Skoki narciarskie online za darmo. Transmisja na żywo w internecie

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ ZE SKOKÓW

Poniżej wyniki live z PŚ w Planicy.

Skoki narciarskie na żywo w internecie – transmisje online za darmo. Gdzie oglądać transmisje w TV i skoki na żywo w internecie?

Skoki narciarskie 2023

Przed nami ogromne emocje i oczywiście dmuchanie w ekrany przy skokach zawodników z nad Wisły! Liczymy, że ten sezon skoków narciarskich będzie udany dla Polaków.

Od 25 marca trwa PŚ w Lahti. Z Polakami każdy musi się liczyć, bo mamy mocną ekipę, a Mazurka Dąbrowskiego pewnie usłyszymy nie raz. Gdzie jednak obejrzeć za transmisję skoków czy będą streamy online i czy obejrzymy skoki narciarskie za darmo? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć poniżej.

Co czeka miłośników skoków narciarskich?

Skoki narciarskie 2022 rozpoczęły się w pierwszej połowie listopada od Pucharu Świata w Wiśle, a zakończą się tradycyjnie w Planicy. Ostatnie zawody zostaną rozegrane 2 kwietnia 2023 roku. Nie zabraknie skoków w Polsce. Kibice będą mogli zgromadzić się pod skoczniami w Wiśle i Zakopanem.

Wielkie emocje będą także towarzyszyły rozgrywanemu od 1953 roku Turniejowi Czterech Skoczni.

Skoki narciarskie w TVN, a nie w TVP!

Jeśli chodzi o prawa transmisyjne doszło do prawdziwej rewolucji. Kibice przyzwyczajeni do oglądania skoków na żywo w TVP 1 będą mocno zdziwieni. Od nowego sezonu transmisje dostępną w TVN i Eurosport 1, a TVP na żywo pokaże jedynie konkursy Pucharu Świata organizowane w Polsce.

Discovery Sports nie udzieliło sublicencji na skoki narciarskie Telewizji Polskiej. Wielu kibiców tego zimowego sportu taka decyzja może zadziwić, ponieważ TVP 1 przez wiele lat transmitowała praktycznie wszystkie konkursy skoków.

Od nowego sezonu pełny pakiet sportowych zmagań na skoczniach zobaczymy na: Eurosport 1, TVN-ie, a także w internecie na platformie Player. Telewizja Polska na kanałach TVP 1 i TVP Sport pokaże konkursy rozgrywane w Polsce czyli w Wiśle (4-5.12.2021) i w Zakopanem (15-16.01.2022). Pozostałe konkursy będą możliwe do obejrzenia w wymienionych wcześniej stacjach i platformach.

Skoki narciarskie na żywo w internecie. Transmisja online za darmo

Jednym ze sposobów obejrzenia skoków narciarskich online będzie platforma Player. Nie jest to darmowa aplikacja, a pakiety ze streamów skoków narciarskich rozpoczynają się od 15 złotych za 30-dniową subskrypcję. O ofertach i szczegółach pakietów można przeczytać na stronie Playera.

Skoki na żywo w internecie za free będzie można obejrzeć na Player – poinformowała niedawno telewizja TVN. Z najnowszych doniesień wynika, że szykuje się spora rewolucja w pokazywaniu transmisji ze skoków narciarskich w 2021 i 2022 roku. TVN chce to zrobić zupełnie inaczej niż TVP. Widzowie powinni na tym dużo zyskać. Co najważniejsze skoki online za darmo dostępne będę na Player.

To nie jedyna opcja dla tych osób, które nie korzystają z klasycznej telewizji. Zmagania Kamila Stocha i pozostałych podopiecznych Michala Doleżala będzie można obejrzeć także na WP Pilot. Jest to darmowa platforma do oglądania transmisji w internecie. Można tam obejrzeć zarówno TVP1, jak i TVN online za free. Również za granicą. Z pewnością wielu kibiców skoków wybierze właśnie tą opcję do oglądania transmisji. Na dzisiaj to najlepsza opcja.

Na WP Pilocie są możliwe do wykupienia także dodatkowe pakiety, w tym pakiet sportowy i bez reklam. Ceny pakietów rozpoczynają się od 9,99 złotych. O szczegółach przeczytacie na ich stronie.

Skoki w Wiśle i Zakopanem będą za darmo transmitowane online na sport.tvp.pl a także w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Kto skomentuje skoki narciarskie na żywo?

Igor Błachut i Marek Rudziński to dziennikarze, którzy od lat z powodzeniem komentują skoki narciarskie. Ich głosy zapewne usłyszymy także w zbliżającym się sezonie. W poprzednim sezonie gospodarzem studia był Michał Korościel, a reporterem Kacper Merk. Możliwe, że w tym sezonie również zobaczymy i usłyszymy ten sam skład. Teraz pozostaje nam czekać na ostateczne decyzje.

Discovery Sports ma nie tylko skoki narciarskie!


Discovery Sports obecną umowę z Infrontem przedłużyło do sezonu 2025/2026. Dzięki niej nie tylko skoki narciarskie, ale także inne sportowe dyscypliny zimowe będzie można obejrzeć na Eurosporcie, TVN-ie i Playerze.

Nie można zapomnieć o skokach narciarskich kobiet, narciarstwie alpejskim, kombinacji norweskiej, biegach narciarskich czy snowboardzie. Dodatkowo w 2022 roku w lutym odbędą się Zimowe Igrzyska olimpijskie w Pekinie.

Pełne prawa do transmisji tego wydarzenia również ma Discovery Sports Na tej imprezie także będą transmitowane skoki narciarskie. Ze wstępnych informacji wiemy, że ZIO będą transmitowane w TVP. Telewizja publiczna pokaże 200 godzin transmisji z Igrzysk.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo