróbować odbudować swoje relacje z Mazur. A jaki los czeka osadzoną? Tego z pewnością dowiemy się w zakończeniu Skazana 4, ponieważ będzie to ostatni sezon.

,
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo