Skoki narciarskie dzisiaj (11.12) online na żywo. PŚ w Titisee-Neustadt live streaming

Dzisiaj skoki narciarskie na żywo odbywać się będą w Titisee-Neustadt. W niedzielę 11.12 odbędą się kwalifikacje oraz konkurs indywidualny. Transmisja w TVN i Eurosport 1.

Puchar Świata w Titisee-Neustadt – kwalifikacje i zawody. O której godzinie oglądać skoki dzisiaj?

Dzisiaj odbędzie się PŚ w Titisee-Neustadt w skokach narciarskich. Konkurs indywidualny rozpocznie się o godzinie 15:45. Wcześniej odbędą się kwalifikacje.

Wystartują w nich następujący Polacy: Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Kamil Stoch, Paweł Wąsek, Tomasz Pilch, Jakub Wolny i Aleksander Zniszczoł.

Transmisja ze skoków narciarskich w Titisee-Neustadt. Gdzie oglądać w TV?

Kwalifikacje do Pucharu Świata w Titisee-Neustadt można obejrzeć tylko w Playerze. Z kolei niedzielny konkurs indywidualny za darmo pokaże również telewizja TVN. Skoki narciarskie na żywo skomentują Marek Rudziński i Igor Błachut. W prowadzonych przez Sebastiana Szczęsnego i Damiana Michałowskiego studiach na antenie TVN widzowie usłyszą eksperckie analizy Jakuba Kota i Magdaleny Pałasz. 

,

Skoki dzisiaj na żywo w internecie. PŚ Titisee-Neustadt online za darmo

Transmisje ze skoków narciarskich można oglądać również w internecie. Dziś kwalifikacje na żywo pokaże Player.pl. Z kolei live stream z konkursu można obejrzeć na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVN na żywo w internecie za free, a także ski jumping live publikuje Player.pl. To doskonała okazja, aby oglądać skoki online za darmo.

W naszym serwisie znajdziesz darmowe wyniki na żywo. W sobotę odbędzie się konkurs mieszany, a w niedzielę również PŚ w Titisee-Neustadt mężczyzn. Kwalifikacje w niedzielę pokaże jedynie Player.

Pierwszy konkurs w Titisee-Neustatdt odbył się w piątek. Dawid Kubacki zajął w nim drugie miejsce.

Puchar Świata w Titisee-Neustadt na żywo. Plan transmisji (9 – 11 grudnia)

Piątek, 9.12

godzina 9:30, PŚ Titisee-Neustadt, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player, komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

godzina 11:00, PŚ Titisee-Neustadt, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player, komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

Sobota, 10.12

godzina 11:15, PŚ Titisee-Neustadt, konkurs mieszany, Metro, Eurosport 1 i Player, komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

Niedziela, 11.12

godzina 15:45, PŚ Titisee-Neustadt, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1Eurosport Extra w Playerze, komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo